Sobota, 11.07.2020, Imieniny: Cyprian, Olga, Benedykt
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Znamy zwyciężczynie naszego konkursu! Najwięcej głosów zdobyła Alicja Anuszek!

23.03.2020, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Znamy zwyciężczynie naszego konkursu! Najwięcej głosów zdobyła Alicja Anuszek!

We wtorek, 3 marca, ogłosiliśmy konkurs "Dbaj o siebie nie tylko w święta", w którym do wygrania było "tygodniowe świętowanie". Dziś zakończyło się głosowanie na jedną z pięciu naszych czytelniczek, które jako pierwsze zgłosiły się do wspólnej zabawy. Najwięcej głosów zdobyła p. Alicja. Gratulujemy!


Głosowanie odbyło się za pośrednictwem fanpage info.elblag.pl. To internauci zadecydowali o tym, kto wygra w naszym konkursie.

W sumie zagłosowało 1046 osób! Najwięcej głosów zdobyła Alicja Anuszek zdobywając 318 głosów!
 
Informację o konkursie udostępniłam u siebie, a także prosiłam o to znajomych. Bardzo mi pomogli i bardzo im za to dziękuję. Ten konkurs bardzo mi się podobał. To była świetna zabawa. Wszystkie nagrody są świetne. Zawsze chciałam spróbować salsy solo. Byłam już kiedyś u Marty Glabisz, więc wiem, że makijaż będzie świetny. SPA w Hotelu Elbląg również będzie cudowne. Tak naprawdę nie mogę się doczekać na każda z nagród
 
- mówi Alicja Anuszek.
 
Drugie miejsce zajęła Ewelina (254). Na podium znalazła się też Aneta (239).
 
Dziękujemy również za wspólną zabawę Kamili (147) i Dagmarze (88).
 

Odbiór nagród miał rozpocząć się jutro jednak we względu na wprowadzenie w Polsce stanu epidemii zostanie on przełożony na inny termin (ustalony w porozumieniu z p. Alicją).


A nagród do odbioru jest wiele! Pierwszego popołudnia p. Alicją zajmie się Maciej Szechlicki – trener personalny,  który nie tylko rozpisze indywidualny program treningowy, ale także przygotuje odpowiednią dietę i nauczy właściwego liczenia kalorii.


Następnego dnia nasza czytelniczka odwiedzi SPA & Wellness Hotelu Elbląg****, gdzie zostanie poddana zabiegom pielęgnacyjnym i relaksacyjnym (peeling całego ciała połączony z masażem relaksującym wykonanym na ciepłym balsamie oraz zabieg sezonowy (grejpfrutowo-cytrynowy) na twarz.


Trzeciego dnia, w Atelier fryzjerskim Marty Babij, włosami p. Alicji zajmą się profesjonaliści, którzy zaproponują pielęgnacyjne SPA dla włosów lub, jeśli nasza czytelniczka będzie miała takie życzenie, Marta Babij przeprowadzi metamorfozę w postaci zmiany dotychczasowego strzyżenia.

 

W czasie dbania o siebie nie może zabraknąć także wizyty w salonie kosmetycznym. W New Look – Strefa Piękna zadbają nie tylko o paznokcie naszej czytelniczki, ale także zrobią botox i lifting rzęs.


Ostatniego dnia, finalistkę w progi swojego salonu zaprosi Make Up Artist Marta Glabisz, która przygotuje naszą laureatkę na specjalne wyjście.


Tym wyjściem będzie obiad w restauracji Amore Mio, na który, wraz osobą towarzyszącą, zaprasza właściciel restauracji Marco Cocchieri.


Zwyciężczyni otrzyma także voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Bottega Amore Mio, gdzie będzie mogła zakupić prawdziwe włoskie produkty.


Pani Alicja rozpocznie też miesięczny kurs tańca latino solo w Centum Tańca Cadmans (w czwartki o godz. 18.30).


Na każdym etapie świętowania będziemy towarzyszyć naszej czytelniczce z aparatem fotograficznym, a pełną dokumentację ze „świątecznego tygodnia” opublikujemy na łamach info.elblag.pl.


Mamy nadzieję, że będzie to dla Niej niezapomniana przygoda, która rozpocznie nowy etap w Jej życiu – etap, w którym nikt nie będzie musiał przypominać, by znajdowała czas dla siebie!


Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Rom burak
  Poniedziałek, 23.03

  Alicja jest CUDOWNĄ KOBIETĄ.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.