Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
Dobry pomysł. Trzeba z ludźmi rozmawiać. Przynajmniej MRM zależy na Starym Mieście. Co z tego wyjdzie zobaczymy. Czekamy.
Dobry pomysł. Trzeba zdecydować co robimy ze Starym Miastem. Czekam na efekty.
zamkną sie w styczniu??? a jakie i dlaczego? czyzby przez te pustki sobotnie?
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Dobry pomysł. Trzeba z ludźmi rozmawiać. Przynajmniej MRM zależy na Starym Mieście. Co z tego wyjdzie zobaczymy. Czekamy.
Dobry pomysł. Trzeba zdecydować co robimy ze Starym Miastem. Czekam na efekty.
zamkną sie w styczniu??? a jakie i dlaczego? czyzby przez te pustki sobotnie?