Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

II liga - 2022/2023


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Polonia Warszawa 34 65 18 11 5 57 - 36
2. Znicz Pruszków 34 59 18 5 11 49 - 37
3. Kotwica Kołobrzeg 34 59 17 8 9 45 - 33
4. Wisła Puławy 34 58 17 7 10 57 - 38
5. Stomil Olsztyn 34 57 14 15 5 51 - 32
6. Motor Lublin 34 55 15 10 9 52 - 37
7. KKS 1925 Kalisz 34 54 15 9 10 63 - 45
8. Pogoń Siedlce 34 48 13 9 12 41 - 42
9. Olimpia Elbląg 34 47 12 11 11 40 - 36
10. GKS Jastrzębie 34 47 13 8 13 41 - 45
11. Lech II Poznań 34 42 10 12 12 45 - 60
12. Hutnik Kraków 34 40 10 10 14 41 - 48
13. Radunia Stężyca 34 38 10 8 16 47 - 58
14. Zagłębie II Lubin 34 38 11 5 18 44 - 68
15. Górnik Polkowice 34 37 10 7 17 46 - 52
16. Siarka Tarnobrzeg 34 33 8 9 17 37 - 57
17. Garbarnia Kraków 34 32 9 5 20 52 - 65
18. Śląsk II Wrocław 34 31 8 7 19 38 - 57



1. kolejka - 16/17. lipca 2022 (Sobota / Niedziela)
Wisła Puławy 0 : 1 GKS Jastrzębie
Hutnik Kraków 3 : 2 Lech II Poznań
Siarka Tarnobrzeg 4 : 0 Znicz Pruszków
Radunia Stężyca 3 : 3 Śląsk II Wrocław
Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 Stomil Olsztyn
Zagłębie II Lubin 1 : 0 Pogoń Siedlce
Polonia Warszawa 3 : 2 KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków 2 : 2 Motor Lublin
Olimpia Elbląg 0 : 1 Górnik Polkowice
2. kolejka - 23/24. lipca 2022 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 0 : 2 Górnik Polkowice
Motor Lublin 1 : 1 Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz 3 : 1 Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce 2 : 1 Polonia Warszawa
Stomil Olsztyn 6 : 2 Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław 0 : 2 Kotwica Kołobrzeg
Znicz Pruszków 3 : 1 Radunia Stężyca
Lech II Poznań 1 : 1 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy 3 : 1 Hutnik Kraków
3. kolejka - 30/31. lipca 2022 (Sobota / Niedziela)
Hutnik Kraków 0 : 0 GKS Jastrzębie
Siarka Tarnobrzeg 2 : 4 Wisła Puławy
Radunia Stężyca 3 : 3 Lech II Poznań
Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 Znicz Pruszków
Zagłębie II Lubin 3 : 4 Śląsk II Wrocław
Polonia Warszawa 1 : 1 Stomil Olsztyn
Garbarnia Kraków 3 : 2 Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg 2 : 2 KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice 2 : 0 Motor Lublin
4. kolejka - 6/7. sierpnia 2022 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 2 : 1 Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz 2 : 2 Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn 2 : 2 Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław 1 : 1 Polonia Warszawa
Znicz Pruszków 2 : 0 Zagłębie II Lubin
Lech II Poznań 2 : 3 Kotwica Kołobrzeg
Wisła Puławy 1 : 0 Radunia Stężyca
Hutnik Kraków 6 : 0 Siarka Tarnobrzeg
5. kolejka - 10. sierpnia 2022 (Środa)
Siarka Tarnobrzeg 0 : 0 GKS Jastrzębie
Radunia Stężyca 2 : 1 Hutnik Kraków
Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 Wisła Puławy
Zagłębie II Lubin 1 : 0 Lech II Poznań
Polonia Warszawa 1 : 1 Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków 3 : 1 Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg 4 : 0 Stomil Olsztyn
Górnik Polkowice 1 : 2 Pogoń Siedlce
Motor Lublin 0 : 3 KKS 1925 Kalisz
6. kolejka - 13/14. sierpnia 2022 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 1 : 1 KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce 2 : 1 Motor Lublin
