Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (42)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ pol
  Czwartek, 03.09

  Sesja była nadzwyczajna zwołana przez Prezydenta i tylko ON mógł rozszerzyć porządek obrad o ten głos. Bądźmy szczerzy to nie wina Pana Wilka. Pomimo powyższego Pan Wilk nie ma mojego głosu jak i cały PiS.

 2. 2
  +13
  ~ i tak jest
  Czwartek, 03.09

  a miernoty są miernotami

 3. 3
  +21
  ~ proxima
  Czwartek, 03.09

  Czwarte miejsce to właśnie określenie pozycji Wilka w PiS. Niejasne zachowanie w czasie referendum, kiepski efekt rządzenia miastem, upadek ELSINu, porażka w wyborach prezydenckich. Jerzemu Wilkowi praktycznie nic się nie udało. Jest bardzo kiepskim, nieskutecznym politykiem. Do Sejmu raczej nie wejdzie.

 4. 4
  +2
  ~ Chwila prawdy
  Czwartek, 03.09

  Pol nie chodzi o zmianę porządku obrad. Chodzi o to aby mieszkaniec mógł wypowiedzieć swoje i swoich znajomych elblążan zdanie na temat dalszego zadłużania Elbląga przy dyskusji na temat zaciągania dalszych kredytów przez miasto. A zaciąganie dalszych kredytów i przełożenie spłat starych wymagalnych po 2027r. jest w porządku obrad. po to zwołano tą sesję!!! Głos na sesji dla elblążan przeciwnych dalszemu zadłużaniu miasta. Nie dla syndromu greckiego albo miasta Detroit !!!

 5. 5
  --19
  ~ bezrobotny
  Czwartek, 03.09

  Tylko Jerzy WILK DO PARLAMENTU . jeszcze chwilka i mamy pana WILKA ,Popieram tego człowieka oddam głos na tego gospodarza naszego miasta . Pozostali to komuchy farbowani jaki ustrój taki obywatel.

 6. 6
  +6
  ~ piekarczykpan
  Czwartek, 03.09

  Ktoś tu pisze, źe komuchy itd. Komuna padła juź dawno a Wasz syndrom komuny pozostał. Pomyślmy o przyszłości o nowych inwrstycjach i jak tu zaprosić inwrstorów np. z branźy samochodowej. Wilk co to za biznesmen ? Spółdzielnię Elsin doprowadził do ruiny a po prezydenturze pozostawił zgliszcza. Ot to taki jego biznes .

 7. 7
  +6
  ~ wyborca
  Czwartek, 03.09

  Znowu przekop. Jakie to smutne. To tak jak ten wspaniały pomysł (...)JOWy . Ględzenie. Jedna osoba z okręgu bedzie reprezentowac mnie i to osoba na którą nie głosowałem. Wole by mnie reprezentowała partia, która ma poglądy zbieżne z moimi w różnych dziedzinach. A gdzie połaczenie z pomorskim? Beznadziejny typ jak i ta cała partia populistycznych obłudników.

 8. 8
  +7
  ~ k+855454
  Czwartek, 03.09

  człowiek, który przegrał swoje zwycięstwo, a teraz ta 4 pozycja, to następna przegrana. Słaby polityk, jedyne co to Aquapark mogą zawdzieczać mu elblążanie. Krasulski, Sadowki, to zera dla Elbląga.

 9. 9
  +7
  ~ Psioglowy
  Czwartek, 03.09

  jak wygląda jełop każdy widzi.

 10. 10
  +9
  ~ Olimpic
  Czwartek, 03.09

  "Uważam jednak , że jestem znaną osobą w Elblągu i elblążanie docenią moją pracę samorządową". Z całą pewnością Panie Wilk docenimy . Zwłaszcza pamiętamy zwrot pieniędzy do Olsztyna na budowę stadionu. Kibice Olimpii pozdrawiają politycznego bankruta.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.74164414405823