Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ jnm
  Czwartek, 14.07

  Redakcjo przestańcie z błazna i leniwca robić na siłe bohatera! Jemu tylko zależy na tym aby o nim pisać, to taki typ i nic więcej

 2. 2
  +16
  ~ anita
  Czwartek, 14.07

  co do pana WCISLY - komentarze na jego temat sa bardzo negatywne - ja mam podobnie ,a skad takie zainteresowanie tego pana UKRAINA - ano wynika z tego , ze podobno jest z pochodzenia ukraincem z AKCJI WISLA

 3. 3
  +16
  ~ Polak......
  Czwartek, 14.07

  heh jakich beznadziejnych dzieciaków nic nie wiedzących o życiu, o otaczającej nas rzeczywistości wybierają elbląscy wyborcy - biedak wcisła pierwszy raz się spotkał z sytuacją aby ktoś tak do niego powiedział - żenujący typ, toż to już gorzej niż te ukry, to on sam się odzywał do elblążan, co chcieli referendum, poza tym wychodzi na wierzch jego miałkość - mi takie a nawet gorsze rzeczy mówili np. ruskie na granicy 20 lat temu, a obok stał ruski gliniarz "jak nie zapłacisz dolara, to zabieramy motor" - na wschodzie to dzikie kraje, a ten biedak "reprezentant narodu" wielce zdziwiony - niech ktoś go zaprowadzi do przedszkola, tam bardziej pasuje niz do senatu - poza tym co on poza pustą gadką moze zrobić dla tych Matek ukraińskich - przeciez on nie ma kompletnie żadnych możliwości w tym.

 4. 4
  +8
  ~ lemig
  Czwartek, 14.07

  moze tam POjechal zrobic dzieci ukrainskim matkom? innego rzeczowego uzasadnienia nie widze w tej wycieczce. zaszyl sie w chotelowym pokoju i zwabiał do niego ukrainki? ponoć swiadkowie twierdza ze w okolicy hotelu ktos krzyczal po rusku do kobiet" ej blondyna! chcesz miec syna?!"

 5. 5
  +8
  ~ Psiogłowy
  Czwartek, 14.07

  Toż ten opudeista, publicyty robi sobie przy każdej okazji. Nie znam większego lizodo opa. Wygląda jakby cały właził w żyć, aż po żółtą piętę by dopiąć swego.

 6. 6
  +11
  ~ olo
  Czwartek, 14.07

  Niech się cieszy że nie przywiózł wideł w plecach jako pamiątki

 7. 7
  +8
  ~ jan
  Czwartek, 14.07

  Kto płaci za wycieczkę ???

 8. 8
  +1
  ~ kamil
  Piątek, 15.07

  jurek i kamyla to dopiero by napisali dreszczowiec , lundlum wysiadka zatem do pract

 9. 9
  +4
  ~ i po co było się chwalić?
  Piątek, 15.07

  Marszałek Senatu o incydencie z senatorami PO: nie mieli mojej zgody na wyjazd- patrz wp.pl

 10. 10
  +5
  ~ wa
  Piątek, 15.07

  Wcisła myślał że zabłyśnie w tv na wszystkich kanałach i paskach a tu lipa.! Pytam się kto wybrał taką niedojdę na senatora?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.