Wtorek, 22.01.2019, Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Rozpoczynamy majówkę

27.04.2018, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rozpoczynamy majówkę

Długi, majowy weekend - wszyscy czekają na niego z niecierpliwością. To okres rodzinnych wycieczek, spotkania z przyjaciółmi i rozpoczęcia sezonu grillowego. Część osób te kilka dni wolnego przeznaczy na remont mieszkania lub domu. W tym okresie wiele firm organizuje otwarcia, promocje i inne atrakcje. Gdzie się wybrać? 
 

W najbliższą sobotę i niedzielę (28 i 29 kwietnia) przede wszystkim warto odwiedzić sklep Mrówka Mak-Chemia na ul. Panieńskiej. W tych dniach wszystkie produkty są tańsze o wartość VAT. Możemy powiedzieć, biorąc pod uwagę rządowe programy 500+, Mieszkanie+, że to taki nasz lokalny program VAT MINUS. Promocja co prawda nie dotyczy produktów, które znajdują się w majowej gazetce promocyjnej (dostępna na stronie www.makchemia.pl/oferta/gazetka_promocyjna), ale mają one specjalne, atrakcyjne ceny.
 
W sobotę na zakupy można przyjechać wraz z całą rodziną. Animatorzy zajmą się twoim dzieckiem - będzie malowanie twarzy, tworzenie zwierzaków z balonów, wesołe zabawy. Tobie zostanie przeglądanie sklepowych półek oraz wybór potrzebnych farb, lakierów, ogrodzeń, kwiatów itp. Ponieważ może temu towarzyszyć stres, który nie jest najlepszym doradcą, to otrzymasz profesjonalną pomoc kompetentnych pracowników chętnie doradzających w prawidłowym wyborze. 

Przy płaceniu za zakupy w kasie otrzymasz kupon. Dzięki niemu możesz otrzymać atrakcyjne bonusy do zakupów. Wystarczy go wypełnić i wrzucić do pojemnika w biurze obsługi klienta. Zabawa rozpoczyna się od godziny 8:00 i trwa do godziny 18:00. W tym czasie system kasowy czterokrotnie wskaże, kto dokonał zakupu na najwyższą wartość. Bonusem będzie sprzęt AGD oraz czterodniowy pobyt dla 2 osób w zakopiańskim Domu Wczasowym "GRAŃ" z pełnym pakietem SPA.

Weekend na zakupach szybko minie, więc w pozostałe dni będziemy mogli malować, sadzić, kopać, grillować, albo w przypadku szczęśliwców, przygotowywać się do górskich wycieczek.


---

Mrówka Mak-Chemia
Elbląg, ul. Panieńska 17/18

godziny otwarcia: 
pon.-sob. 7:00-21:00, nd. 9:00-19:00
 

www.makchemia.pl
www.facebook.com/makchemia

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.