Poniedziałek, 11.12.2023, Imieniny: Waldemar, Damazy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 127)

17.10.2021, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 127)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.


Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 127) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2021-10-17 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ MieszkaniecMatejki
  Niedziela, 17.10

  Zdjęcie nr 2 3. Samochody stoją na oznaczonym znakami parkingu. Jak fotograf jest ślepy i nie widzi znaków to niech zmieni zawód.

 2. 2
  +6
  ~ życzliwy
  Niedziela, 17.10

  Czy policja robi użytek z tych zdjęć ? Bo na ulicach ich widac tylko jak jest wypadek lub demonstracja . Chcialbym usłysze od szefa Drogówki powód ich nieobecności na ulicach . 1/ Jest ich za mało , 2/ maja dyspozycje polityczne 3/ nie chce im się robić , 4/ nie postawie przecież policjanta na każdym skrzyzowaniu / autentyczny cytat / 5 / inne

 3. 3
  +4
  ~ porażka służb
  Poniedziałek, 18.10

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibe przecież.!

 4. 4
  +2
  ~ widz
  Poniedziałek, 18.10

  prezydent i cała rada,komendant SM i komendant policji...do wymiany.

 5. 5
  +4
  ~ Raczej
  Poniedziałek, 18.10

  CHAMY za kierownica.

 6. 6
  --2
  ~ z powiatu
  Poniedziałek, 18.10

  Jak zwykle jak nie ma co robić to robi się ***o-burzę. Czy winą właściciela pojazdu jest,że deweloper stawia 10 piętrowy blok z przykładowo 30 mieszkaniami i dobrze jest jak zapewnia 5 miejsc postojowych. Niestety dzisiejsze czasy wymagają od nas pełnej mobilności i dyspozycyjności by pracować, a pandemia dodatkowo podbiła problem indywidualnego środka transportu.No i powstaje problem co z tym autem zrobić,gdzie je postawić. Owszem,są przypadki kiedy kierowca ewidentnie ma przepisy i innych gdzieś...,ale w większości przypadków widzę starania radzenia sobie z problemem braku miejsc. I myślę,że lepiej jest postawić samochód na trawniku niż gdyby miał być w jego miejsce wybetonowany plac jako z organizowany parking. sytuacja podobna do betonowania rynków i skwerów miejskich.

 7. 7
  +2
  ~ Mieszkaniec Slonecznej
  Poniedziałek, 18.10

  Czytam komentarze,czytam... I właśnie!-gdzie służby miejskie??? Już nie chcę liczyć na ich pracowitość (bo to abstrakcja),ale informowane o rajdach i rozjeżdżaniu chodnika, odpowiadają, że to nie w ich gestii. Pytanie w czyjej i po co "Toto" nazwane służbą miejską istnieje i bierze pieniądze

 8. 8
  +1
  ~ xyz
  Wtorek, 19.10

  to odrazu blokady na koła, gdzie jest policja czy straż miejska

 9. 9
  0
  ~ Bart
  Wtorek, 19.10

  To co się dzieje na Traugutta to jest od zawsze jakiś cyrk na kółkach. Ale radiowozu nigdy tam nie widziałem, więc nie ma się czym przejmować, prawda?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1019039154053