Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Serwis Futbol.pl o Concordii: „Takie kluby warte są przedstawiania i promowania”

01.03.2019, 22:19:34 Rozmiar tekstu: A A A
Serwis Futbol.pl o Concordii: „Takie kluby warte są przedstawiania i promowania”
fot. Rafał Kadłubowski

- Myślę, że elbląska Concordia potwierdza moją tezę, że właśnie takie kluby warte są przedstawiania i promowania na szerszym forum. Profesjonalizm, z jakim jest prowadzona działalność, nie tylko ta typowo sportowa, plasuje MMKS Concordię dużo wyżej w hierarchii niż 4 liga. Mam cichą nadzieję, że wielu czytelników zapisze sobie "w ulubionych" tę sympatyczną drużynę i będzie jej kibicować w nadchodzącej rundzie. Ja ze swojej strony z pewnością to uczynię – podsumował swój obszerny artykuł o Concordii redaktor Grzegorz Sawicki, który na łamach serwisu Futbol.pl, prowadzi stały cykl reportaży pod tytułem „Nie tylko Liga Mistrzów”.

W tym tygodniu głównym bohaterem tego cyklu była właśnie Concordia Elbląg. Z materiału każdy kibic dowie się m.in. jak funkcjonuje Concordia, jakie ma cele i plany, ale przede wszystkim pozna wiele ciekawostek dotyczących klubu z Krakusa. W bardzo obszernym artykule wypowiadają się m.in. prezes klubu Mirosław Pelc, dyrektor Concordii Marek Burkhardt, a także trenerzy Łukasz Nadolny i Krzysztof Machiński.

Zachęcamy wszystkich do lektury tego ciekawego reportażu, a redaktorowi Grzegorzowi Sawickiemu dziękujemy za zainteresowanie naszym klubem.

O serwisie Futbol.pl:
Futbol.pl to jeden z największych i najbardziej opiniotwórczych serwisów na polskim rynku poświęcony piłce nożnej. Już od 10 lat swojego istnienia rozwija się niezwykle dynamicznie. Obecnie Futbol.pl gości ponad 50 000 Unikalnych Użytkowników i jego strony są wyświetlane co najmniej 600 000 razy w ciągu miesiąca. Specjalistyczne działy serwisu przyciągają codziennie po kilka tysięcy Użytkowników, którzy chętnie wracają po kolejną dawkę najświeższych newsów, autorskich artykułów, analiz, statystyk czy informacji o sportach powiązanych z piłką nożną.

Link do artykułu: „Nie tylko Liga Mistrzów. Concordia Elbląg: "Kiedy będziemy gotowi, powalczymy o drugą ligę" opublikowanego na Futbol.pl znajduje się poniżej.

http://futbol.pl/news/564561_Nie_tylko_Liga_Mistrzow_Concordia_Elblag__Kiedy_bedziemy_gotowi_powalczymy_o_druga_lige

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.