Poniedziałek, 21.10.2019, Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

IV liga - 2018/2019


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Concordia Elbląg 30 83 27 2 1 104 - 19
2. Motor Lubawa 30 66 21 3 6 62 - 30
3. ITS Jeziorak Iława 30 65 21 2 7 87 - 41
4. GKS Wikielec 30 62 19 5 6 84 - 36
5. Mrągowia Mrągowo 30 55 17 4 9 61 - 30
6. Mamry Giżycko 30 49 14 7 9 52 - 39
7. MKS Korsze 30 48 14 6 10 55 - 47
8. Olimpia II Elbląg 30 42 13 3 14 51 - 60
9. Tęcza Biskupiec 30 39 12 3 15 68 - 55
10. Granica Kętrzyn 30 38 11 5 14 51 - 52
11. Zatoka Braniewo 30 34 9 7 14 55 - 51
12. Unia Susz 30 27 7 6 17 42 - 77
13. Rominta Gołdap 30 27 8 3 19 39 - 79
14. Czarni Olecko 30 23 5 8 17 33 - 71
15. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 16 4 4 22 37 - 101
16. Tęcza Miłomłyn 30 11 3 2 25 25 - 118



1. kolejka - 11/12. sierpnia 2018 (Sobota / Niedziela)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 5 Granica Kętrzyn
Czarni Olecko 1 : 1 Zatoka Braniewo
Tęcza Miłomłyn 0 : 4 Mrągowia Mrągowo
ITS Jeziorak Iława 1 : 7 GKS Wikielec
Tęcza Biskupiec 6 : 0 Rominta Gołdap
Mamry Giżycko 3 : 3 Olimpia II Elbląg
Concordia Elbląg 2 : 0 Motor Lubawa 8. sierpnia 2018
Unia Susz 1 : 4 MKS Korsze
2. kolejka - 15. sierpnia 2018 (Środa)
Concordia Elbląg 5 : 0 Olimpia II Elbląg 15. sierpnia 2018
Rominta Gołdap 2 : 1 Mamry Giżycko
GKS Wikielec 3 : 0 Tęcza Biskupiec
Unia Susz 0 : 3 ITS Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo 2 : 0 MKS Korsze
Zatoka Braniewo 5 : 2 Tęcza Miłomłyn
Granica Kętrzyn 4 : 1 Czarni Olecko
Motor Lubawa 3 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3. kolejka - 18/19. sierpnia 2018 (Sobota / Niedziela)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 : 7 Concordia Elbląg 18. sierpnia 2018
Czarni Olecko 0 : 2 Motor Lubawa
Tęcza Miłomłyn 0 : 3 Granica Kętrzyn
MKS Korsze 4 : 2 Zatoka Braniewo
ITS Jeziorak Iława 3 : 1 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Unia Susz
Mamry Giżycko 1 : 1 GKS Wikielec
Olimpia II Elbląg 0 : 1 Rominta Gołdap
4. kolejka - 25/26. sierpnia 2018 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 4 : 0 Rominta Gołdap
GKS Wikielec 0 : 0 Olimpia II Elbląg
Unia Susz 0 : 1 Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo 2 : 1 Tęcza Biskupiec
Zatoka Braniewo 3 : 2 ITS Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn 0 : 2 MKS Korsze
Motor Lubawa 1 : 0 Tęcza Miłomłyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 1 Czarni Olecko
5. kolejka - 1/2. września 2018 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 2 : 2 GKS Wikielec
Unia Susz 3 : 3 Rominta Gołdap
Mrągowia Mrągowo 4 : 0 Olimpia II Elbląg
Zatoka Braniewo 1 : 2 Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn 2 : 1 Tęcza Biskupiec
Motor Lubawa 2 : 1 ITS Jeziorak Iława
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 4 MKS Korsze
Czarni Olecko 1 : 3 Tęcza Miłomłyn
6. kolejka - 8/9. września 2018 (Sobota / Niedziela)
Czarni Olecko 0 : 7 Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn 1 : 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Korsze 1 : 1 Motor Lubawa
ITS Jeziorak Iława 4 : 1 Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg 3 : 1 Unia Susz
Rominta Gołdap 0 : 3 GKS Wikielec
Mrągowia Mrągowo 0 : 2 Mamry Giżycko
