Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ sd
  Wtorek, 05.11

  BierDonka-zawsze bliżej domu:-)

 2. 2
  +6
  ~ hehehe
  Wtorek, 05.11

  Inwestor strzeli sobie w stopę- kto kupi mieszkanie z biedronką pod spodem:) tylko idiota. A poza wszystkim którędy te olbrzymie tiry będą dojeżdżały do biedrony? Obok szkoły???????????

 3. 3
  +4
  ~ Optymista
  Wtorek, 05.11

  SUPER!!!! W tym rejonie jest wiele bloków , olbrzymia ilość ludzi którzy dawno już mówią o większym sklepie a najbliższy to Kaufland (kawał drogi). Super miejsce na taką inwestycję bo obok powstaje rondo wyjazd na most uni i 7ke. Ma być zlikwidowanych te perę działeczek i łatwy dojazd z Browarnej koło Vectry. Niech się coś dzieje a malkontentom co tylko narzekają mówię SAMI TWORZYCIE SOBIE SMUTNY ŚWIAT , WIĘCEJ UŚMIECHU A ŁATWIEJ BĘDZIE WAM SIĘ ŻYŁO.

 4. 4
  +3
  ~ mieszkaniec ul. Donimirskich
  Wtorek, 05.11

  Mieszkam na ul.Donimirskich i jestem przeciwna temu aby powstała tu kolejna Biedronka pod moimi oknami. Do tej pory była to jedna z dzielnic gdzie było podwórko pełne zieleni, gdzie dzieciaki mogły grać w piłkę, spokojna dzielnica. Teraz gdy miasto sprzedało działkę zrobiło się nieciekawie i jeszcze do tego Biedronka!! Mam nadzieję że jej tu nie będzie.

 5. 5
  0
  ~ hehe
  Wtorek, 05.11

  W Biedolandzie są drogie Biedronki tak miało być i tak jest. Chłopcy piorący pieniądze przygotowując lokale, a Jeronimo bez ryzyka tłucze łatwą kasę inwestując jedynie w towar. Nie takiej Polski nam trzeba, bezrozumnej dojnej krowy.

 6. 6
  +1
  ~ inc
  Wtorek, 05.11

  mieszkanko...dzieciaki już dawno graja w pilke ale na fifie heheh...co do biedronek i innych niech buduja ale nie dla torow na osiedlowych ulicach wentylatorow i klimatyzatorów to jestem w stanie zrozumieć jako stanowisko na nie

 7. 7
  +4
  ~ janosik
  Wtorek, 05.11

  spoko, przy fromborskiej (obok zajezdni tramwajowej na ogolnej, na miejscu parkingu strzezonego) tez chca cos wybudowac bo jakis inwestor z poznania na sile probuje uzyskac pozwolenie...... No i bedzie wtedy kongo bo zjazd chca zrobic z fromborskiej 200m od skrzyzowania. Ale korasy wtedy beda.....:))))

 8. 8
  +3
  ~ zachodzę w głowę
  Wtorek, 05.11

  Skąd ludzie mają takie place w środku miasta i skąd wzięli na nie pieniądze i kto i kiedy im te place sprzedał?

 9. 9
  +3
  ~ zez
  Wtorek, 05.11

  o to skąd i kto im sprzedał należy zapytać pracowników Wydziału Mienia Komunalnego Urzedu Miejskiego przez 12 lat kadencji prezydenta Słoniny , bo to w tym czasie zostały zawarte transakcje na place w środku miasta / np . Pl. Konstytucji / które skutecznie uniemożliwiają zabudowe Środmieścia Elbląga .

 10. 10
  +2
  ~ rencista
  Wtorek, 05.11

  Jedynie zapomniany przez władzę i zaniedbany cały wschodni Elbląg jest do tej pory pozbawiony Biedronek .Chyba podpadł Słoninie swoim skutecznym sprzeciwem dla Obwodnicy Wschód, którek trasa miala prowadzić między domami i likwidując też setki ogrodów działkowych .Oj nie lubi władza niepokornych.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95195198059082