Niedziela, 24.09.2023, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Amatorska Liga Kartingowa 2014 startuje w styczniu na TORZE SPEED CENTER ELBLĄG

09.01.2014, 08:28:53 Rozmiar tekstu: A A A
Amatorska Liga Kartingowa 2014 startuje w styczniu na TORZE SPEED CENTER ELBLĄG

To już 4 sezon elbląskiej ligi kartingowej. Zapraszamy zawodników z doświadczeniem oraz tych, którzy będą stawiali swoje pierwsze kroki. Planowane są następujące grupy:

EXTRA LIGA – dla najbardziej doświadczonych AMATOR RACING – dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z taką formą spędzania wolnego czasu oraz liga dziecięca i młodzieżowa - MŁODZ GNIEWNI.

Najbliższe zawody już w Sobotę 11 stycznia o godz. 12:00 - MŁODZI GNIEWNI (7 – 15  lat) oraz LADIES KARTING CUP.

W ten weekend o godz.12:00 na Halowym Torze Kartingowym w Elblągu odbędą się zawody kartingowe dzieci i młodzi dzieży w wieku od 7 do 15 lat.

Impreza jest otwarta dla każdego zawodnika. Warunkiem udziału w zawodach jest zgoda opiekunów prawnych. Opłata wpisowego w wysokości 49 zł i… wykręcenie czasu jednego okrążenia poniżej 30 sekund.

Zawodnicy i zawodniczki w drodze losowej zostaną podzieleni na grupy, w których odbędą się przejazdy kwalifikacyjne. Na ich podstawie zostaną przydzieleni do odpowiednich grup finałowych, zdobywając jednocześnie Pole Position. Wygrywa ten kierowca, który pierwszy pokona dystans 40 okrążeń, czyli około 12 km. W tym czasie każdy będzie musiał 4 razy zjechać do pit stopu na krótką przerwę.

Gorąco zachęcamy rodziców do przyprowadzenia na zawody swoich młodych kierowców. Być może wśród nich jest następca Roberta Kubicy, Kajetana Kajetowicza czy Krzysztofa Hołowczyca. Szczególnie zapraszamy dziewczynki, bo wiemy, że one też mają sportową wolę walki, co pokazały już na naszym torze.

Bezpośrednio po młodych kierowcach, tor będzie otwarty dla najszybszych Kobiet - LADIES KARTING CUP Formuła imprezy będzie taka sama. Zobaczymy czyje przejazdy będą szybsze!


Organizatorem zawodów jest SPEED CENTER ELBLĄG. Do wygrania są bilety na przejazdy oraz nagrody niespodzianki. Więcej informacji znajduje się na stronie www.speedcenter.elblag.pl oraz na Facebooku: Gokartyelblag i na torze.

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 3 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.23360395431519