Piątek, 3.04.2020, Imieniny: Renata, Jakub, Ryszard
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (42)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ sasa
  Środa, 21.03

  No za takiego super rzadu nic innego nas nie czeka, pozostanie tylko jalomuzna i na zakupy w secondhandzie,

 2. 2
  --2
  ~ SpalonyKot
  Środa, 21.03

  Boże kochany! Żeby tylko nie powstały takie sklepy z używanymi afrodyzjakami !!!...

 3. 3
  +4
  ~ devnull
  Środa, 21.03

  kebaby, banki i ciuchlandy..

 4. 4
  +1
  ~ Don Kichot
  Środa, 21.03

  kolego Abdull, jeśli 90% naszego społeczeństwa żyje w ubóstwie to wytłumacz mi skąd te długie kolejki w hipermarketach (czy nawet w Biedronce, która do tanich już raczej nie należy), skąd te pełne kosze, te tabuny ludzi tratujące się pomiędzy półkami sklepowymi przy byle jakiej promocji, skąd kasa na te wszystkie nowe mieszkania budowane w Elblągu (gdzie większość jest zakupiona zanim budynek zostanie oddany do użytku) ??? nie żebym jakoś szczególnie negował to co powiedziałeś, ja po prostu nie mogę nadziwić się temu wszystkiemu o czym wspomniałem. i jeszcze jedna rzecz, jeśli ktokolwiek sądzi, że zakupy w ciucholandzie robi wyłącznie zubożała część naszego społeczeństwa jest w błędzie, znaczny odsetek kupujących w lumpeksach to osoby bardzo zamożne.

 5. 5
  +12
  ~ Kika
  Środa, 21.03

  A ja nie mam nic przeciwko tym sklepom, sama często do nich zaglądam i tego się nie wstydzę. Chciaż stać mnie na nowe markowe ciuchy, to w takim sklepie można wyszukać coś niepoowtarzalnego. Sądzę że niektóre "paniusie" z Elbląga udają wielkie damy i kpią z kupujących w lumpeksach, a same na zakupy jeżdżą do Trójmiasta bo myślą że nikt ich tam nie zna hahaha

 6. 6
  +9
  ~ Kika
  Środa, 21.03

  Chciałam dodać że te paniusie z Elbląga do Trójmiasta jeżdżą właśnie do lumpeksów z używaną odzieżą.

 7. 7
  +1
  ~ fghjk
  Środa, 21.03

  Frajerami to są Ci którzy sądzą że w lumpeksach są tylko używane szmaty. W lumpeksie można znaleźć nowiutkie ubrania różnych dobrych marek i niektóre z tych ubrań można odsprzedać na allegro nawet po 200-300 złotych. Ja ostatnio w lumpie znalazłem nowiutką kurtkę za grosze, i wystawiłem ją na allegro jako używana. Nie uwierzycie, ale już po jednym dniu licytacja na allegro doszła do 280 złotych.

 8. 8
  +6
  ~ komq
  Środa, 21.03

  W takich sklepach często można dostać fabrycznie nowe ciuchy dobrych Amerykańskich marek których nawet nie da się kupić w żadnym Polskim sklepie.

 9. 9
  +13
  ~ GOŚĆ
  Środa, 21.03

  DO DON KICHOTA -TY CHŁOPIE JESTEŚ MŁODY JESZCZE MASZ PRAWO BYĆ ZDZIWIONY JA JUŻ SWOJE PRZEŻYŁAM ROZEJRZYJ SIĘ W WOKOŁO ILE LUDZI WYJECHAŁO Z MIASTA ZA CHLEBEM ZOSTAJĄ RODZICE LUDZIE STARSI .PRZYCHODZĄ ŚWIĘTA TO ZJEŻDŻAJĄ DO RODZIN PRZYWOŻĄ KASĘ ZAROBIONĄ I WYDAJĄ JĄ JESTEM HANDLOWCEM W SKLEPIE Z MARKOWĄ ODZIEŻĄ I HANDEL STOI W MIEJSCU ALE PRZYCHODZĄ ŚWIĘTA TO SIĘ RUSZA .A W BIEDRONKACH I TO NIE WE WSZYSKICH ZOBACZYSZ TŁUMY W PIĄTKI SOBOTY TRZEBA JEŚĆ I TRZEBA ŻYĆ I IDZIE SIĘ TAM GDZIE JEST JESZCZE TANIO

 10. 10
  +6
  ~ jateż
  Środa, 21.03

  Bardzo często można tam znaleźć świetne, unikalne ciuchy których nie ma nikt inny.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.