Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 112)

24.07.2021, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 112)
Fot. Nadesłane
REKLAMA

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 112) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2021-07-24 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Vyzioner.
  Sobota, 24.07

  Przedstawiamy państwu 1112 część cyklu Mistrzowie parkowania w Elblągu. Ze skutkami złego parkowania borykamy się codziennie. Zastawione chodniki, ścieżki rowerowe, place zabaw dla dzieci, siłownie na powietrzu, skwery, parki i zieleńce miejskie. Na Zawadzie to już niektórzy parkują na klatkach schodowych, a Nad Jarem wyjeżdżają nawet na balkony mieszkań na parterze. I przedstawiamy ciekawe nowe komentarze internautów : bo brak parkingów, bo nawet te na Modrzewinie czy w Parku Planty oraz Dolinka nie rozwiązały problemów z parkowaniem w Elblągu.

 2. 2
  +1
  ~ Anty
  Sobota, 24.07

  Najlepsze jest to, że redakcja udaje, że nie ma problemu z miejscami parkingowymi w mieście i boi się zapytać UM, jak ten problem rozwiązać. Pomijając już fakt, że kierowcy, jako najbardziej dojona grupa uczestników ruchu muszą jeszcze płacić za parkingi mimo, że w paliwie płacą różnego rodzaju "opłaty" paliwowe, drogowe, emisyjne itd., które niby idą na infrastrukturę,. A np. kierowcy aut elektrycznych mają parkingi darmowe. Stąd biorą się kierowcy parkujący po krzakach. Najłatwiej oczywiście redakcji j*bnać kilka fotek i poszczuć na "złych kierowców odpowiedzialnych za wszystkie tragedie tego świata". Płatne parkingi to zwykła bezczelność i kolejny sposób, żeby doić i tak już dojonych kierowców..

 3. 3
  +1
  ~ Strefa zamieszkania
  Sobota, 24.07

  parkowanie tylko w wyznaczonych miejscach

 4. 4
  +5
  ~ Ja
  Niedziela, 25.07

  Parkowanie na ul T.Kosciuszki pod sklepem i apteka jest dozwolone błąd fotografa albo specjalne odwrucony znak zdj.nr.6

 5. 5
  +3
  ~ kierowca 1
  Niedziela, 25.07

  anty-gdzie ty żyjesz człowieku?liczba samochodów jest tak duże ,że miasta nie są w stanie ich pomieścić.znam wiele miast gdzie w centrum nie ma bezpłatnych parkingów wogóle.samorządy nie dostają nic z opłat zawartych w cenę paliwa.nie stać ciebie 2-3 zł zapłacić ?czy nie chce się podejść te 100-200m?bezczelnością to jest łamanie przepisów mimo,że się je zna.płacz i utyskiwanie nic tu nie pomogą.

 6. 6
  --4
  ~ Lucy
  Niedziela, 25.07

  Odcinek 112 ckliwego, żałosnego i nudnego do zrzygania artykułu o tym jacy to elblascy kierowcy są niedobrzy!

 7. 7
  --5
  ~ Lucy
  Niedziela, 25.07

  Odcinek 112 ckliwego, żałosnego i nudnego do zrzygania artykułu o tym jacy to elblascy kierowcy są niedobrzy!

 8. 8
  0
  ~ Fotografus nie ogarnus
  Poniedziałek, 26.07

  Na Kościuszki w tym miejscu parkowanie jest dozwolone a znak jest odwrócony bo droga jest tam jednokierunkowa.......... Zresztą takich "pompowanych" zdjęć to by w tych 112 częściach mistrzów parkowania znalazł by chyba setki

 9. 9
  --5
  ~ Rtv
  Poniedziałek, 26.07

  No niech tylko zobaczę jak ktoś mi moje auto zacznie fotografować...........

 10. 10
  +5
  ~ -ccccc
  Poniedziałek, 26.07

  to co zrobisz?będziesz tupał ze złości?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5986089706421