Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 236)

19.03.2023, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 236)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 236) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2023-03-19 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ lucjan
  Niedziela, 19.03

  wczoraj przez 20 minut kilkanascie osób protestuje przed elblaską siedzibą tvp i od razu pojawiają się trzy radiowozy .Policji . Ale na co dzień na ulicach jakoś ich nie ma co widac po zdjęciach w 236 już odcinku Mistrzów Parkowania . Albo połowa elblaskich mundurowych pomyliła się z wyborem zawodu , albo ich przełożeni .

 2. 2
  +2
  ~ Do @ lucjan
  Niedziela, 19.03

  Bo elblaska PiSmilicja nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu I kręcenia karuzeli, bo zepsuje Oni " umiom" bronić tylko rządowej PiSwizji, Kurupls z kotem, schodów na Placu w Warszawie i ewentualnie lokalnego posła z niepełnym wykształceniem podstawowym, aferzystę Kras.....Mu,Muuuu ;)

 3. 3
  +2
  ~ Lucyfer
  Niedziela, 19.03

  Kierowca czarnej Skody miał wyjatkowego pecha.....zawsze to białe Volvo stoi w poprzek Słonecznej. Nie ma tygodnia żeby ta baba nie zaparkowała źle swojego auta i jakoś jej nikt zdjęcia nie zrobi.

 4. 4
  +6
  ~ Rowerelektro
  Poniedziałek, 20.03

  Czy w tym sezonie doczekamy się serii Mistrzowie parkowania hulajnóg? Powinny być wyznaczone miejsca gdzie mogą parkować a nie rzucają gdzie popadnie

 5. 5
  0
  ~ wehikuł
  Poniedziałek, 20.03

  Zapraszam co weekend na Lotniczą pod EUEH znajdzie się tam wielu super kierowców ostatnio jakiś cymbał na rejestracja GSZ zaparkował na tym niby rondzie, centralnie na środku trawnika. Ja rozumiem że ktoś ze wxi do miasta pierwszy raz przyjechal ale jakoś te prawko zrobił, no chyba że kupił

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3097870349884