Poniedziałek, 14.06.2021, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +25
  ~ jj
  Czwartek, 14.07

  Czytając te komentarze zastanawiam się czy w Elblągu mieszka tylu ukrów przesiedlonych w akcji Wisła czy to Polacy tak zidiocieli.Pare dni temu na przejściu granicznym pobito profesorke z uniwerytetu i dziennikarza policja ukrainska nie reagowała ,teraz to z senatorem ,dwa tygodnie temu w Przemyślu ukr śpiewa ,jeszcze Polska nie zginęła ale zginąć musi,policja nasza mie reaguje.Stawiają pomniki Banderze nazywają ulice jego imieniem,a polscy politycy zarówno PO jak i PiS wchodzą im w tyłek ,dają pieniądze,stypendia.Ludzie przejrzyjcie na oczy u naszego sąsiada do głosu i władzy doszły siły nastawione bardziej wrogo do nas niż Rosja.Pozdrawiam wszystkich trzeźwo patrzących na świat.

 2. 2
  +21
  ~ xd
  Czwartek, 14.07

  co ten pan jest jeszcze w stanie zrobić, aby było o nim głośno? panie wcisła proszę lepiej powiedzieć, co pan jako senator zrobił dla naszego regionu i naszego miasta!

 3. 3
  +16
  ~ Gorbaczov
  Czwartek, 14.07

  Wcisła, zostań tam już na wieki. Ukraina to twój poziom polityczny. Nikt po tobie płakać nie będzie a wręcz ulotnisz się z pamięci jak smród po zgniłej kapuście.

 4. 4
  +17
  ~ Tak trzymać!
  Czwartek, 14.07

  A może by tak wystąpić o Gwiazdę Bohatera Samostijnoj Ukrainy. Juszczenko nadał niejakiemu Stepanowi Banderze, Janukowicz odebrał ( brawo), a Poroszenko przywrócił. Senator będzie w dobrym towarzystwie.

 5. 5
  +15
  ~ Han
  Czwartek, 14.07

  Teraz Ukry najlepsze przyjaciele .POjechał niech zostanie tam z nimi .

 6. 6
  +13
  ~ bart
  Czwartek, 14.07

  Mam nadzieję ,że POjechał tam za swoją kasę ,a nie z naszych podatków .

 7. 7
  +11
  ~ anita
  Czwartek, 14.07

  do jj - rozwieje pana watpliwosci co do ukrow z AKCJI WISLA - w naszym miescie i wojewodztwie to conajmniej 25 procent ludnosci , jak nie wiecej , a np. w POLSKIM PRZEMYSLU / ciekawe czy jeszcze / to 80 procent ludnosci , trzeba jeszcze dodac te 2 miliony / choc wlwdza mowi ,ze milion / ktore przyjechaly przez ostatnie 8 lat - to mamay niezly tygiel - zachecam do obejrzenia filmu - KAZDY KTO BYL POLAKIEM ,MIAL ZOSTAC UNICESTWIONY - zachecam obejrzec do samego konca

 8. 8
  +14
  ~ anita
  Czwartek, 14.07

  do pacyfisty - tam nie ma w calym kraju WOJNY - mieszkancy tej krainy normalnie zyja , bawia sie , oraganizuja marsze ku czci bandery , stawiaja wielkie banderowskie pomniki - tylko na wschodzie sa mordowani ludzie

 9. 9
  +13
  ~ yataman
  Czwartek, 14.07

  panie wcisla dokad nastepna wycieczka? moze do panstwa islamskiego?

 10. 10
  +17
  ~ vbnm
  Czwartek, 14.07

  znów lanser Wcisła, szkoda bo mógł tam zostać na stałe.! A swoją drogą teraz to pożyje sobie, znów nic nie robi tylko podróżuje za darmo za kase podatników.! Oczywiście efektów żadnych z tego, jak zwykle!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.