Wtorek, 26.10.2021, Imieniny: Ingi, Darii, Sambora
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu część 8 - zobacz zdjęcia

19.02.2019, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu część 8 - zobacz zdjęcia
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 


Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.
 


Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.
 

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.
 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu część 8 ( zdjęć 12 )
Dodano: 2019-02-19 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Chore
  Wtorek, 19.02

  Juz powinna byc laweta i te zle zaparkowane wywiezione poza Elbląg na parking. Niech durny właściciel byli jego kasa.

 2. 2
  +5
  ~ Qwerty
  Wtorek, 19.02

  Na allegro można kupić naklejki karny ku.tas. Wystarczy nakleić na przednią szybę a trudno potem schodzi bo ma mocny klej. Taki delikwent następnym razem się zastanowi gdzie zaparkuje.

 3. 3
  +4
  ~ Przesmiewca
  Wtorek, 19.02

  Ponawiam pytanie - czy obce auto, nie posiadające wymaganego identyfikatora, zaparkowane na parkingu osiedlowym , gdzie jak wół stoi zakaz wjazdu dla osób nieposiadających identyfikatora jest autem źle zaparkowanym i mogę dzwonić po policję?

 4. 4
  +1
  ~ Garenn
  Wtorek, 19.02

  A jak osły, a nie kierowcy (przepraszam te szlachetne zwierzęta za to porównanie) parkują na podjeździe do ulicy Szarych Szeregów na wysokości pawilonu, gdzie kiedyś była piekarnia. Otóż ci popaprańcy parkują nie wzdłuż chodnika, ale wyjeżdżają całą długością pojazdu prostopadle do ulicy uniemożliwiając tym samym pieszym korzystanie z chodnika. Pytam się, gdzie oni uzyskali prawo jazdy i kiedy odpowiednie służby zainteresują się tymi egoistyczno-bezmyślnymi osobnikami.

 5. 5
  +2
  ~ kodeks
  Wtorek, 19.02

  Odpowiadam na zadane pytanie, kto im dał prawo jazdy , kto im dał to nie ważne jest dużo co prowadzą pojazdy po pijanemu bez prawa jazdy , A OD CZEGO SĄ POLICJANCI I SŁUŻA MIEJSKA . Pada odpowiedż od brania pieniędzy za obecność a w pracy .

 6. 6
  +1
  ~ Przepis
  Wtorek, 19.02

  15 listopada 2018 weszła w życie nowelizacja Kodeksu Wykroczeń. Dotąd przepisy nie pozwalały na wystawienie mandatu karnego sprawcy wykroczenia, polegającego na nieprawidłowym zaparkowaniu samochodu, na podstawie przesłanego do straży zdjęcia. W świetle nowych rozwiązań, jeśli w oparciu o zdjęcie osoba sprawcy wykroczenia nie będzie budziła wątpliwości istnieje w takim przypadku możliwość zakończenia postępowania w drodze grzywny nałożonej mandatem karnym, bez konieczności prowadzenia postępowania zmierzającego do skierowania wniosku o ukaranie do sądu.

 7. 7
  +3
  ~ kierowiec
  Wtorek, 19.02

  no i co zrobicie?nic nie zrobicie...policja i straż miejska nie reagują to pacany czuja się bezkarni.najgorsze jest to ,że oni nawet nie wiedzą ,że popełniają wykroczenia.

 8. 8
  +1
  ~ Kierowca z Kajki
  Wtorek, 19.02

  Najgorszy Sajgon jest przed przedszkolem na Sucharskiego.Codziennie rano kłopot z wyjazdem .Samochody stoją tuż przy skrzyżowaniu zasłaniają widoczność na drogę. Codziennie to samo .Policja często stoi na w parku Kajki i udaje ze nie widzi takiego parkowania.Panie komendancie zróbcie z tym porządek!!!

 9. 9
  +3
  ~ Mieszkaniec
  Wtorek, 19.02

  A parkowanie pod szkole 12 rano parkują na chodnikach jak by mogli to pod klasy by wjezdzali autami tam jest masakra rano w południe i po południu. Bo wcale nie ma chodnika bo są zaparkowane samochody.

 10. 10
  +2
  ~ mieszkanka
  Wtorek, 19.02

  Te zdjęcia to nic w porównaniu jak facet zaparkował samochód na Pionierskiej .Postawił go w poprzek chodnika bo koło śmietnika rozbierał pralkę .Jak mu zrobiłam zdjęcie tego samochodu (prześlę to zdjęcie do redakcji ) to się wściekł ,stwierdził że mogę chodzić po jezdni bo on może stawiać jak chce i gdzie chce ,a policji nie ma jak potrzebna.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.