Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 233)

05.03.2023, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 233)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 233) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2023-03-05 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Jamaleg
  Niedziela, 05.03

  Władze miasta twierdzą że nc nie mogą zrobić żeby ludzie nie parkowali wokół katedry bo to teren kościoła. Może wystarczyło by uniemożliwić tam wjazdu stawiając na miejskim terenie np jakieś ładne donice lub słupki

 2. 2
  +4
  ~ rencista
  Niedziela, 05.03

  Skoro elbląskiej policji takie parkowanie nie przeszkadza ,to o co chodzi .

 3. 3
  --3
  ~ Adi
  Niedziela, 05.03

  Uprzejmiedonosze.net ,

 4. 4
  0
  ~ A niby jest bida i paliwo za drogie
  Poniedziałek, 06.03

  Najlepszym mistrzem parkowania jest kuloodporny z Bałuckiego, koło przedszkola. Taki yelop z podziurawionym bmw.

 5. 5
  +1
  ~ Arc
  Poniedziałek, 06.03

  Jamaleg - ty to jednak zabity komuch jesteś - jeszcze ktoś by pomyślał, że ty lewacki antykatolik może martwisz się o Katedre - taka mendowata wsza, sam nie weźmie i innym nie da. Adi - już chciałem dać ci łapke w góre, bo myślałem, że prześmiewczo wstawiłeś tego linka - nie spodziewałem się, że ktoś jest taką mendą aby taką stronke zrobić - a jednak, masakra, to zrobił Jamaleg? Ps. na zdjęciu na górze nikt z was nie wpadł na pomysł najpierw spytania się co za jełop zrobił na parkingu tymi krawężnikami taką bez sensu "zatoczkę" - przecież mogłoby tam być kolejne miejsce parkingowe i wtedy nikomu by to nie przeszkadzało - ale lemingi zamiast myśleć, to krytykują bo ktoś stawiając trzeźwo tak pojazd, pomyślał za wyraźnie pijanych drogowców.

 6. 6
  0
  ~ Jamaleg
  Poniedziałek, 06.03

  @ art. Nie jestem antykatolikiem dla mnie kozesz modlić się do krzesła i .UJ mi do tego . Ck najważniejsze nie wciskaj swojej wiary i obowiązujących w niej zasad wszystkim dookoła. Żyj zgodnie sam z nimi. Nie dbam o katedrę bo jak dla mnie mogłaby ona być przerobiona na parking wielopoziomowy. W moim komentarzu podałem pomysł jak zlikwidować ten pato parking bo nowobogaccy muś,a zaparkować parking przy podzamczu pusty a 100 metrów dalej jazda po chodnikach. Szanuje swoje pieniądze uważam że nasza w tym moja kasa przeznaczona na chodniki na starówce została wyrzucona w błoto. Temat dotyczy całego starego miasta gdzie każdy parkuje kiedy i jak chce . Chodniki po 10 latach pozapadane płyty połamane żenada

 7. 7
  +2
  ~ janusz
  Poniedziałek, 06.03

  Zdjęcie nr 1 - stoi sam na pustym parkingu Zdjęcie nr 3 - raczej jest 1,5m chodnika, a kolejne stoją zaparkowane prawidłowo, tam naprawdę jest taki wąski chodnik Zdjęcie nr 4 - pewnie dostawa albo pracownik, nie podejrzewam, że ktoś nie bałby się tak bezczelnie zastawić bramę więzienia Zdjęcie nr 5 - zostało już napisane, nie wygląda to elegancko ale zakazu nie ma Zdjęcie nr 6 - to raczej nie jest zaparkowany samochód, tylko kogoś podrzucił Zdjęcie nr 9 - ale o co chodzi? Zdjęcie nr 11 - widać że jedzie, może stał tam wcześniej ale ze zdjęcia tego nie wynika Zdjęcie nr 12 - czepianie się, nikogo nie blokuje, chodnika jest 10 m wolnego, widać konfidenckie zapędy fotografa

 8. 8
  0
  ~ Arc
  Wtorek, 07.03

  Jamaleg nie bredź, że się chodnikami przejmujesz. Poza tym gdzie ty widzisz tak źle parkowane na starówce pojazdy, a już z tymi pozapadanymi chodnikami to chyba na prochach jesteś ;P No i to, że ktoś ma samochód to nie jest nowobogadzki (zazdrościsz? co komusze "wartości" się odezwały, że ktoś ma a ty nie to trzeba mu dopier...). Tam parkują głównie osoby, które na chwile przyjeżdżają na starówke, a gdyby nie było na całej wszędzie płatnych parkingów, to by tam nie stawali - wystarczy nie zdzierać z ludzi i nie byłoby problemu - no ale komuch będzie zdzierał, bo tamten ma a on nie, to dokopać mu...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.86976003646851