Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (51)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ ursus
  Czwartek, 04.12

  zydostwo i komuszeria wciaz u wladzy. zrobia wszystko zeby tylko nikt inny nie stracil ich ze stolkow. zydostwo i komuszeria to nieudacznicy i ludzie bez ambicji. dopuki sie tego barachla nie odsunie definitywnie z zycia spolecznego doputy ten kraj nigdy nie stanie na nogi! kiedy to dotrze do pustych lbow w tym elektoratu PO,SLD?

 2. 2
  +8
  ~ maruda.
  Czwartek, 04.12

  Mądrze i prawdziwie . Pozdrawiam .

 3. 3
  --12
  ~ Arczibar
  Czwartek, 04.12

  Był najlepszym Prezydentem Elbląga pomimo że rządził najkrócej. Jest ofiarą medialnej nagonki. Gratulacje Panie Jurku w Radzie Miejskiej !!!

 4. 4
  --9
  ~ pr
  Czwartek, 04.12

  Za cztery lata będę kandydował na prezydenta miasta I nic wam nie będę obiecywał ,zebyscie nie mówili póżniej ,ze się nie wywiązałem A ja mam program bardzo bogaty i jeszce dopracuje do wyborów tak ,że będą wszyscy zadowoleni ,a najbardziej moja rodzina i kolesi .

 5. 5
  --17
  ~ wstyd
  Czwartek, 04.12

  Moje zdanie jest takie: Trzeba było dać Panu Wilkowi jeszcze szansę tzn. pełną kadencję czyli 4 lata. To jest realny czas kiedy można coś zrobić, a niestety te 1,5 roku, czyli bardzo krótki okres (efekt referendum w sprawie odwołania Nowaczyka) które rządził Pan Wilk to zbyt krótki okres żeby wszystko naprawić co poprzednicy popsuli. A niestety Wilk przez 1,5 roku dużo zrobił dla zwykłych mieszkańców. Przede wszystkim nie unikał mieszkańców i się z nimi spotykał. Uważam, że ludzie w Elblągu wykazali się dużą nieuwagą i popełnili błąd głosując na Wróblewskiego, czyli lukrowanego prezydenta. Zobaczycie jak za chwilę otoczy się swoimi, starymi kumplami-komuchami w Urzędzie Miasta.

 6. 6
  +12
  ~ refleks
  Czwartek, 04.12

  Dobrze, ze elblążanie po 1,5 roku przejrzeli na oczy. Obiecanek było dużo, a teraz tylko młodym pozostaje droga do Gdańska, a kto da na samochód żeby tam dojeżdżać do pracy?

 7. 7
  +6
  ~ Do wszystkiego trzeba się...
  Czwartek, 04.12

  nadawać. Pana Jerzego Wilka przerosło stanowisko, które otrzymał. Tak długie pełnienie funkcji radnego nie daje kwalifikacji do bycia dobrym prezydentem. Zbyt wiele spraw, nie zawsze kompetentne zachowanie i decyzje spowodowały klęskę wyborczą. Marni podpowiadacze z kampanii wyborczej wpuścili Pana w brudną walkę, co przy nie podjęciu przez Pana Wróblewskiego takiego stylu walki doprowadziło do upadku. Czkał Pan aż pisowski elektorat Pana wybierze i władza będzie absolutna tu taki numer ludzie Panu wycięli. Szkoda, mógł być Pan dożywotnim radnym cieszącym się dobrą opinią, zawsze w opozycji, a tak pozostanie absmak po mówiąc oględnie Pana niezbyt udanej prezydenturze. Cóż daliśmy Panu szansę(ja też), ale roztrwonił Pan nasze zaufanie. Już w kampanii widać było, że planujecie rządy absolutn

 8. 8
  --8
  ~ elblążanin/patriota
  Czwartek, 04.12

  pampi piszesz:"Polacy nie gęsi i swój nie tylko język ale i rozum mają"-pytanie brzmi ile w tej obecnej POlsce jest polaków?Bo chyba nie mozna nazwać polakami tych,którzy po wojnie osadzali się ze wschodu w naszym kraju razem z NKWD-wskimi rodzinami i jedyne co to zmienili nazwiska a nadal szkodzą polakom jak kiedyś,gdy wywozili ich na wschód albo mordowali.Czy mozna nazwać polakami tych,ktorzy szkodzą Polsce,jak np.najnowsza sprawa,gdzie euroPOseł wałesa wraz z piterą zablokowali w PE bardzo ważną inicjatywę m.in.dla Polski wschodniej (czyli i nas).To inni europosłowie z opozycji nie mogli się nadziwić,bo spodziewali sięsprzeciwu od innych państw a tu niby polacy zablokowali wybudowanie u nas drogi biegnącej przez kraje wschodnie aby rozwinać te tereny -jaki polak na nich glosował?

 9. 9
  +8
  ~ wybralidobrze
  Czwartek, 04.12

  To lata kontynuacji po poprzedniku, zadnych działań oprócz lansu. Oddawane pieniądze z unii nie wrócą juz nigdy. Beznadziejne rządy obłudnika kościelnego i jego ekipy.

 10. 10
  +7
  ~ babcia
  Czwartek, 04.12

  Czytając te komentarze z określeniami " ryje,komuchy,czerwone świnie itd.!!!! " pytam o co chodzi ??? Nadmieniam , że KOMUNIZMU w POLSCE NIE BYLO !!!!, proszę poczytać w encyklopedii lub w internecie i uzupełnić swoją mierną wiedzę !!! Do wszystkich, którzy tak plują na poprzednich prezydentów . Jestem wróżką i jednym ruchem cofam Elbląg do początku lat 80-tych , i co ? podoba się ten obrazek ?? Proszę przypomnieć sobie jak wyglądało to miasto. Ja mogę ocenić dorobek "znienawidzonych " poprzedników, bo do Elbląga przyjechałam w tym czasie. Zastałam miasto brudne,zaniedbane ,właściwie bez centrum itd. ,nazywane w Polsce centralnej "bandyckim miastem " !!! Od tego czasu miasto wypiękniało !!!! różnica kolosalna. Proszę więc się zastanowić zanim zaczniecie opluwać innych.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97468709945679