Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Proponują rozwiązać Senat,a zaoszczędzoną kasę przeznaczyć dla samorządów np.Elbląg,a wówczas będzie kolorowi...i bajecznie.
Trzeba kogoś kto powalczy o elbląskie sprawy. Stawiam na Rybickiego.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Proponują rozwiązać Senat,a zaoszczędzoną kasę przeznaczyć dla samorządów np.Elbląg,a wówczas będzie kolorowi...i bajecznie.
Trzeba kogoś kto powalczy o elbląskie sprawy. Stawiam na Rybickiego.