7. kolejka - 15/16. września 2018 (Sobota / Niedziela)
Tęcza Miłomłyn 0 : 4 Concordia Elbląg
MKS Korsze 0 : 0 Czarni Olecko
ITS Jeziorak Iława 5 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Tęcza Biskupiec 1 : 2 Motor Lubawa
Mamry Giżycko 2 : 1 Granica Kętrzyn
Olimpia II Elbląg 1 : 0 Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap 0 : 5 Mrągowia Mrągowo
GKS Wikielec 4 : 1 Unia Susz
8. kolejka - 22/23. września 2018 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 7 : 0 Unia Susz
Mrągowia Mrągowo 3 : 1 GKS Wikielec
Zatoka Braniewo 6 : 0 Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn 3 : 0 Olimpia II Elbląg
Motor Lubawa 1 : 0 Mamry Giżycko
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 : 7 Tęcza Biskupiec
Czarni Olecko 3 : 2 ITS Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 MKS Korsze
9. kolejka - 29/30. września 2018 (Sobota / Niedziela)
MKS Korsze 0 : 2 Concordia Elbląg
ITS Jeziorak Iława 3 : 1 Tęcza Miłomłyn
Tęcza Biskupiec 7 : 0 Czarni Olecko
Mamry Giżycko 7 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia II Elbląg 1 : 2 Motor Lubawa
Rominta Gołdap 1 : 1 Granica Kętrzyn
GKS Wikielec 2 : 0 Zatoka Braniewo
Unia Susz 0 : 6 Mrągowia Mrągowo
10. kolejka - 6/7. października 2018 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 1 : 0 Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo 2 : 0 Unia Susz
Granica Kętrzyn 0 : 2 GKS Wikielec
Motor Lubawa 4 : 0 Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 2 Olimpia II Elbląg
Czarni Olecko 1 : 2 Mamry Giżycko
Tęcza Miłomłyn 3 : 4 Tęcza Biskupiec
MKS Korsze 1 : 2 ITS Jeziorak Iława
11. kolejka - 13/14. października 2018 (Sobota / Niedziela)
ITS Jeziorak Iława 0 : 5 Concordia Elbląg
Mamry Giżycko 4 : 0 Tęcza Miłomłyn
Olimpia II Elbląg 4 : 2 Czarni Olecko
Rominta Gołdap 0 : 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
GKS Wikielec 0 : 1 Motor Lubawa
Unia Susz 1 : 0 Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo 1 : 0 Zatoka Braniewo
MKS Korsze 4 : 4 Tęcza Biskupiec
12. kolejka - 20/21. października 2018 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 3 : 2 Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn 3 : 1 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 3 : 1 Unia Susz
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 : 3 GKS Wikielec
Czarni Olecko 1 : 0 Rominta Gołdap
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 Olimpia II Elbląg
MKS Korsze 0 : 1 Mamry Giżycko
ITS Jeziorak Iława 0 : 1 Tęcza Biskupiec
13. kolejka - 27/28. października 2018 (Sobota / Niedziela)
Tęcza Biskupiec 1 : 3 Concordia Elbląg
Mamry Giżycko 0 : 3 ITS Jeziorak Iława
Olimpia II Elbląg 0 : 1 MKS Korsze
Rominta Gołdap 3 : 1 Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec 6 : 0 Czarni Olecko
Unia Susz 2 : 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mrągowia Mrągowo 0 : 0 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 2 : 0 Granica Kętrzyn
14. kolejka - 3/4. listopada 2018 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 6 : 2 Granica Kętrzyn
Motor Lubawa 2 : 0 Zatoka Braniewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 : 4 Mrągowia Mrągowo
Czarni Olecko 6 : 0 Unia Susz
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 GKS Wikielec
MKS Korsze 5 : 1 Rominta Gołdap
