Środa, 29.03.2023, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ J.p.
  Środa, 17.08

  Co to za senator który przemyt popiera i podburza ich lepiej trzeba było przez 8 lat miejsca pracy załatwiać chyba tak jest rola rządzących ,a platfusy z granicy niech turystów nie udają tylko do pracy się biorą normalnej .Turysci którzy chcą to mogą jeździć i lepiej bo kolejek nie ma szczury graniczne od paliwa i fajek wan.

 2. 2
  +1
  ~ Elblążanin
  Czwartek, 18.08

  Stwórzcie dla mieszkańców naszego regionu i miasta normalne miejsca pracy, a nie ułatwiajcie życia Rosjanom i przemytnikom. Tak jak ktoś zauważył, oni nawet VAT-u od towarów nie płacą. Jak ktoś potrzebuje, to może jechać na wizę, jak wcześniej.

 3. 3
  +1
  ~ cieciorka
  Czwartek, 18.08

  NIE ELBLĄŻANIE będą walczyć tylko część mieszkańców popierająca dziś opozycję!

 4. 4
  +4
  ~ Kat Na Idiotów
  Czwartek, 18.08

  Sprawa tak samo polityczna jak przekopanie Mierzei Wiślanej eh ci użyteczni idioci, których w Elblągu nie brakuje zawsze dadzą się na coś namówić tak na referendum w 2013, przekop Mierzei, a dziś protesty jutro może wywołanie wojny?! Eh kompromitacji końca nie widać i tylko Elbląga żal!

 5. 5
  +6
  ~ wert
  Czwartek, 18.08

  Chcecie pracować za normalne pieniądze to dogadajcie się w kilka osób jedno auto i do trójmiasta, dogadajcie się w kilkanaście osób w jeden bus i do trójmiasta a mrg zlikwidowali bo mogli, a wyborcy mogą im co najwyżej nawymyślać, nikt na ulice nie wyjdzie, protestować nie będzie, blokady nie zrobi. Polakami bardzo łatwo się manipuluje, jeszcze łatwiej skłóca między sobą. Pracownik podpisuje z pracodawcą umowę jest ze swojej pracy rozliczany. Polityk obiecuje, mija się z prawdą, rozdaje nie swoje a w końcowym rozrachunku nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

 6. 6
  +4
  ~ janusz
  Czwartek, 18.08

  Chcieliście rządów PiS-bolszewii, podobało się wam, jak Kaczyński i jego banda z dużą pomocą sekty Rydzyka i wielu biskupów , sączyli i sączą truciznę nienawiści , kłamstw, pomówień w polskim społeczeństwie , to teraz macie..!

 7. 7
  --1
  ~ ruler
  Czwartek, 18.08

  PiS obiecywał kanał przez Mierzeję, więc dla równowagi zamknął MRG. Proste jak budowa cepa.

 8. 8
  0
  ~ K-KUBA
  Piątek, 19.08

  Jacy Elblążanie walczą o przywrócenie MRG to tylko Elbląscy przemytnicy paliwa i papierosów bo gorzałka teraz nie wchodzi w rachubę. Rosjanie na Polaków już zastawili zasieki a może i zaminują granicę z Putinem nigdy nic nie wiadomo.

 9. 9
  --1
  ~ Fenomen z EG
  Niedziela, 21.08

  A jak na granicy z Ukraina czy Białorusią przemycaja takie same papierosy to was nie rusza>>??? To po co te sapanie i wypociny, jak zamykamy granice to ze wszystkimi, nie rozumiem toku myslenia roznica miedzy Ruskiem a Ukraincem??? Oni maja korzysc bo tanio kupuja zywnosc my paliwo, nie kazdy kto jezdzi passatem to przemytnik czy handlarz paliwem.Akurat sam mam passata i wniosek jest taki ze naprawiam go za 50 zł a dymi mniej niz niejeden dci czy d4d.Niektórzy w Polsce sa jeszcze na etapie kupowania auta by pokazac swoj status. Kupi taki mercedesa za ostatnie oszczednosci i chce pokazac jaki jest kozak a mieszka w kawalerce z 2 dzieci:) Jak przychodzi do naprawy to do providenta bo nie ma z czego usunac usterki która kosztuje polowe wartosci jego auta.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.89316296577454