Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Elbążanka
  Środa, 06.11

  O nie, kolejna Biedronka ... czy władze tego miasta oszaleli ?! Nic w Elblągu nie powstaje, jak banki, kościoły, lumpeksy i teraz Biedronki :( :( :( Lepiej byłoby aby powstał POLO MARKET, TESCO, LIDL czy STOKROTKA < bo jest tylko jedna do której nie każdy trafił, a gazetek po mieście nie roznoszą > a Biedronek jest multum w Elblągu - jedna koło drugiej - przesada !!!

 2. 2
  +1
  ~ Do ~ janosik
  Środa, 06.11

  ~ janosik jak piszesz na fromborskiej na miejscu parkingu strzeżonego maja coś wybudować to się grubo mylisz. Cały ten teren jak mówisz należny do osoby prywatnej. Więc miastu nic do tych terenów.

 3. 3
  +3
  ~ ase
  Środa, 06.11

  Dla inwestora ulokowanie w takim miejscu sklepu jak Biedronka Lidl itp strzał w kolano - kto kupi mieszkanie nad takm sklepem ... albo rybka albo pipka, jak dom mieszkalny to dom mieszkalny, oczywiście nikt nie będzie miał nic przeciwko jak będzie w nowym budynku przewidziany lokal na sklepik osiedlowy.

 4. 4
  +7
  ~ wnuk
  Środa, 06.11

  Na ul. Donimirskich nigdy nie było miejsca dla dzieci!!! bawiły się na Jasminowej, tam tylko trawnik dla psów, parking wielki i ogródki dla ludzi z parteru. Dzieci tam nigdy nie mialy dla siebie miejsca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 5. 5
  +2
  ~ beli
  Czwartek, 07.11

  Podobno coś podobnego miało stanąć po lewej stronie zjazdu z mostu Unii przed Browarną. czy Ktoś coś o tym wie? Byle nie kolejna Biedrona. Może Netto, Tesco, Lidl, ...

 6. 6
  +1
  ~ Tygrysek
  Czwartek, 07.11

  Na Zdroju przy moście, Trasie Unii europejskiej powstanie....................no cóż tyle już miało powstać tam sklepów, stacji paliw, pawilonów handlowych, rynek i ....... wyrzutni rakiet do lotu w kosmos, że ..........już tylko plac zabaw dla dzieci z ul. Donimirskich może tam powstanie. A może ktoś wie co tam znowu wybudują ????? Czy Ratusz znowu wpompuje kasę w Park Technologiczny na sławnej , rozświetlonej Modrzewinie ........bo on wchłonie każde pieniądze i nikt ich więcej nie zobaczy - to taki odkurzacz kasy Urzędu Miasta ELBLĄG !!

 7. 7
  +5
  ~ mrówka
  Piątek, 08.11

  jeszcze nie widziałam biedronki w budownictwie wielorodzinnym ,to chyba dlatego ze nikt nie chciałby w takim mieszkac.Ale cóż ,zobaczymy

 8. 8
  --1
  ~ apres
  Piątek, 08.11

  Nigdy nie zapomnę Nowaczykowi i jego bandzie sprzedaży tego terenu

 9. 9
  +4
  ~ zainteresowany
  Niedziela, 10.11

  Jeśli chodzi o Donimirskich to ja szczegółowo śledzę tę inwestycje, o Biedronce wiemy wszyscy, o sprzedaży gruntu też, ale Biedronka pod wąskim blokiem to raczej nie wyjdzie, nie wyobrażam sobie tego. Teren ma 5200 mkw. i wg planu zagospodarowania 40% terenu czyli ok. 2100 m.kw musi być przeznaczone pod zieleń. Zostaje ok. 3100m.kw na budynek, parkingi itp. Nie wydaje mi się aby można było się zmieścić z dużym parkingiem lub placem manewrowym dla tirów w tej powierzchni. Po drugie jak i którędy te tiry miały by dojeżdżać?Oczywiście bacznie się będę przyglądał dokumentacji budowlanej i jej realizacji, zlecę również pomiar tego terenu zabudowanego. Jeśli się okaże, że będzie niezgodność z planem to będzie tu TVN, potem wojewódzki nadzór budowlany itd. Mam nadzieje, że inwestor to przeczyta.

 10. 10
  --3
  ~ gosc
  Niedziela, 10.11

  paranoja zabronić już biedronkom budowac sklepow w tym miescie

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96330904960632