Stomil Olsztyn 2 : 1 Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław 1 : 1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 2 : 1 Garbarnia Kraków
Lech II Poznań 1 : 3 Polonia Warszawa
Wisła Puławy 1 : 2 Zagłębie II Lubin
Hutnik Kraków 1 : 5 Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg 0 : 2 Radunia Stężyca
7. kolejka - 20/21. sierpnia 2022 (Sobota / Niedziela)
Radunia Stężyca 4 : 2 GKS Jastrzębie
Kotwica Kołobrzeg 3 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie II Lubin 4 : 2 Hutnik Kraków
Polonia Warszawa 0 : 0 Wisła Puławy
Garbarnia Kraków 0 : 1 Lech II Poznań
Olimpia Elbląg 2 : 1 Znicz Pruszków 20. sierpnia 2022 17:00
Górnik Polkowice 1 : 3 Śląsk II Wrocław
Motor Lublin 1 : 0 Stomil Olsztyn
KKS 1925 Kalisz 3 : 2 Pogoń Siedlce
8. kolejka - 27/28. sierpnia 2022 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 3 : 1 Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn 0 : 1 KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław 1 : 1 Motor Lublin
Znicz Pruszków 2 : 0 Górnik Polkowice
Lech II Poznań 0 : 0 Olimpia Elbląg
Wisła Puławy 3 : 2 Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków 1 : 4 Polonia Warszawa
Siarka Tarnobrzeg 2 : 3 Zagłębie II Lubin
Radunia Stężyca 1 : 2 Kotwica Kołobrzeg
9. kolejka - 3/4. września 2022 (Sobota / Niedziela)
Kotwica Kołobrzeg 1 : 0 GKS Jastrzębie
Zagłębie II Lubin 2 : 1 Radunia Stężyca
Polonia Warszawa 3 : 1 Siarka Tarnobrzeg
Garbarnia Kraków 4 : 2 Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg 2 : 1 Wisła Puławy 3. września 2022 17:00
Górnik Polkowice 3 : 3 Lech II Poznań
Motor Lublin 0 : 0 Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz 3 : 0 Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce 0 : 0 Stomil Olsztyn
10. kolejka - 10/11. września 2022 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 1 : 1 Stomil Olsztyn
Śląsk II Wrocław 1 : 0 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 2 : 0 KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań 2 : 0 Motor Lublin
Wisła Puławy 0 : 0 Górnik Polkowice
Hutnik Kraków 2 : 1 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 3 : 2 Garbarnia Kraków
Radunia Stężyca 2 : 3 Polonia Warszawa
Kotwica Kołobrzeg 2 : 0 Zagłębie II Lubin
11. kolejka - 17/18. września 2022 (Sobota / Niedziela)
Zagłębie II Lubin 1 : 3 GKS Jastrzębie
Polonia Warszawa 1 : 1 Kotwica Kołobrzeg
Garbarnia Kraków 3 : 1 Radunia Stężyca
Olimpia Elbląg 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg 17. września 2022 17:00
Górnik Polkowice 1 : 0 Hutnik Kraków
Motor Lublin 2 : 6 Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz 2 : 2 Lech II Poznań
Pogoń Siedlce 3 : 4 Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn 1 : 0 Śląsk II Wrocław
12. kolejka - 24/25. września 2022 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 1 : 0 Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków 0 : 2 Stomil Olsztyn
Lech II Poznań 1 : 2 Pogoń Siedlce
Wisła Puławy 3 : 1 KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków 1 : 3 Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg 2 : 0 Górnik Polkowice
Radunia Stężyca 2 : 2 Olimpia Elbląg
Kotwica Kołobrzeg 3 : 0 Garbarnia Kraków
Zagłębie II Lubin 1 : 2 Polonia Warszawa
13. kolejka - 1/2. października 2022 (Sobota / Niedziela)
Polonia Warszawa 1 : 1 GKS Jastrzębie
Garbarnia Kraków 0 : 1 Zagłębie II Lubin
