Niedziela, 18.11.2018, Imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2018/2019

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

IV liga - 2018/2019


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Concordia Elbląg 16 46 15 1 0 61 - 7
2. Motor Lubawa 16 35 11 2 3 25 - 11
3. GKS Wikielec 15 33 10 3 2 42 - 12
4. Mrągowia Mrągowo 16 32 10 2 4 37 - 12
5. Tęcza Biskupiec 16 29 9 2 5 43 - 19
6. ITS Jeziorak Iława 15 27 9 0 6 39 - 29
7. MKS Korsze 16 27 8 3 5 33 - 23
8. Mamry Giżycko 15 26 8 2 5 26 - 19
9. Granica Kętrzyn 16 23 7 2 7 28 - 26
10. Zatoka Braniewo 16 20 6 2 8 29 - 24
11. Olimpia II Elbląg 15 18 5 3 7 19 - 30
12. Czarni Olecko 16 14 3 5 8 19 - 41
13. Rominta Gołdap 16 11 3 2 11 13 - 47
14. Unia Susz 16 8 2 2 12 16 - 51
15. Tęcza Miłomłyn 16 6 2 0 14 15 - 52
16. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16 6 1 3 12 14 - 56



1. kolejka - 11/12. sierpnia 2018 (Sobota / Niedziela)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 5 Granica Kętrzyn
Czarni Olecko 1 : 1 Zatoka Braniewo
Tęcza Miłomłyn 0 : 4 Mrągowia Mrągowo
ITS Jeziorak Iława 1 : 7 GKS Wikielec
Tęcza Biskupiec 6 : 0 Rominta Gołdap
Mamry Giżycko 3 : 3 Olimpia II Elbląg
Concordia Elbląg 2 : 0 Motor Lubawa 8. sierpnia 2018
Unia Susz 1 : 4 MKS Korsze
2. kolejka - 15. sierpnia 2018 (Środa)
Concordia Elbląg 5 : 0 Olimpia II Elbląg 15. sierpnia 2018
Rominta Gołdap 2 : 1 Mamry Giżycko
GKS Wikielec 3 : 0 Tęcza Biskupiec
Unia Susz 0 : 3 ITS Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo 2 : 0 MKS Korsze
Zatoka Braniewo 5 : 2 Tęcza Miłomłyn
Granica Kętrzyn 4 : 1 Czarni Olecko
Motor Lubawa 3 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3. kolejka - 18/19. sierpnia 2018 (Sobota / Niedziela)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 : 7 Concordia Elbląg 18. sierpnia 2018
Czarni Olecko 0 : 2 Motor Lubawa
Tęcza Miłomłyn 0 : 3 Granica Kętrzyn
MKS Korsze 4 : 2 Zatoka Braniewo
ITS Jeziorak Iława 3 : 1 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Unia Susz
Mamry Giżycko 1 : 1 GKS Wikielec
Olimpia II Elbląg 0 : 1 Rominta Gołdap
4. kolejka - 25/26. sierpnia 2018 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 4 : 0 Rominta Gołdap
GKS Wikielec 0 : 0 Olimpia II Elbląg
Unia Susz 0 : 1 Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo 2 : 1 Tęcza Biskupiec
Zatoka Braniewo 3 : 2 ITS Jeziorak Iława
Granica Kętrzyn 0 : 2 MKS Korsze
Motor Lubawa 1 : 0 Tęcza Miłomłyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 1 Czarni Olecko
5. kolejka - 1/2. września 2018 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 2 : 2 GKS Wikielec
Unia Susz 3 : 3 Rominta Gołdap
Mrągowia Mrągowo 4 : 0 Olimpia II Elbląg
Zatoka Braniewo 1 : 2 Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn 2 : 1 Tęcza Biskupiec
Motor Lubawa 2 : 1 ITS Jeziorak Iława
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 4 MKS Korsze
Czarni Olecko 1 : 3 Tęcza Miłomłyn
6. kolejka - 8/9. września 2018 (Sobota / Niedziela)
Czarni Olecko 0 : 7 Concordia Elbląg
Tęcza Miłomłyn 1 : 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Korsze 1 : 1 Motor Lubawa
ITS Jeziorak Iława 4 : 1 Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg 3 : 1 Unia Susz