ITS Jeziorak Iława 6 : 1 Olimpia II Elbląg
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Mamry Giżycko
15. kolejka - 10/11. listopada 2018 (Sobota / Niedziela)
Mamry Giżycko 0 : 2 Concordia Elbląg
Rominta Gołdap 2 : 4 ITS Jeziorak Iława
GKS Wikielec 4 : 0 MKS Korsze
Unia Susz 5 : 1 Tęcza Miłomłyn
Mrągowia Mrągowo 1 : 1 Czarni Olecko
Zatoka Braniewo 4 : 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Granica Kętrzyn 2 : 1 Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec 0 : 0 Olimpia II Elbląg
16. kolejka - 17/18. listopada 2018 (Sobota / Niedziela)
Motor Lubawa 0 : 1 Concordia Elbląg
MKS Korsze 3 : 1 Unia Susz
Granica Kętrzyn 1 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Zatoka Braniewo 1 : 1 Czarni Olecko
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec 0 : 4 ITS Jeziorak Iława
Rominta Gołdap 0 : 1 Tęcza Biskupiec
Olimpia II Elbląg 1 : 4 Mamry Giżycko
17. kolejka - 24/25. listopada 2018 (Sobota / Niedziela)
Olimpia II Elbląg 0 : 7 Concordia Elbląg
Mamry Giżycko 3 : 2 Rominta Gołdap
Tęcza Biskupiec 1 : 3 GKS Wikielec
ITS Jeziorak Iława 4 : 1 Unia Susz
MKS Korsze 1 : 1 Mrągowia Mrągowo 8. maja 2019
Tęcza Miłomłyn 0 : 5 Zatoka Braniewo
Czarni Olecko 1 : 1 Granica Kętrzyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 2 Motor Lubawa
18. kolejka - 30/31. marca 2019 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 6 : 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Motor Lubawa 2 : 1 Czarni Olecko
Granica Kętrzyn 6 : 1 Tęcza Miłomłyn
Zatoka Braniewo 1 : 1 MKS Korsze
Mrągowia Mrągowo 1 : 1 ITS Jeziorak Iława
Unia Susz 3 : 1 Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec 2 : 1 Mamry Giżycko
Rominta Gołdap 1 : 4 Olimpia II Elbląg
19. kolejka - 6/7. kwietnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Rominta Gołdap 1 : 3 Concordia Elbląg
Olimpia II Elbląg 2 : 0 GKS Wikielec
Mamry Giżycko 2 : 2 Unia Susz
Tęcza Biskupiec 1 : 2 Mrągowia Mrągowo
ITS Jeziorak Iława 3 : 0 Zatoka Braniewo
MKS Korsze 0 : 1 Granica Kętrzyn
Tęcza Miłomłyn 0 : 9 Motor Lubawa
Czarni Olecko 4 : 3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
20. kolejka - 13/14. kwietnia 2019 (Sobota / Niedziela)
GKS Wikielec 1 : 1 Concordia Elbląg
Rominta Gołdap 1 : 2 Unia Susz
Olimpia II Elbląg 1 : 0 Mrągowia Mrągowo
Mamry Giżycko 2 : 2 Zatoka Braniewo
Tęcza Biskupiec 4 : 2 Granica Kętrzyn
ITS Jeziorak Iława 2 : 0 Motor Lubawa
MKS Korsze 2 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Tęcza Miłomłyn 1 : 2 Czarni Olecko
21. kolejka - 20. kwietnia 2019 (Sobota)
Mamry Giżycko 2 : 1 Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg 2 : 1 Czarni Olecko
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 3 Tęcza Miłomłyn
Motor Lubawa 2 : 1 MKS Korsze
Granica Kętrzyn 1 : 3 ITS Jeziorak Iława
Zatoka Braniewo 4 : 0 Tęcza Biskupiec
Unia Susz 2 : 0 Olimpia II Elbląg
GKS Wikielec 4 : 0 Rominta Gołdap
22. kolejka - 27/28. kwietnia 2019 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 6 : 0 Tęcza Miłomłyn
Czarni Olecko 1 : 3 MKS Korsze
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 0 ITS Jeziorak Iława
Motor Lubawa 4 : 2 Tęcza Biskupiec
Granica Kętrzyn 1 : 1 Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo 1 : 3 Olimpia II Elbląg
Mrągowia Mrągowo 3 : 2 Rominta Gołdap
Unia Susz 1 : 1 GKS Wikielec 5. czerwca 2019