Olimpia Elbląg 2 : 0 Kotwica Kołobrzeg
Górnik Polkowice 0 : 1 Radunia Stężyca
Motor Lublin 0 : 0 Siarka Tarnobrzeg
KKS 1925 Kalisz 2 : 1 Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce 1 : 1 Wisła Puławy
Stomil Olsztyn 2 : 2 Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław 1 : 3 Znicz Pruszków
14. kolejka - 8/9. października 2022 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 1 : 0 Znicz Pruszków
Lech II Poznań 0 : 4 Śląsk II Wrocław
Wisła Puławy 2 : 1 Stomil Olsztyn
Hutnik Kraków 0 : 0 Pogoń Siedlce
Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca 1 : 1 Motor Lublin
Kotwica Kołobrzeg 1 : 0 Górnik Polkowice
Zagłębie II Lubin 1 : 1 Olimpia Elbląg
Polonia Warszawa 1 : 1 Garbarnia Kraków
15. kolejka - 15/16. października 2022 (Sobota / Niedziela)
Garbarnia Kraków 4 : 4 GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg 0 : 2 Polonia Warszawa
Górnik Polkowice 3 : 0 Zagłębie II Lubin
Motor Lublin 3 : 1 Kotwica Kołobrzeg
KKS 1925 Kalisz 5 : 1 Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce 1 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Stomil Olsztyn 4 : 3 Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław 1 : 2 Wisła Puławy
Znicz Pruszków 0 : 1 Lech II Poznań
16. kolejka - 22/23. października 2022 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 0 : 1 Lech II Poznań
Wisła Puławy 1 : 2 Znicz Pruszków
Hutnik Kraków 2 : 0 Śląsk II Wrocław
Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Stomil Olsztyn
Radunia Stężyca 2 : 1 Pogoń Siedlce
Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 KKS 1925 Kalisz
Zagłębie II Lubin 0 : 2 Motor Lublin
Polonia Warszawa 3 : 0 Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków 1 : 2 Olimpia Elbląg
17. kolejka - 29/30. października 2022 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 2 : 0 GKS Jastrzębie
Górnik Polkowice 2 : 1 Garbarnia Kraków
Motor Lublin 0 : 1 Polonia Warszawa
KKS 1925 Kalisz 5 : 2 Zagłębie II Lubin
Pogoń Siedlce 0 : 0 Kotwica Kołobrzeg
Stomil Olsztyn 3 : 2 Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław 0 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków 0 : 1 Hutnik Kraków
Lech II Poznań 1 : 1 Wisła Puławy
18. kolejka - 5/6. listopada 2022 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 0 : 4 Wisła Puławy
Lech II Poznań 1 : 1 Hutnik Kraków
Znicz Pruszków 0 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Śląsk II Wrocław 0 : 1 Radunia Stężyca
Stomil Olsztyn 1 : 0 Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Siedlce 1 : 0 Zagłębie II Lubin
KKS 1925 Kalisz 3 : 0 Polonia Warszawa
Motor Lublin 3 : 0 Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice 3 : 4 Olimpia Elbląg
19. kolejka - 12/13. listopada 2022 (Sobota / Niedziela)
Górnik Polkowice 4 : 0 GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg 1 : 1 Motor Lublin 12. listopada 2022 14:45
Garbarnia Kraków 3 : 0 KKS 1925 Kalisz
Polonia Warszawa 0 : 1 Pogoń Siedlce
Zagłębie II Lubin 0 : 4 Stomil Olsztyn
Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 Śląsk II Wrocław
Radunia Stężyca 0 : 1 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Lech II Poznań
Hutnik Kraków 2 : 2 Wisła Puławy
20. kolejka - 25/26. lutego 2023 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 0 : 1 Hutnik Kraków
Wisła Puławy 0 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Lech II Poznań 1 : 0 Radunia Stężyca