Rominta Gołdap 0 : 3 GKS Wikielec
Mrągowia Mrągowo 0 : 2 Mamry Giżycko
7. kolejka - 15/16. września 2018 (Sobota / Niedziela)
Tęcza Miłomłyn 0 : 4 Concordia Elbląg
MKS Korsze 0 : 0 Czarni Olecko
ITS Jeziorak Iława 5 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Tęcza Biskupiec 1 : 2 Motor Lubawa
Mamry Giżycko 2 : 1 Granica Kętrzyn
Olimpia II Elbląg 1 : 0 Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap 0 : 5 Mrągowia Mrągowo
GKS Wikielec 4 : 1 Unia Susz
8. kolejka - 22/23. września 2018 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 7 : 0 Unia Susz
Mrągowia Mrągowo 3 : 1 GKS Wikielec
Zatoka Braniewo 6 : 0 Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn 3 : 0 Olimpia II Elbląg
Motor Lubawa 1 : 0 Mamry Giżycko
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 : 7 Tęcza Biskupiec
Czarni Olecko 3 : 2 ITS Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 MKS Korsze
9. kolejka - 29/30. września 2018 (Sobota / Niedziela)
MKS Korsze 0 : 2 Concordia Elbląg
ITS Jeziorak Iława 3 : 1 Tęcza Miłomłyn
Tęcza Biskupiec 7 : 0 Czarni Olecko
Mamry Giżycko 7 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia II Elbląg 1 : 2 Motor Lubawa
Rominta Gołdap 1 : 1 Granica Kętrzyn
GKS Wikielec 2 : 0 Zatoka Braniewo
Unia Susz 0 : 6 Mrągowia Mrągowo
10. kolejka - 6/7. października 2018 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 1 : 0 Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo 2 : 0 Unia Susz
Granica Kętrzyn 0 : 2 GKS Wikielec
Motor Lubawa 4 : 0 Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 : 2 Olimpia II Elbląg
Czarni Olecko 1 : 2 Mamry Giżycko
Tęcza Miłomłyn 3 : 4 Tęcza Biskupiec
MKS Korsze 1 : 2 ITS Jeziorak Iława
11. kolejka - 13/14. października 2018 (Sobota / Niedziela)
ITS Jeziorak Iława 0 : 5 Concordia Elbląg
Mamry Giżycko 4 : 0 Tęcza Miłomłyn
Olimpia II Elbląg 4 : 2 Czarni Olecko
Rominta Gołdap 0 : 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
GKS Wikielec 0 : 1 Motor Lubawa
Unia Susz 1 : 0 Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo 1 : 0 Zatoka Braniewo
MKS Korsze 4 : 4 Tęcza Biskupiec
12. kolejka - 20/21. października 2018 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 3 : 2 Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn 3 : 1 Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa 3 : 1 Unia Susz
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 : 3 GKS Wikielec
Czarni Olecko 1 : 0 Rominta Gołdap
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 Olimpia II Elbląg
MKS Korsze 0 : 1 Mamry Giżycko
ITS Jeziorak Iława 0 : 1 Tęcza Biskupiec
13. kolejka - 27/28. października 2018 (Sobota / Niedziela)
Tęcza Biskupiec 1 : 3 Concordia Elbląg
Mamry Giżycko 0 : 3 ITS Jeziorak Iława
Olimpia II Elbląg 0 : 1 MKS Korsze
Rominta Gołdap 3 : 1 Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec 6 : 0 Czarni Olecko
Unia Susz 2 : 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mrągowia Mrągowo 0 : 0 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 2 : 0 Granica Kętrzyn
14. kolejka - 3/4. listopada 2018 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 6 : 2 Granica Kętrzyn
