Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --3
  ~ Zadowolony klient
  Sobota, 23.11

  Ja tam jestem zadowolony , że takowa biedronka powstanie przynajmniej bede mial do takowego sklepu, ludzie piszacy ze w biedrace takie ceny przeciez nikt wam zabrania kupowania produktów w innych sklepach.

 2. 2
  +2
  ~ mieszkaniec Elbląga
  Czwartek, 28.11

  Dlaczego Urząd Miejski (Prezydent Miasta) nie spytał się mieszkańców, czy chcą w tym miejscu budynek mieszkalny z lokalami handlowymi, tylko uszczęśliwia mieszkańców tego miasta na siłę. Przecież w tym miejscu aż prosił się plac zabaw, jakieś boisko, kawałek zieleni, ławki, czyli infrastruktura dla mieszkających już w tym miejscu ludzi, a nie zagęszczanie zabudowy i zezwalanie na handel przy ulicy osiedlowej, w pobliżu szkoły podstawowej, gdzie już dzisiaj bardzo trudno się przejeżdża i parkuje, a ulica Daszyńskiego stanowi realne zagrożenie dla dzieci uczących się w tej szkole. Czy ktoś w urzędzie pomyślał o miejscach parkingowych przy tym sklepie oraz o samochodach dostawczych ?

 3. 3
  +1
  ~ Bosse
  Czwartek, 28.11

  apres ... ja tam za gumisiem nie przepadałem ale przetarg był otwarty, a nawet odbywał sie dwukrotnie za pierwszym podejściem nie było ofert bądź były za niskie (nie istotne) i sprzedał się za drugim podejściem. Trzeba było kupować... Pracu zabaw mieszkańcy ul. Donimirskiej niech domagają się od strony balkonów w okolicach punktowców, a jak nowa inwestycja wygospodaruje również miejsce na plac zabaw to się tylko cieszyć podwójnie. Mieszkańcu Elbląga jak ulica sama w sobie może stanowić zagrożenie ... pomyśl trochę, zagrożenie moga stanowić użytkownicy tej drogi: kierowcy. Jeśli masz obawy ... to ulica Daszyńskiego kwalifikuje się do gruntownej przebudowy (po ruch dwukierunkowy) i remontu na całym odcinku. Pomysł z Biedroną w całej rozciągłości jest bzdurą i zostanie storpedowany.

 4. 4
  +1
  ~ zainteresowany
  Wtorek, 17.12

  Hej Bosse a skąd ta pewność u ciebie, że ten pomysł z Biedroną będzie storpedowany? Z tego co wiem, to umowy nie ma podpisanej z Biedroną, ale to kwestia czasu, tylko aby ludzie, którzy kupowali te mieszkania zastrzegli sobie w akcie notarialnym, że ma być usługa nieuciążliwa, bo podejrzewam, że posprzedaje mieszkania a potem nagle Biedrona wjedzie. I tak widać tutaj dużo matactwa, np wjazd dla Tirów gdzie będą dostawy ma się odbywać na łuku Donimirskich, żaden Zarząd Dróg nie powinien na to pozwolić, kiedyś chciałem tam kupić działkę, na przeciwko tego wjazdu, to powiedzieli, że na łuku nie można wjeżdżać, a teraz już można, w planie jest aby było min. 40% zieleni, nie ma tyle w projekcie, brakuje kilkunastu m.kw, od kupna działki do pozwolenia na budowę minęło 2 miesiące, rekord, nr 1!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98992586135864