Sobota, 13.08.2022, Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 126)

10.10.2021, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 126)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.


Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 126) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-10-10 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Chamstwo, a nie parkowanie.
  Niedziela, 10.10

  Więcej niż połowa elbląskich kierowców praktycznie nie zna przepisów o ruchu drogowym. Natomiast jeśli chodzi o parkowanie to oprócz tego, że cechuje ich taka nieznajomość, to fakty tak negatywnego zachowania są efektem bezczelności i chamstwa. A tłumaczenie tego brakiem miejsc parkingowych to zwyczajne kpienie i to na poziomie niedorozwiniętego małego Jasia tłumaczącego się z braku odrobionej lekcji.

 2. 2
  --7
  ~ Dzban
  Niedziela, 10.10

  Oooo jakoś mało dzisiaj zdjęć w fotoreportażu ... Czyżby nauczyli się parkować czy raczej konfidentów zbrakło?

 3. 3
  +2
  ~ stefan
  Niedziela, 10.10

  a policja o tym wie ? , bo mi te zdjęcia nie są do niczego potrzebne , widze takie obrazki na co dzień i w tych samych miejscach ., a policji bynajmniej nie widzę . Może warto wystąpić , jak kiedyś zrobił poprzedni prezydent śp. Jerzy Wilk ze Strażą Miejską , tym razem o likwidację elbląskiej Policji Drogowej . W Straży zmieniono komendanta i nowy pogonił ich do roboty .

 4. 4
  +5
  ~ kierowca
  Poniedziałek, 11.10

  oj dzbanie,dzbanie nie używaj słów ,których znaczenia nie rozumiesz.gdyby parkujący na chodniku pojazd potrącił twoje dziecko,a ktoś uwieczniłby to na zdjęciu,też byłby konfidentem?nick trafiony w punkt.

 5. 5
  +4
  ~ paranoja
  Poniedziałek, 11.10

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, tyle odcinków, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia

 6. 6
  +4
  ~ Roman
  Poniedziałek, 11.10

  Dlaczego na zdjęciach prezentowane pojazdy mają nieczytelne tablice rejestracyjne? W/g mnie RODO nic tu nie ma do roboty. Nagradzałbym fotografującego za zdjęcie auta wraz z właścicielem. Dla właściciela, prócz mandatu, także wskazane są roboty publiczne pod nadzorem!

 7. 7
  --5
  ~ fasola
  Poniedziałek, 11.10

  Zasadnie są ty tylko 1 i 5. Cała reszta to bzdura. Ciekawe ilu chłopów pańszczyźnianych żyjących w świecie gdzie to, co nie ma bumagi Pana Urzędnika jest niewłaściwe, już rzuca się do minusowania. Urzednicy nigdy wam całego świata, każdego metra nie ogarną paragrafami. No i połowa tych zdjęć jest robiona z jezdni. Ktoś ściga nygusów, za stanie na jezdni i robienie zdjęć? Moze równe warunki dla wszystkich? A potem ktoś ich przejedzie i płacz będzie.

 8. 8
  +5
  ~ kkjj
  Poniedziałek, 11.10

  zdjęcie nr.1 spotkało się dwóch Januszy byznesu i ich fury

 9. 9
  +1
  ~ EDEK
  Poniedziałek, 11.10

  Tu w miescie policja ,czy straz miejska nie chce nikomu zaszkodzic czy co .aprawo o ruchu drodowym nie intertesuje ich .Prezydent cos nie umiezrobići zarobic na osłach . NIE MA CHODNIKÓW LUDZIE NIE MAJA KTOREDY ISC A BUDUJA RONDA .

 10. 10
  0
  ~ Qwertz
  Poniedziałek, 11.10

  Przypominam się ze zdjęciami rozjezdzobego trawnika przy apartamencie korona elblaga na przeciwko szpitala Wojewódzkiego. Bedac przy szpitalu warto spojrzeć na parking dla niepełnosprawnych, gdzie często tych niepełnosprawnych jest mniejszosc.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1435558795929