Niedziela, 19.05.2024, Imieniny: Mikolaj, Piotr, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (53)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ bliski obserwator
  Poniedziałek, 07.05

  Panie prezes, a wykorzystaj Pan wartościowanie stanowisk wykonane przez zewnętrzna firmę za poprzedniego prezesa. Tam jest jasno wykazane gdzie są przerosty zatrudnienia wśród kadry. Pierwszy do likwidacji, i to bezdyskusyjnie, był stołek szefa ruchu, pańskiego kolesia. Jak pan taki poprawny i porządny to zrób pan na początek z tym porządek. Pożytków i oszczędności będzie wiele bo ten człowiek firmę dużo kosztuje a nie nadaje się z niczego, bo po pierwsze leń, po drugie nieudacznik, po trzecie nieuk (pomimo że skończył tajne komplety)

 2. 2
  +1
  ~ M.S.
  Wtorek, 08.05

  Komentarz zablokowany z powodu naruszenia regulaminu!

 3. 3
  +1
  ~ daleki
  Wtorek, 08.05

  Do epecmen - ci poprzednicy za których to pracownicy nic nie robili itd....... to są obecni ci sami ludzie zmiany w tej firmie to takie że zmieniono prezesa spółki i cała pozostała ekipa to ci sami niezastąpieni co narobili bałaganu w firmie przez ostatnie lata terroryzując ludzi w firmie to terez Ci sami niezastapieni będą robić porządki . W związku z czym jak ten epec ma dalej funkcjonować skoro dalej banda jest u władzy. A może pion techniczny zaprezentuje mieszkańcom strategię działania w kolejnych latach ......... co brak pomysłu i jedzie sie na starych pomysłach po poprzednikach to dlaczego jest tak dobrze skoro jest tak źle . panie prezesie zmiany zmiany zmiany....

 4. 4
  +1
  ~ rtmmm
  Wtorek, 08.05

  epecmen masz rację tych dwoje KŻ i JM nic nie robili i dalej nic nie robią . Ale wg prezydenta to idzie nowe

 5. 5
  +2
  ~ zioło
  Wtorek, 08.05

  zainspirowało mnie to jakim wykształceniem kierunkowych pochwalić się może pan Prezes?

 6. 6
  +2
  ~ GS
  Wtorek, 08.05

  bliski obserwator masz racje powinien poleciec razem z podleglymi mu osobami bo nic nic wnosza tylko zajmuja biurka

 7. 7
  +3
  ~ eb
  Wtorek, 08.05

  a ilu ludzi na sumieniu ma pan prezes, ilu już straciło prace a ilu jeszcze straci ?, a jak sprawdza się nowa zabaweczka - nowy superbeb, ile etatów ona kosztowała ?, a co będzie z ceną po uruchomieniu nowego, ,ekologicznego" kociołka w Kogeneracji ?

 8. 8
  +3
  ~ oko big brothera
  Wtorek, 08.05

  na sumieniu to ma pewnie sporo, ale grunt to pozwalniac i powsadzac swoich bez konkursu "panie Prezydencie", a podobno mialy byc konkursy na stanowiska. kretactwo kolesiostwo i uklady, zmiany ktore nic nie wnosza.

 9. 9
  +7
  ~ beta
  Wtorek, 08.05

  W swoim czasie lokalne media informowały, że obecny prezes EPEC jest absolwentem wydziału prawa. Nie ma aplikacji ani praktyki w zawodzie. Osoby o podobnych kwalifikacjach zasilają szeregi bezrobotnych albo pracują w recepcjach hoteli w Irlandii. O ile oczywiście nie są "z układu".

 10. 10
  +2
  ~ <> 23
  Wtorek, 08.05

  Po prawie administracyjnym o jakiejkolwiek aplikacji mowy nie ma.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.78170919418335