Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 113)

29.07.2021, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 113)
Fot. nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 113) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-07-29 | Fot. nadesłane
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ emil
  Czwartek, 29.07

  To naprawdę jest temat dla policji , nie dla nas . A sprawa jest prosta . Parkują nieprawidlowo , bo jest w Elblągu za mało miejsc parkingowych w stosunku do ilości aut , oraz nawet w rażących przypadkach kierowcy nie są karani , bo nie ma policji ,lub jej się po prostu nie chce wysiąść z auta . A skoro policja nie zwraca uwagi , a tym bardziej nie karze to parkujemy gdzie popadnie i tyle . Czyli wina ewidentna policji . Czemu za zachodnią granicą jest z tym porządek , bo tam policja pracuje , a nie udaje ,że pracuje , jak u nas .

 2. 2
  +4
  ~ obserwator
  Czwartek, 29.07

  brak miejsc parkingowych nie upoważnia do łamania przepisów drogowych.w KD nie ma zapisu"jeżeli brakuje miejsc ,to parkujemy gdzie popadnie"

 3. 3
  +1
  ~ E-Janusz
  Czwartek, 29.07

  Piętnować. Czemu niektórzy uważają że ci ze zdjęć mandatów nie otrzymali. Mandat otrzymuje się po nie przed. Na bilbord w mieście rozwieszać te zdjęcia z podaniem winy (paragrafy) i w razie mandatu, kwotę mandatu.

 4. 4
  0
  ~ Patrycja.
  Piątek, 30.07

  Tak samo jest na Malborskiej tłumaczenie nie ma gdzie parkować itp. przed blokiem 84 np droga do szkoły przedszkola czy biedronki grozi śmiercią potrąceniem bo chodniki nie istnieją zostały przez innych przejęte jako parking i ulice przy bloku 88 to już piaskownice dziecię 2 lata temu usunęli dla parkingu tłumaczą że tam się dzieci nie bawią a nie moglyb się bawić bo kierowcy ich wyganiali i parkowali 🤷 a co na to policja nic straż miejska nic bo brak miejsc parkingowych to ręce umywają teraz staje apartamentowiec to pewnie będą chodniki zastawione dodatkowimin100 samochodami .

 5. 5
  +1
  ~ Do E-Janusz
  Piątek, 30.07

  Tylko, na nie których zdj. auta stoją zgodnie z prawem lub na pograniczu prawa, np. na zdj. zielony vw t5 na zakazie postoju być może tylko się zatrzymał - zdjęcie nic tu nie wyjaśnia. Autor zdj. niech poczyta co to zatrzymanie a co postój.

 6. 6
  --1
  ~ Kat
  Piątek, 30.07

  Jak miło że konfidenci są

 7. 7
  +2
  ~ M7
  Piątek, 30.07

  Kacie-nie używaj słów,ktorych znaczenia nie rozumiesz

 8. 8
  --2
  ~ fasola
  Piątek, 30.07

  Tylko 10, 11 mogą być uzasadnione. Reszta jest tu bezzasadnie. Nie jest tak, ze urzędnik ma mi życie układać, bo żaden z nich nigdy całego globu nie opisze i nie oznakuje. Ludzie stoją sobie koło domu i jest OK. żadnego urzędnika o glejt nie muszę pytać. Trzeba mieć mentalność pańszczyźnianego homo sowietikus, żeby te zdjęcia chwalić i wołać "niech ich policja kara, każdy ma być karany, karać, karać, wtedy ja będę zadowlony".

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0482199192047