Znicz Pruszków 3 : 1 Kotwica Kołobrzeg
Śląsk II Wrocław 4 : 3 Zagłębie II Lubin
Stomil Olsztyn 1 : 1 Polonia Warszawa
Pogoń Siedlce 3 : 0 Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz 0 : 0 Olimpia Elbląg
Motor Lublin 3 : 1 Górnik Polkowice
21. kolejka - 4/5. marca 2023 (Sobota / Niedziela)
Motor Lublin 2 : 1 GKS Jastrzębie
Górnik Polkowice 1 : 3 KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg 1 : 1 Pogoń Siedlce 4. marca 2023 14:30
Garbarnia Kraków 1 : 1 Stomil Olsztyn
Polonia Warszawa 2 : 1 Śląsk II Wrocław
Zagłębie II Lubin 1 : 5 Znicz Pruszków
Kotwica Kołobrzeg 3 : 1 Lech II Poznań
Radunia Stężyca 0 : 1 Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 Hutnik Kraków
22. kolejka - 11/12. marca 2023 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 3 : 1 Siarka Tarnobrzeg
Hutnik Kraków 1 : 3 Radunia Stężyca
Wisła Puławy 2 : 1 Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań 2 : 1 Zagłębie II Lubin
Znicz Pruszków 1 : 0 Polonia Warszawa
Śląsk II Wrocław 2 : 3 Garbarnia Kraków
Stomil Olsztyn 0 : 0 Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce 3 : 2 Górnik Polkowice
KKS 1925 Kalisz 0 : 1 Motor Lublin
23. kolejka - 18/19. marca 2023 (Sobota / Niedziela)
KKS 1925 Kalisz 2 : 0 GKS Jastrzębie
Motor Lublin 4 : 1 Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice 0 : 0 Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg 2 : 1 Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków 2 : 3 Znicz Pruszków
Polonia Warszawa 3 : 3 Lech II Poznań
Zagłębie II Lubin 3 : 3 Wisła Puławy
Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 Hutnik Kraków
Radunia Stężyca 4 : 0 Siarka Tarnobrzeg
24. kolejka - 25/26. marca 2023 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 4 : 0 Radunia Stężyca
Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 Kotwica Kołobrzeg
Hutnik Kraków 1 : 0 Zagłębie II Lubin
Wisła Puławy 0 : 2 Polonia Warszawa
Lech II Poznań 3 : 0 Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków 0 : 1 Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław 2 : 1 Górnik Polkowice
Stomil Olsztyn 2 : 1 Motor Lublin
Pogoń Siedlce 2 : 1 KKS 1925 Kalisz
25. kolejka - 1/2. kwietnia 2023 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 1 : 1 GKS Jastrzębie
KKS 1925 Kalisz 2 : 2 Stomil Olsztyn
Motor Lublin 3 : 0 Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice 1 : 2 Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg 0 : 1 Lech II Poznań
Garbarnia Kraków 4 : 1 Wisła Puławy
Polonia Warszawa 1 : 0 Hutnik Kraków
Zagłębie II Lubin 2 : 1 Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 Radunia Stężyca
26. kolejka - 8/9. kwietnia 2023 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 1 : 0 Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca 1 : 1 Zagłębie II Lubin
Siarka Tarnobrzeg 1 : 3 Polonia Warszawa
Hutnik Kraków 1 : 0 Garbarnia Kraków
Wisła Puławy 1 : 0 Olimpia Elbląg
Lech II Poznań 2 : 2 Górnik Polkowice
Znicz Pruszków 1 : 2 Motor Lublin
Śląsk II Wrocław 2 : 0 KKS 1925 Kalisz
Stomil Olsztyn 4 : 0 Pogoń Siedlce
27. kolejka - 15/16. kwietnia 2023 (Sobota / Niedziela)
Stomil Olsztyn 2 : 0 GKS Jastrzębie
Pogoń Siedlce 1 : 0 Śląsk II Wrocław
KKS 1925 Kalisz 1 : 3 Znicz Pruszków
Motor Lublin 5 : 1 Lech II Poznań
Górnik Polkowice 1 : 0 Wisła Puławy
