Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Zwyciężczyni naszego konkursu w salonie New Look Strefa Piękna. Alicja Anuszek: Świetnie spędziłam tu czas

04.09.2021, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zwyciężczyni naszego konkursu w salonie New Look Strefa Piękna. Alicja Anuszek: Świetnie spędziłam tu czas
Fot. Adrian Sajko
8 marca 2020 r. zorganizowaliśmy konkurs pn. „Zadbaj o siebie nie tylko w Dniu Kobiet”. Jesteśmy zdania, że dobrego nigdy za wiele, dlatego świętowanie 8 marca dla jednej z naszych czytelniczek miało trwać aż 6 dni. Wszystko po to, by utrwalić nawyk pamiętania o sobie (dla dobra całej rodziny) również w kolejne dni roku. Nasz konkurs wygrała p. Alicja Anuszek. Niestety pandemia koronawirusa spowodowała, że odebranie nagród było niemożliwe. Do teraz!
 
W kieracie codziennych obowiązków często zapominamy o tym, co ważne (niektórzy twierdzą, że najważniejsze) - o sobie. Żonglując czasem, pomiędzy pracą a domem i niejednokrotnie opieką nad dziećmi, nie mamy już siły, aby pomyśleć o chwili relaksu dla siebie.
 
Dzień Kobiet to dobry pretekst, by zatrzymać się na chwilę i to zmienić. Jesteśmy zdania, że dobrego nigdy za wiele, dlatego świętowanie 8 marca dla jednej z naszych czytelniczek miało trwać aż 6 dni.
 
Dziękujemy wszystkim Paniom, które wzięły udział w naszym konkursie. Przypomnijmy, że w marcu 2020 r., na naszym fanpagu odbyło się głosowanie. W sumie zagłosowało 1046 osób!Najwięcej „lajków” otrzymała Alicja Anuszek zdobywając 318 głosów!
 
Niestety radość naszej czytelniczki nie trwała długo – rozpoczęła się pandemia, która uniemożliwiła odebranie nagród, tj. wizyta w salonie kosmetycznym – New Look Strefa Piękna, Atelier fryzjerskim Marty Babij, trening pod okiem trenera personalnego Macieja Szechlickiego czy kolacja dla dwojga w restauracji Amore Mio.
 
W końcu przyszedł czas, w którym możemy doprowadzić nasz konkurs do końca! Na początek pani Alicja wybrała się do salonu kosmetycznego New Look – Strefa Piękna.
 
 
Cieszymy się, że w końcu pani Alicja mogła nas dowiedzieć. Termin Jej wizyty został wybrany nieprzypadkowo. Za kilka dni pani Alicja wybiera się na wesele, więc była to idealna okazja na wizytę w salonie kosmetycznym
 
– mówiła Ania Pięta, właścicielka salonu New Look Strefa Piękna.
 
Nagroda obejmowała: zadbanie o paznokcie naszej czytelniczki, a także zrobienie botoxu i lifting rzęs.
 
 
Kształt paznokci został zachowany taki, jaki chciałam. Za kilka dni idę na weselem i nie mogłam się zdecydować jaki kolor bym chciała. Zdecydowałyśmy się baby boomer, bo nie jestem jeszcze pewna, w której sukience pójdę. Pani Kamila wyczytała mi w myślach, że taki neutralny kolor będzie najlepszy. Do tego dodała małe cyrkonie. Wszystko było stonowane i eleganckie. Tak, jak chciałam. Bardzo polecam
 
– opowiadała Alicja Anuszek.
 
Nasza czytelniczka nie zdecydowała się na botox i lifting rzęs. - Zależało mi na zrobieniu paznokci u stóp i stąd też była moja prośba, aby zamienić te usługi Na szczęście nie było z tym żadnego problemu – przyznała Alicja Anuszek. - Pani Ania zgodziła się na zrobienie regulacji brwi i zrobienie paznokci u stóp. Bardzo się z tego ucieszyłam.
 
 
Jestem bardzo zadowolona nie tylko z wykonania usług, ale też z atmosfery, jaka panuje w tym salonie. Panie są niezwykle miłe. Świetnie spędziłam tu czas. Dodatkowo sam salon wygląda bardzo ładnie. Myślę, że drugiego takiego miejsca nie ma w Elblągu. Cieszę się, że właśnie tu mogłam odebrać tę nagrodę
 
– zaznaczyła Alicja Anuszek.
 
W kolejnym materiale przedstawimy relację z treningu p. Alicji, który odbył się w siłowni Just Gym. Zwyciężczynią naszego konkursu zajął się Maciej Szechlicki – trener personalny,  który przygotował specjalnie dla Niej indywidualny program treningowy.
 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Laureatka konkursu w salonie urody ( zdjęć 36 )
Dodano: 2021-09-04 | Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1203210353851