Czwartek, 27.06.2019, Imieniny: Cyryl, Maryla, Wladyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Żacy Concordii z rocznika 2011 zagrali w turnieju Olimpijski FC Cup

20.03.2019, 18:30:25 Rozmiar tekstu: A A A
Żacy Concordii z rocznika 2011 zagrali w turnieju Olimpijski FC Cup
fot. Agnieszka Tkaczuk

Dwie drużyny żaków Concordii z rocznika 2011 - łącznie 18 chłopców, wystąpiło w turnieju Olimpijski FC Cup 2011/2012, który w minioną sobotę (16 marca) odbył się w Gdańsku. Każda drużyna pomarańczowo-czarnych rozegrała po 9 meczów rywalizując m.in. z takimi drużynami jak Lechia Gdańsk, Gedania Gdańsk, GOL Brodnica czy Jedynka Nidzica. Z racji tego, że w turnieju nie prowadzono klasyfikacji, każdy zespół otrzymał puchar i medale.

Organizatorem turnieju, który odbył się w hali pneumatycznej z boiskiem piłkarskim o sztucznej nawierzchni, był Olimpijski Football Club. W imprezie zagrało 10 zespołów, w tym dwie drużyny Concordii. Obie nasze drużyny rozegrały 9 meczów, każdy po 12 minut. Zespół Concordii I zanotował na turnieju 5 zwycięstw i 4 porażki, natomiast Concordia II – 2 mecze wygrała i 7 przegrała. W turnieju nie było przegranych, ani wygranych. Każdy z uczestników otrzymał po zakończeniu imprezy medal, a drużyny puchary.
 

Pojechaliśmy na turniej dwiema drużynami. W turnieju nie mógł wziąć udziału tylko jeden chłopiec z mojej grupy. 18 chłopców, którzy brali udział w rywalizacji z zespołami z kilku województw miało możliwość spędzić na boisku ponad 50 min każdy. Moi chłopcy w zdecydowanej większości podchodzili do meczów z pełnym zaangażowaniem z czego jestem bardzo zadowolony

– podsumował występ swoich podopiecznych trener rocznika 2011 Concordii Łukasz Budziwojski.

Składy zespołów Concordii:

Concordia I: Mikołaj Masłowski – Jan Karbowski, Tomasz Bętlewski, Kostek Michałowski, Oskar Bachewicz, Filip Wojnowski, Jakub Machiński, Tomek Sienkiewicz, Michał Tkaczuk.

Concordia II: Szymon Karpiński - Kacper Masłowski, Filip Świątek, Filip Ciszewski, Franek Karolewicz, Tomek Stemporzecki, Wojtek Tałaj, Jakub Grycko, Daniel Szewczyk.

Trenerzy: Łukasz Budziwojski, Tomasz Rylski

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.