Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych. Czas, by to się zmieniło!

26.01.2019, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych. Czas, by to się zmieniło!

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.


Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Po co
  Sobota, 26.01

  Jest straż miejska i policja i co ??? parkują tzw kierowcy gdzie popadnie . Na dodatek zero reakcji od służb .przypominamy rowerzysci gonia pieszych z chodników, jada po przejściach dla pieszych.

 2. 2
  --2
  ~ obatel
  Sobota, 26.01

  straż miejska powinna dostawać jakiś procent od wystawionych mandatów,wtedy wzięliby sie do roboty.a tak,czy sie stoi ,czy sie leży.....

 3. 3
  --1
  ~ krzysztof jarzyna
  Sobota, 26.01

  jeb...ć,karać,nie nagradzać...

 4. 4
  --5
  ~ isaak
  Sobota, 26.01

  A redakcja to nie wie ze jest cos takiego jak ochrona danych osobowych? Co z tego ze zakryjecie nr rejestracyjny? A moze samochod ze zdjecia jest unikalny i ma taka ceche np napis, logo , kolor wzor ze wiadomo czyj jest? Moze ktos sobie nie zyczy publikacji w taki wlasnie sposob?

 5. 5
  +6
  ~ alakan
  Niedziela, 27.01

  właśnie pytam co robi policja i straż miejska ??? otóż nic nie robi, jeżdzą tylko, tyłki wożą i mają gdzieś, szczególnie zimą, bo im się nie chce.!!!! pisałem tyle razy że na Górnośląskiej parkują na chodnikach i na trawniku, na Traugutta, że przejść chodnikiem nie można i co? ano nic, mają to gdzieś.!!!!

 6. 6
  +1
  ~ jerzy k.
  Niedziela, 27.01

  Parkowanie na skrzyżowaniu i okolicy skrzyżowania Szczygla,Łowicka, Broniewskiego zgłaszałem kilka razy do SM -bez żadnego skutku. Zgłaszałem kilka razy na tzw Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa żadnej reakcji. Niektóre z parkujących samochodów stoją codziennie i codziennie nie zgodnie z przepisami.

 7. 7
  +2
  ~ Zbig
  Niedziela, 27.01

  Czekamy kiedy zabierze głos Policja i Straż Miejska .

 8. 8
  +2
  ~ tik tak
  Niedziela, 27.01

  do isaaka ...samochód to nie osoba,więc ochrona danych go raczej nie dotyczy

 9. 9
  0
  ~ lidia
  Niedziela, 27.01

  jeżeli właściciel charakterystycznego auta powołuje sie na ochrone danych,to szczyt chamstwa i pieniactwo.niech przestrzega przepisów jeden z drugim,a nie potem szuka winnych tam gdzie ich nie ma.

 10. 10
  0
  ~ twój podpis
  Niedziela, 27.01

  isaak: TO niech zachowuje się poprawnie, to nie będzie prezentowany w ten sposób. Nikt go nie zapraszał ...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0267338752747