Środa, 20.02.2019, Imieniny: Leon, Ludmila, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

ZAPRASZAMY DO NOWEJ SIEDZIBY FIRMY PHU CYMES

13.02.2018, 08:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
ZAPRASZAMY DO NOWEJ SIEDZIBY FIRMY PHU CYMES

Nasza hurtownia środków czystości  powstała dla zapewnienia higieny nawet w najbardziej wymagających miejscach. W ofercie posiadamy sprawdzone produkty wysokiej jakości sprzedawane w atrakcyjnych cenach.

Środki czystości i o wiele więcej

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnej chemii gospodarczej, firmy KIEHL, ECO SHINE, KALA , odświeżaczy na bazie olejków, koncentratów, preparatów do podłóg, sanitariatów, do odkamieniania, konserwacji, dezynfekcji, pielęgnacji, impregnacji, a także usuwania osadów. Sprawdzą się nie tylko do cotygodniowego sprzątania w domu, ale przede wszystkim znajdą zastosowanie w czyszczeniu niewielkich biur, dużych firm i przedsiębiorstw przemysłowych.

Ponadto posiadamy w ofercie dozowniki, papiery toaletowe (małe rolki, typu Jumbo), ręczniki papierowe (składane ZZ, w roli MINI, MIDI), pady do maszyn czyszczących, czyściwa przemysłowe, mydła w płynie, płyny do naczyń. Wśród sprzętu do sprzątania znajdą Państwo bogaty wybór mopów, wiader, zamiataczy, ścierek, ściereczek, zmywaków, worków na śmieci, oraz rękawic gospodarczych, lateksowych i nitrylowych.

Postaw na profesjonalizm

Nasze środki czystości i sprzęt do sprzątania sprawdzają się w każdym pomieszczeniu i dla najbardziej wymagających powierzchni. Nasi pracownicy pomogą dokonać wyboru środków czystości najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb.

Do wysokiej, jakości produktów, dokładamy wieloletnie doświadczenie, fachową obsługę, profesjonalne doradztwo w doborze produktów, gwarancję szybkiej realizacji zamówienia, oraz możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów i promocji.

Serdecznie Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00
PHU "CYMES’’ ul. Malborska 53A/3 82-300 Elbląg, 
tel. 55 221-11-74 e-mail: cymes-elblag@wp.pl

 

 

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.