23. kolejka - 4/5. maja 2019 (Sobota / Niedziela)
Unia Susz 1 : 2 Concordia Elbląg 1. maja 2019
GKS Wikielec 3 : 0 Mrągowia Mrągowo 1. maja 2019
Rominta Gołdap 4 : 0 Zatoka Braniewo 5. czerwca 2019
Olimpia II Elbląg 3 : 1 Granica Kętrzyn
Mamry Giżycko 0 : 0 Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec 7 : 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1. maja 2019
ITS Jeziorak Iława 2 : 0 Czarni Olecko
MKS Korsze 2 : 2 Tęcza Miłomłyn
24. kolejka - 11/12. maja 2019 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 4 : 0 MKS Korsze 11. maja 2019 16:00
Tęcza Miłomłyn 2 : 6 ITS Jeziorak Iława
Czarni Olecko 0 : 0 Tęcza Biskupiec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 : 6 Mamry Giżycko
Motor Lubawa 3 : 2 Olimpia II Elbląg
Granica Kętrzyn 3 : 1 Rominta Gołdap
Zatoka Braniewo 1 : 2 GKS Wikielec
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Unia Susz
25. kolejka - 18. maja 2019 (Sobota)
Mrągowia Mrągowo 1 : 2 Concordia Elbląg
Unia Susz 3 : 3 Zatoka Braniewo
GKS Wikielec 3 : 2 Granica Kętrzyn
Rominta Gołdap 1 : 5 Motor Lubawa
Olimpia II Elbląg 1 : 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mamry Giżycko 1 : 0 Czarni Olecko
Tęcza Biskupiec 6 : 0 Tęcza Miłomłyn
ITS Jeziorak Iława 6 : 1 MKS Korsze
26. kolejka - 25. maja 2019 (Sobota)
Tęcza Biskupiec 0 : 3 MKS Korsze
Concordia Elbląg 0 : 4 ITS Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn 0 : 0 Mamry Giżycko
Czarni Olecko 1 : 5 Olimpia II Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 3 Rominta Gołdap
Motor Lubawa 4 : 1 GKS Wikielec
Granica Kętrzyn 0 : 2 Unia Susz
Zatoka Braniewo 2 : 3 Mrągowia Mrągowo
27. kolejka - 29. maja 2019 (Środa)
Zatoka Braniewo 1 : 2 Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Granica Kętrzyn
Unia Susz 2 : 3 Motor Lubawa
GKS Wikielec 6 : 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap 3 : 1 Czarni Olecko
Olimpia II Elbląg 5 : 0 Tęcza Miłomłyn
Mamry Giżycko 0 : 2 MKS Korsze
Tęcza Biskupiec 0 : 3 ITS Jeziorak Iława
28. kolejka - 1/2. czerwca 2019 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 4 : 0 Tęcza Biskupiec
ITS Jeziorak Iława 3 : 1 Mamry Giżycko
MKS Korsze 1 : 0 Olimpia II Elbląg
Tęcza Miłomłyn 0 : 2 Rominta Gołdap 2. czerwca 2019
Czarni Olecko 1 : 3 GKS Wikielec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 : 1 Unia Susz
Motor Lubawa 3 : 2 Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn 1 : 1 Zatoka Braniewo
29. kolejka - 8/9. czerwca 2019 (Sobota / Niedziela)
Granica Kętrzyn 2 : 3 Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo 2 : 0 Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo 1 : 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Unia Susz 1 : 1 Czarni Olecko
GKS Wikielec 11 : 0 Tęcza Miłomłyn
Rominta Gołdap 3 : 1 MKS Korsze
Olimpia II Elbląg 2 : 5 ITS Jeziorak Iława
Mamry Giżycko 3 : 1 Tęcza Biskupiec
30. kolejka - 15/16. czerwca 2019 (Sobota / Niedziela)
Olimpia II Elbląg 3 : 2 Tęcza Biskupiec
Concordia Elbląg 1 : 0 Mamry Giżycko
ITS Jeziorak Iława 2 : 2 Rominta Gołdap
MKS Korsze 4 : 2 GKS Wikielec
Tęcza Miłomłyn 1 : 5 Unia Susz
Czarni Olecko 0 : 3 Mrągowia Mrągowo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 : 3 Zatoka Braniewo
Motor Lubawa 0 : 2 Granica Kętrzyn
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.