Olimpia Elbląg 0 : 1 Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków 0 : 1 Siarka Tarnobrzeg
Polonia Warszawa 3 : 2 Radunia Stężyca
Zagłębie II Lubin 0 : 1 Kotwica Kołobrzeg
28. kolejka - 22/23. kwietnia 2023 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 2 : 1 Zagłębie II Lubin
Kotwica Kołobrzeg 1 : 2 Polonia Warszawa
Radunia Stężyca 0 : 2 Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków 3 : 1 Górnik Polkowice
Wisła Puławy 1 : 0 Motor Lublin
Lech II Poznań 0 : 4 KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków 0 : 0 Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław 0 : 3 Stomil Olsztyn
29. kolejka - 29/30. kwietnia 2023 (Sobota / Niedziela)
Śląsk II Wrocław 2 : 1 GKS Jastrzębie
Stomil Olsztyn 0 : 0 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 3 : 0 Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz 0 : 1 Wisła Puławy
Motor Lublin 1 : 1 Hutnik Kraków
Górnik Polkowice 4 : 1 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg 3 : 1 Radunia Stężyca 29. kwietnia 2023 17:00
Garbarnia Kraków 0 : 1 Kotwica Kołobrzeg
Polonia Warszawa 1 : 1 Zagłębie II Lubin
30. kolejka - 6/7. maja 2023 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 1 : 2 Polonia Warszawa
Zagłębie II Lubin 1 : 0 Garbarnia Kraków
Kotwica Kołobrzeg 2 : 0 Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca 2 : 2 Górnik Polkowice
Siarka Tarnobrzeg 0 : 2 Motor Lublin
Hutnik Kraków 0 : 1 KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy 1 : 2 Pogoń Siedlce
Lech II Poznań 0 : 3 Stomil Olsztyn
Znicz Pruszków 2 : 1 Śląsk II Wrocław
31. kolejka - 13/14. maja 2023 (Sobota / Niedziela)
Znicz Pruszków 1 : 2 GKS Jastrzębie
Śląsk II Wrocław 1 : 2 Lech II Poznań
Stomil Olsztyn 0 : 3 Wisła Puławy
Pogoń Siedlce 0 : 0 Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin 3 : 1 Radunia Stężyca
Górnik Polkowice 0 : 1 Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg 0 : 1 Zagłębie II Lubin
Garbarnia Kraków 1 : 3 Polonia Warszawa
32. kolejka - 20/21. maja 2023 (Sobota / Niedziela)
GKS Jastrzębie 3 : 1 Garbarnia Kraków
Polonia Warszawa 2 : 0 Olimpia Elbląg
Zagłębie II Lubin 1 : 1 Górnik Polkowice
Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 Motor Lublin
Radunia Stężyca 0 : 0 KKS 1925 Kalisz
Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków 1 : 1 Stomil Olsztyn
Wisła Puławy 4 : 0 Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań 2 : 2 Znicz Pruszków
33. kolejka - 27/28. maja 2023 (Sobota / Niedziela)
Lech II Poznań 1 : 1 GKS Jastrzębie
Znicz Pruszków 1 : 0 Wisła Puławy
Śląsk II Wrocław 0 : 0 Hutnik Kraków
Stomil Olsztyn 1 : 1 Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce 0 : 1 Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz 4 : 1 Kotwica Kołobrzeg
Motor Lublin 2 : 0 Zagłębie II Lubin
Górnik Polkowice 2 : 0 Polonia Warszawa
Olimpia Elbląg 3 : 2 Garbarnia Kraków
34. kolejka - 4/4. czerwca 2023 (Niedziela / Niedziela)
GKS Jastrzębie 1 : 0 Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków 3 : 1 Górnik Polkowice
Polonia Warszawa 1 : 1 Motor Lublin
Zagłębie II Lubin 4 : 3 KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg 1 : 1 Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca 0 : 0 Stomil Olsztyn
Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków 0 : 1 Znicz Pruszków
Wisła Puławy 3 : 1 Lech II Poznań
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.062794923782349