Wtorek, 19.10.2021, Imieniny: Piotra, Michala, Ziemowita
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Metamorfoza zwyciężczyni naszego konkursu po wizycie u Marty Glabisz. "Zakochałam się w tym makijażu"

24.09.2021, 19:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Metamorfoza zwyciężczyni naszego konkursu po wizycie u Marty Glabisz. "Zakochałam się w tym makijażu"
fot. Majka Brejdak
8 marca 2020 r. zorganizowaliśmy konkurs pn. „Zadbaj o siebie nie tylko w Dniu Kobiet”. Jesteśmy zdania, że dobrego nigdy za wiele, dlatego świętowanie 8 marca dla jednej z naszych czytelniczek miało trwać aż 6 dni. Wszystko po to, by utrwalić nawyk pamiętania o sobie (dla dobra całej rodziny) również w kolejne dni roku. Nasz konkurs wygrała p. Alicja Anuszek. Niestety pandemia koronawirusa spowodowała, że odebranie nagród było niemożliwe. Do teraz!
 
W kieracie codziennych obowiązków często zapominamy o tym, co ważne (niektórzy twierdzą, że najważniejsze) - o sobie. Żonglując czasem, pomiędzy pracą a domem i niejednokrotnie opieką nad dziećmi, nie mamy już siły, aby pomyśleć o chwili relaksu dla siebie.
 
Dzień Kobiet to dobry pretekst, by zatrzymać się na chwilę i to zmienić. Jesteśmy zdania, że dobrego nigdy za wiele, dlatego świętowanie 8 marca dla jednej z naszych czytelniczek miało trwać aż 6 dni.
 
Dziękujemy wszystkim Paniom, które wzięły udział w naszym konkursie. Przypomnijmy, że w marcu 2020 r., na naszym fanpagu odbyło się głosowanie. W sumie zagłosowało 1046 osób! Najwięcej „lajków” otrzymała Alicja Anuszek zdobywając 318 głosów!
 
Niestety radość naszej czytelniczki nie trwała długo – rozpoczęła się pandemia, która uniemożliwiła odebranie nagród, tj. wizyta w salonie kosmetycznym – New Look Strefa Piękna, Atelier fryzjerskim Marty Babij, trening pod okiem trenera personalnego Macieja Szechlickiego czy kolacja dla dwojga w restauracji Amore Mio.
 
W końcu przyszedł czas, w którym możemy doprowadzić nasz konkurs do końca!
 
Kolejna nagroda to wizyta u makijażystki Marty Glabisz. - Marta jest dla mnie profesjonalistą w każdym calu – zaznaczyła Alicja Anuszek. - Korzystałam już z Jej usług i zawsze wychodzę zadowolona. Oddaję się Jej w całości. Polecam zawsze i wszędzie. Od Niej każda kobieta wyjdzie szczęśliwa.
 
 
Maluję tak, jak czuję. Bardzo się cieszę, że moja pasja stała się moją praca, bo mogę się w niej spełniać w 100 procentach. Każda klientka to inna osobowość, uroda, energia. Makijażem staram się to podkreślać
 
– przyznała Marta Glabisz.
 
Czyj pomysł na makijaż został zrealizowany? - Już coraz rzadziej klientki przychodzą z gotowym pomysłem. Wolą zdać się na mnie, na moje doświadczenie, wizję – mówiła Marta Glabisz.. - Jest mi bardzo miło, że obdarowują mnie zaufaniem i wierzą w moje możliwości. Bardzo mnie cieszy każda wiadomość, jaką dostaję od klientek zadowolonych z tego, że makijaż utrzymał się do rana. Zadowolenie moich klientem jest dla mnie najważniejsze.
 
 
Marta zapytała czy mam jakąś wizję. Powiedziałam, że ubrałam białą bluzkę i mam białe kolczyki, więc może zaszaleć. Dodałam, że dolną powiekę chciałabym w odważnym kolorze, bo rzadko można sobie na to pozwolić. Zaproponowała niebieski, ze względu na kolor mojej tęczówki. Nigdy się nie spodziewałam, że kolor niebieski może tak świetnie wyglądać. Moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę. Zakochałam się w tym makijażu
 
– podkreśliła Alicja Anuszek.
 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Odbiór nagrody - makijaż ( zdjęć 20 )
Dodano: 2021-09-24 | fot. Majka Brejdak
0

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.