Środa, 15.07.2020, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ bezsens
  Środa, 01.08

  Zamiast kina mamy staw i las super atrakcja za rządów obecnych w Ratuszu.Co pewien czas obiecanki i tylko na to was stać.

 2. 2
  +5
  ~ Iwo
  Środa, 01.08

  Przecież Elbląg przez włodarzy skazany jest na niebyt a nie na rozwój (poczytajcie chociażby strategię miasta), nie ma się zatem co łudzić, że w głowach urzędników powstaną jakiekolwiek ciekawe idee a tym bardziej rozwojowe plany. Zabić, zaorać, sprzedać za bezcen ziemie, wziąć łapówkę, powciskać kit mieszkańcom- oto doktryna rządzenia Elblągiem. Kina Syrena bardzo szkoda;-(

 3. 3
  +7
  ~ sdfghj
  Środa, 01.08

  Ciekawe gdzie zginął ten fajny neon z napisem Syrena

 4. 4
  +6
  ~ Camel
  Środa, 01.08

  Pamiętam, że jako dzieciak, byłem tam też na The NeverEnding Story.

 5. 5
  +5
  ~ Camel
  Środa, 01.08

  A tak właściwie, jeśli ten teren stoi pusty, to może dobrym pomysłem byłoby odbudowanie tego kina w tym miejscu?

 6. 6
  +4
  ~ stefan
  Środa, 01.08

  Elbląg to mogłoby być fajne , nowoczesne i wygodne do życia miasto , ale ma pecha do ekip rzadzących. Dzięki nim skazany jest on na nierozwój i stałe cofanie się w kazdej oprócz kultury dziedzinie.A już wygląd naszego pseudo Centrum / Śródmieścia pokazuje absolutną niemoc rzadzących i niechęć do podejmowania decyzji na skalę 120 tys, miasta . Zadziwia absolutna nieporadność Ratusza wobec wlaścicieli gruntów i rozpoczętych budów na Starówce ,czy Śródmieściu . wobec zwykłych obywateli ,nawet o 15 ,- pln urzednicy bywają wyjątkowo nieustępliwi , Ale cóż są równi i równiejsi .

 7. 7
  +3
  ~ RED
  Środa, 01.08

  W dawnej Syrenie powinny powstać Kazamaty bis , ale w Elblągu najszybciej się burzy , a najwolniej myśli i remontuje

 8. 8
  +3
  ~ bn
  Środa, 01.08

  rzeczywiście , bardzo kultowe kino .Olu to było zwykłe kino w prowincjonalnym miasteczku

 9. 9
  +3
  ~ mmmm
  Czwartek, 02.08

  Ehh w Elblągu tak to już jest - to co dobre - znika, to co ma być dobre - w ogóle się nie pojawia, a to co było dobre - wspominamy z sentymentem. Nasze miasto szybko staje się miastem starych ludzi i wspomnień. Młodzi uciekają, bo w Elblągu nie ma perspektyw na lepsze życie. Miasto idzie w złą stronę :( Obym się myliła - bo nie życzę tego.

 10. 10
  0
  ~ być w "kultowym" kinie...
  Czwartek, 02.08

  Rzeczywiście było to kino "kultowe". W tylnych rzędach pokazywali swoja kulturę młodzi elblążanie - rozmawiając głośno, chichocząc, śmiejąc się w czasie smutnych scen pokazywanych na ekranie, piszczały tam jakieś gó.niary podszczypywane, odbywało się nieraz clou randki rozbieranej ..... a przede wszystkim "wytrwani elbląscy kinomani" palili PAPIEROSY ! Żeby było weselej - po pochyłości podłogi - sali kinowej puszczano w dół puste butelki po WINIE ! Tak, szkoda tej elbląskiej kULTURY i tej siermiężnej, prymitywnej atmosfery......

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.