Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
www.wosp-elblag.pl
do miroo bo to dzieki um ten wosp bedzie jako tako wygladal a nie dzieki regionalnemu centrum ktore za bardzo nie wie jak sie impre organizuje
GDZIE scena.Czy będą fajerwerki i gdzie , bo jak będą takie jak w sylwestra to spadajcie .
heheheh krawce i spolka za darmo hehehe ale zenada
no właśnie, GROCHÓWKA BĘDZIE????
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
www.wosp-elblag.pl
do miroo bo to dzieki um ten wosp bedzie jako tako wygladal a nie dzieki regionalnemu centrum ktore za bardzo nie wie jak sie impre organizuje
GDZIE scena.Czy będą fajerwerki i gdzie , bo jak będą takie jak w sylwestra to spadajcie .
heheheh krawce i spolka za darmo hehehe ale zenada
no właśnie, GROCHÓWKA BĘDZIE????