Piątek, 7.10.2022, Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZKS Olimpia Elbląg

Czy Olimpia podtrzyma dobrą passę? Dziś przy Agrykola mecz ze Zniczem Pruszków

20.08.2022, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Czy Olimpia podtrzyma dobrą passę? Dziś przy Agrykola mecz ze Zniczem Pruszków

Olimpia Elbląg zagra kolejny pojedynek w drugiej lidze. Rywalem naszej drużyny będzie Znicz Pruszków. Przyjezdni udanie rozpoczęli grę w tym sezonie jednak na wyjazdach mają spory problem ze zdobywaniem punktów.

 

 

Drużyna trenera Mariusza Misiury zaskakuje. W sytuacji, gdy Znicz w minionej kampanii ledwo utrzymał się na tym poziomie, trudno było przewidywać, że teraz będzie poczynał sobie zdecydowanie skuteczniej. A tutaj okazało się, że goście są zespołem groźnym i stawiającym wysokie wymagania. Przekonało się o tym kilka zespołów.

 

Przyjezdni zdołali już ograć Radunię Stężyca, Zagłębie II Lubin i Garbarnię Kraków. W efekcie znajdują się na trzeciej pozycji w tabeli. Te wszystkie zwycięstwa jednak drużyna osiągnęła u siebie. W delegacji sytuacja jest inna, co warto wykorzystać. Obrona gospodarzy będzie skoncentrowana w szczególności na Macieju Firleju, najskuteczniejszym zawodniku rywala.

 

Trener Przemysław Gomułka radzi sobie przyzwoicie. Olimpia nadal jest w grze w Pucharze Polski. Derby województwa, wygrane w spektakularny sposób, tylko zbudowały elblążan. Oprócz tego od 6 pojedynków zespół jest niepokonany, co jeszcze bardziej łączy zawodników i szkoleniowca. W dobrej formie są napastnicy Jakub Branecki, Aron Stasiak, czy Marcin Raich. Są argumenty, które warto więc zamienić na korzystny rezultat tego spotkania.

 

Początek rywalizacji w sobotę, 20 sierpnia, o godzinie 17:00.

 

 

 II liga - sezon 2022/2023 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
M

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Andrzej Guzowski
  Piątek, 19.08

  Pytanie. Czy kolejny raz trzeba będzie angażować rezerwy policji (za nasze pieniądze) żeby oddzielić bandytów stadionowych? Wczoraj byłem na meczu siatkówki Polska : Iran. Na trybunach byli kibice Iranu. Zdradzę tajemnicę. Nikt nie rozdzielał kibiców. Już proponowałem. Trzeba koniecznie obwozić to kibolskie towarzystwo w klatkach i pokazywać jak można bez szowinizmu, nienawiści do innych kulturalnie kibicować.

 2. 2
  +1
  ~ rambo11
  Sobota, 20.08

  KOPACZE -z Olimpii zbliżają się wykopki wasze miejsce na polu a kibole do noszenia worków.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.91295289993286