Wtorek, 7.02.2023, Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 125)

26.09.2021, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 125)

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.
 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 125) ( zdjęć 14 )
Dodano: 2021-09-26 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Ss
  Niedziela, 26.09

  No i znowu nie ma mojego;)

 2. 2
  0
  ~ CZYLI
  Niedziela, 26.09

  Kmioty.

 3. 3
  --4
  ~ jerzy lebida
  Niedziela, 26.09

  Wiecej znakow zakazow parkowania i zlikwidowanych miejsc parkingowych to bedzie wiecej okazji do robienia tych bezsensownych zdjec. Gdzie mamy parkowac swoje samochody. W powietrzu?

 4. 4
  +3
  ~ E-Janusz
  Poniedziałek, 27.09

  @jerzy lebieda - stać cie na samochód, wykup sobie miejsce parkingowe, kiedy to wprowadzą nie będzie problemu z parkowaniem.

 5. 5
  +3
  ~ porażka
  Poniedziałek, 27.09

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, muszą mieć nową siedzibe przecież.!

 6. 6
  0
  ~ widz
  Poniedziałek, 27.09

  to właściciele tych pojazdów robią z tego miasta wiochę.

 7. 7
  +1
  ~ Darek
  Poniedziałek, 27.09

  Audi na ul.Traugutta należy prawdopodobnie do niepełnosprawnego gościa na wózku, który mieszka w klatce obok. Dlatego jestem przeciwnikiem takich akcji. Każdy może zróbić fotkę,nic nie wiedząc o sytuacji.

 8. 8
  +1
  ~ Qwerty
  Poniedziałek, 27.09

  Zapraszam pod korone elblaga na przeciwko Szpital Wojewódzkiego. Mieszkańcy zrobili sobie nielegalny parking, bo pewnie deweloper wybudowal za mało miejsc.

 9. 9
  +1
  ~ Stach
  Poniedziałek, 27.09

  Te Audi z Traugutta należy do osoby na wózku inwalidzkim. Dajcie juz z tym spokój. Przyjdźcie pod urząd miejski o godzinie 15 25, we wtorki 16 25 tam zobaczycie mistrzów.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2247309684753