Sobota, 31.10.2020, Imieniny: Łukasza, Urbana, Augusta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 58)

08.08.2020, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 58)
fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.


Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 58) ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-08-08 | Fot.Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Dajcie spokój
  Sobota, 08.08

  Już po raz 58 pokazujecie że w Elblągu służby typu straż miejska i policja?????. Przecież już powinni być ukarani ci ze zdjęć. DZICZ I TYLE.

 2. 2
  +5
  ~ Prawda
  Sobota, 08.08

  Lepiej zajmijcie się ponownie tymi chamskimi bezmózgowcami na rowerach. Oni to dopiero stwarzają realne niebezpieczeństwo na drogach i chodnikach.

 3. 3
  +4
  ~ Ann
  Sobota, 08.08

  Bez przesady w większości przypadków nie ma innej opcji niż zaparkowanie na części chodnika (Królewiecka przy 2lo) nie mówię o bmw z 1 zdjęcia bo to stan umysłu :)

 4. 4
  0
  ~ Prawda
  Sobota, 08.08

  Lepiej zajmijcie się ponownie tymi chamskimi bezmózgowcami na rowerach. Oni to dopiero stwarzają realne niebezpieczeństwo na drogach i chodnikach.

 5. 5
  --3
  ~ Swen
  Sobota, 08.08

  Niech pierwszy rzuci kamieniem ten który nigdy h... nie zaparkował.

 6. 6
  +1
  ~ TKS 58 20
  Sobota, 08.08

  Żadna służba czy to porządkowa, czy sanitarna lub handlową nie wygra z głupotą, chamstwem i zwykłym brakiem szacunku wobec innych. Te 58 cyklicznych artykułów to potwierdza, ale to samo wynika z analizy obecnej sytuacji sanitarnej. No cóż bezmózgowcy rządzą i panują we wszechświecie. I co gorsza mają swoich popleczników i obrońców co widać po niektórych komentarzach, głównie w kwestii walki z koronawirusem.

 7. 7
  +3
  ~ obywatel x
  Sobota, 08.08

  poczekajcie do września ,zobaczycie co sie będzie działo przy szkołach i przedszkolach.burak z cebulakiem zawsze musi zaparkować pod drzwiami,nidgy nie podejdzie bo parking za daleko i nózki bolą,albo trzeba zapłacic 2 zł.

 8. 8
  +2
  ~ Kasia
  Sobota, 08.08

  Do prawda: napisałeś prawdę

 9. 9
  +4
  ~ Rtyu
  Niedziela, 09.08

  O co chodzi z tym autem na Królewieckiej, wjechał jedynie dwoma kołami na krawężnik, 1,5 metra przejścia na chodniku jest, na jezdni nie ma zakazu zatrzymywania. Czy Wy w ogóle weryfikujecie co dodajecie?

 10. 10
  0
  ~ Elblążanin
  Niedziela, 09.08

  ...a może by tak zacząć karać tych, którzy nie wykonują swoich obowiązków? Póki co rezultat akcji jest mizerny, to może zmian podejścia przyniesie oczekiwany skutek. Tylko jak to zrobić, sami mają się ukarać... :)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1913681030273