Sobota, 13.08.2022, Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii Odwiedzamy elbląskie ulice

Odwiedzamy elbląskie ulice: Polna (odc. 3)

19.06.2021, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Odwiedzamy elbląskie ulice: Polna (odc. 3)
Fot. Adrian Sajko
Rozpoczynamy nowy cykl „Odwiedzamy elbląskie ulice”. W każdą sobotę i niedzielę będziemy prezentować różne ulice naszego miasta. Pokażemy zarówno te mało znane, jak i te często uczęszczane przez elblążan i turystów. Jak obecnie się prezentują? Zapraszamy do obejrzenia naszych fotogalerii.
 
W naszym mieście są ulice znane wszystkim. Są i takie, które kojarzymy z nazw choć niekoniecznie kiedykolwiek tam byliśmy albo takie, których nazwy znają tylko nieliczny (czyli osoby przy nich mieszkające, taksówkarze i znawcy historii Elbląga).
 
Postanowiliśmy sprawdzić je wszystkie (a przynajmniej większość). Kwiecień i maj br. poświęciliśmy na stworzenie galerii do naszego cyklu. Jak prezentują się ulice, chodniki, budynki? Co znajduje się przy poszczególnych ulicach?
 
Dziś prezentujemy ul.  Polną.
 
Uwaga!
 
Zachęcamy do dzielenia się z nami zdjęciami elbląskich ulic sprzed lat! Jeśli macie zdjęcie ulicy, na której np. kiedyś mieszkaliście (lub Wasi rodzice, dziadkowie) i chcielibyście pokazać je na łamach naszego dziennika prosimy o przesłanie zdjęć na adres redakcja@info.elblag.pl - w tytule wpisując „Odwiedzamy elbląskie ulice”, a w treści podając nazwę ulicy, autora i rok zrobienia zdjęcia (a jeśli to możliwe okoliczności, w jakich zostało zrobione).
 
Poznawajmy wspólnie Elbląg!
 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Galeria / Ulica Polna ( zdjęć 95 )
Dodano: 2021-06-19 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ demol
  Sobota, 19.06

  Slums attack!!!

 2. 2
  +6
  ~ emerytka
  Sobota, 19.06

  Jak widac na zdjeciach i w trakcie spaceru to ulica kontrastów / fragmenty b. ładne i zadbane i frasgmenty b. brzydkie i zapuszczone w wyglądzie budynków i braku zieleni tzn. drzew . Nie wiem ,czy sadzenie paru drzew bylo tak kosztowne dla poprzedniego dlugoletniego dyrektora Zieleni Miejskiej ,czy ZBK że tego nie robiłi. A część mieszkańców dostosowala się do podejscia Ratusza i wynikł z tego ogolnie nieciekawy obraz tej kameralnej i zacisznej ulicy w Sródmiesciu Elblaga . Raczej nie zachecający do zamieszkania w tym rejonie . Liczymy ,że szybko to sie zmieni poprzez remonty budynków i osadzenie zielenią

 3. 3
  +8
  ~ toja
  Sobota, 19.06

  Trzy zdjęcia i trzy różne ulice ( Polna, Stefczyka, Widok). Proszę lepiej zapoznać się z topografią miasta .

 4. 4
  +7
  ~ Patola!!
  Sobota, 19.06

  Bieda patola

 5. 5
  +8
  ~ DD
  Sobota, 19.06

  Bardzo dobry pomysl.Pokazywac jaki to Elblag piekny.Bo moze urzedasy zza stolka nie widza i nie wiedza jak jest.Postawia LOVE Elblag na starowce i to jest ich wizja piekna i rozwoju miasta.Pokazywac te dziury w ulicach i chodnikach,smieci,syf na chodnikach,zazielenione miasto lakami z nieskoszona trawa po pas,brak koszy na smieci,ogołocone z drzew ulice,itp,itd

 6. 6
  +4
  ~ Cdn
  Sobota, 19.06

  Ale BAJZEL NIC ujac nic dodać.

 7. 7
  +3
  ~ Joshua
  Sobota, 19.06

  A gdzie jakiś opis ulicy??

 8. 8
  +4
  ~ Mieszkanka Polnej
  Sobota, 19.06

  Nie wiem kto to robił i jak się przygotował, ale Polnej to ja na tych zdjęciach za dużo nie widzę (ledwie kawałek przy Stefczyka)...coś wam nie wyszło

 9. 9
  +1
  ~ Mieszkaniec Polnej
  Niedziela, 20.06

  Galeria zdjęć pokazuje tylko połowę ulicy Polnej. Rozpoczyna się od środka tej ulicy i kieruje się ku jej początkowi. Niestety duża większość zdjęć przedstawia nie ulicę Polną tylko sąsiadujące z nią ulice.

 10. 10
  +1
  ~ mieszkaniec tej patoli....
  Niedziela, 20.06

  Pomiędzy byłą telekomunikacją a ul. Widok stoi pustostan (jest kilka zdjęć), który do dziś straszy, a urzędasy mają w głębokim poważaniu zburzenie tej ruiny. Skądinąd znanej z meliny i bezdomnych.....Za co my podatnicy, płacimy podatki....na tych niedojdów i nieudaczników z Łączności1.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1831600666046