Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (42)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +34
  ~ jacek
  Piątek, 04.09

  nosił wilk razy kilka

 2. 2
  +4
  ~ Arkadzik
  Piątek, 04.09

  Jerzy jeżeli ty nie ogarniasz czy miasto Elbląg powinno zaciągać dalsze kredyty czy nie, to co ty ogarniesz w tej Warszawie. Jerzy zbyt skomplikowane sprawy dla ciebie w Sejmie. Nie radzisz sobie na sesji pytając ludzi czy masz dać głos Falkiewiczowi a to tylko brak znajomości Statutu miasta. Jerzy spłać długi Elbląga, które za twojej kadencji zaciągnięto na twoje diety i idź sobie wtedy nawet do Brukseli

 3. 3
  +11
  ~ Tylko sie pytam
  Piątek, 04.09

  A Monisia jak tam Uśmiechnięta czy Nie ??

 4. 4
  +2
  ~ gejowilki
  Piątek, 04.09

  pewnie przypomni sobie prawdziwy katolik wilk jak okłamywał Pana Boga przystepując jako żyjacy w grzechu /zwiazek małzenski z rozwódka/ przystepował do komunii świetej zapewne kosciól w elblazkowie go poprze tak jak poparł go gej prezio .. no to panowie mijajacy sie z prawda nie mo co czekac do wyborów za łopaty i do ...przekopu marsz ...

 5. 5
  +4
  ~ OKI
  Piątek, 04.09

  No to jak tacy kandydaci z PIS do parlamentu idą to jestem spokojny o PO. Jureczku pozdrawiam cię serdecznie ale to nie twoja liga. Wracaj do domu, do żony kopać ogródek. Ledwo ogarniasz to co robisz. Daj już spokój, nie ośmieszaj się. Czytałem że ktoś tam na ciebie zagłosuje ale tylko dlatego że cię lubi..... no bo za co innego?

 6. 6
  +88
  ~ anonim
  Piątek, 04.09

  Do Elsinu szczotki składać

 7. 7
  +2
  ~ Tutejszy
  Sobota, 05.09

  Zdziwicie się żałośni, sfrustrowani hejterzy gdy Jerzy Wilk po dobrej kampanii uzyska najlepszy wynik wśród kandydatów do parlamentu. Ludzie go cenię i szanują pomimo przegranej w wyborach samorządowych. Wasze komentarze pokazują jedno. NIE MACIE NICZEGO ISTOTNEGO DO POWIEDZENIA !

 8. 8
  +1
  ~ Kondek
  Niedziela, 06.09

  Panie Prezydencie Wilk,jesteśmy z Panem.Obecna ekipa (PO), tylko dużo gada i nic z tego nie wynika.Tracąc status miasta wojewódzkiego p.Buzek obiecał,że nie stracimy gospodarczo.Dzisiaj nasze kochane miasto sypie się w oczach.Jestem nie młodym człowiekiem.Wielokrotnie jestem w Gdańsku i widzę jaka zaczyna nas dzielić przepaść w rozwoju naszego miasta do sąsiadów.Inna sprawa,że obecnie rządząca ekipa skupiła się na rozwoju sześciu miast w Polsce a resztę kraju pozostawiła na pastwę losu.Dlatego należy przerwać tą hucpę prowadzoną przez obecnie rządzących (PO), by kraj mógł się rozwijać jako całość.

 9. 9
  +2
  ~ marek elbląski
  Poniedziałek, 07.09

  Panie Jurku,a jakiez to wybitne osobistości startuja z listy PiS okręgu elbląskiego?Pańska skromność mnie powala,bo chyba nie miał pana na myśli Babalskiego i Krasulskiego:)Trochę asertywności z pana strony,życzę powodzenia,ma pan mój głos:)

 10. 10
  0
  ~ olo
  Poniedziałek, 07.09

  jak patrze na jego r....to z....c mi się chce Wilk do lasu tam czeka na ciebie watacha

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0759069919586