Piątek, 28.01.2022, Imieniny: Walery, Radomir, Karol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ miś kolabor
  Środa, 06.04

  ara daj spokój oni od prezia albo pani m,a nam zarzucają brak czytania ze zrozumieniem,,,,,

 2. 2
  --1
  ~ hugo
  Środa, 06.04

  ara to najpierw sprawdź, później pisz bo tak sam się wykazujesz nie tylko brakiem klasy ale i wiedzy,

 3. 3
  --1
  ~ jojo
  Środa, 06.04

  hugo--- twoje komentarze to pokaz prawdziwej klasy,,,

 4. 4
  --1
  ~ hugo
  Środa, 06.04

  Bo naprawdę zamiast merytorycznie dyskutować czytam tylko to mi się nie podoba, to do dupy, to źle. Mam po prostu dość tego malkontenctwa. Jeśli w tekście mowa jest o klastrze turystycznym, to dyskutujmy bądź komentujmy sprawy związane z rozwojem turystyki, a nie kto jest na zdjęciu, kto skąd przyjechał i tak w kółko o dupie maryni.

 5. 5
  +4
  ~ miś kolabor
  Środa, 06.04

  ale oni też tylko w kółko o dupie Maryni, nic się nie dzieje tylko spotkania nowe grupy do spraw cholera wie jakich,w e-g nie ma atrakcji turystycznych które by przyciągały turystów ,starówki nie mamy,aquaparku nie mamy,można by zbudować osadę truso też by była atrakcja ale to też się nie wydarzy,stadionu nie mamy nawet drogi przypominają off road,więc co my tu lansujemy co?

 6. 6
  +3
  ~ ara
  Środa, 06.04

  Hugo przycisnąłeś mnie "Niestety w Elblągu żadne z wcześniejszych działań – także inspirowanych przeze mnie – nie zakończyło się powstaniem LOT-u. Miasto nie przejawia w tym zakresie aktywności. Mam nadzieję, że gdy LOT SZW okrzepnie, przekona do siebie także włodarzy Elbląga. Tak czy owak, Elbląg na pewno będzie beneficjentem działań LOT SZW, bo wiele podmiotów go tworzących pochodzi właśnie z naszego miasta – mówi Jerzy Wcisła. W okolicach Elbląga i południowych brzegów Zalewu Wiślanego to pierwsza tego typu organizacja" Nie jest elbląska, ale ma w swoim kręgu Elbląg ( 2009 ) rok okrzepła i co klaster

 7. 7
  --1
  ~ hugo
  Środa, 06.04

  No i właśnie o tym mówię, LOT-u w Elblągu nie ma. Dobrze, że powstaje klaster. A co do produktu turystycznego, właśnie dlatego są potrzebne takie inicjatywy i spotkania. Może się z tego zrodzić coś pozytywnego.

 8. 8
  +1
  ~ ara
  Środa, 06.04

  Przecież napisane Pan Wcisła był za LOT-em, jest teraz najwyższą władzą, ma większość, jest LOT SZW po co klaster - powiem CI ładnie brzmi i niewielu wie poza misiem o co w tym wszystkim chodzi i o to chodzi Lokalna Organizacja Turystyczna to takie pospolite

 9. 9
  +2
  ~ ara
  Czwartek, 07.04

  gadacie głupoty to ja jestem najmądrzejszy i wiem najlepiej wy guzik wiecie i się wymądrzacie

 10. 10
  --1
  ~ kiks
  Czwartek, 07.04

  Ja zaprosiłbym na spotkanie przedstawicieli mediów ogólnokrajowych .Jeśli na całą Polskę rozejdą się materiały reklamowe w/w klastra zrealizowane w miejscu spotkania to powodzenie przedsięwzięcia: "rozwoj turystyki i promocja miasta Elbląga i Regionu" zapewnione. Choć dobrze ,że komuś , coś w tym grajdołku naszym się chce...Powodzenia możemy na tym tylko wszyscy skorzystać.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.79747414588928