Motor Lubawa 2 : 0 Zatoka Braniewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 : 4 Mrągowia Mrągowo
Czarni Olecko 6 : 0 Unia Susz
Tęcza Miłomłyn 1 : 4 GKS Wikielec
MKS Korsze 5 : 1 Rominta Gołdap
ITS Jeziorak Iława 6 : 1 Olimpia II Elbląg
Tęcza Biskupiec 3 : 0 Mamry Giżycko
15. kolejka - 10/11. listopada 2018 (Sobota / Niedziela)
Mamry Giżycko 0 : 2 Concordia Elbląg
Rominta Gołdap 2 : 4 ITS Jeziorak Iława
GKS Wikielec 4 : 0 MKS Korsze
Unia Susz 5 : 1 Tęcza Miłomłyn
Mrągowia Mrągowo 1 : 1 Czarni Olecko
Zatoka Braniewo 4 : 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Granica Kętrzyn 2 : 1 Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec 0 : 0 Olimpia II Elbląg
16. kolejka - 17/18. listopada 2018 (Sobota / Niedziela)
Motor Lubawa 0 : 1 Concordia Elbląg
MKS Korsze 3 : 1 Unia Susz
Granica Kętrzyn 1 : 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Zatoka Braniewo 1 : 1 Czarni Olecko
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Tęcza Miłomłyn
GKS Wikielec : ITS Jeziorak Iława
Rominta Gołdap 0 : 1 Tęcza Biskupiec
Olimpia II Elbląg : Mamry Giżycko
17. kolejka - 24/25. listopada 2018 (Sobota / Niedziela)
Olimpia II Elbląg : Concordia Elbląg
Mamry Giżycko : Rominta Gołdap
Tęcza Biskupiec : GKS Wikielec
ITS Jeziorak Iława : Unia Susz
MKS Korsze : Mrągowia Mrągowo
Tęcza Miłomłyn : Zatoka Braniewo
Czarni Olecko : Granica Kętrzyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie : Motor Lubawa
18. kolejka -
Concordia Elbląg : Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Motor Lubawa : Czarni Olecko
Granica Kętrzyn : Tęcza Miłomłyn
Zatoka Braniewo : MKS Korsze
Mrągowia Mrągowo : ITS Jeziorak Iława
Unia Susz : Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec : Mamry Giżycko
Rominta Gołdap : Olimpia II Elbląg
19. kolejka -
Rominta Gołdap : Concordia Elbląg
Olimpia II Elbląg : GKS Wikielec
Mamry Giżycko : Unia Susz
Tęcza Biskupiec : Mrągowia Mrągowo
ITS Jeziorak Iława : Zatoka Braniewo
MKS Korsze : Granica Kętrzyn
Tęcza Miłomłyn : Motor Lubawa
Czarni Olecko : Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
20. kolejka -
GKS Wikielec : Concordia Elbląg
Rominta Gołdap : Unia Susz
Olimpia II Elbląg : Mrągowia Mrągowo
Mamry Giżycko : Zatoka Braniewo
Tęcza Biskupiec : Granica Kętrzyn
ITS Jeziorak Iława : Motor Lubawa
MKS Korsze : Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Tęcza Miłomłyn : Czarni Olecko
21. kolejka -
Mamry Giżycko : Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg : Czarni Olecko
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie : Tęcza Miłomłyn
Motor Lubawa : MKS Korsze
Granica Kętrzyn : ITS Jeziorak Iława
Zatoka Braniewo : Tęcza Biskupiec
Unia Susz : Olimpia II Elbląg
GKS Wikielec : Rominta Gołdap
22. kolejka -
Concordia Elbląg : Tęcza Miłomłyn
Czarni Olecko : MKS Korsze
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie : ITS Jeziorak Iława
Motor Lubawa : Tęcza Biskupiec
Granica Kętrzyn : Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo : Olimpia II Elbląg
Mrągowia Mrągowo : Rominta Gołdap
Unia Susz : GKS Wikielec
23. kolejka -
Unia Susz : Concordia Elbląg
GKS Wikielec : Mrągowia Mrągowo
Rominta Gołdap : Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg : Granica Kętrzyn
Mamry Giżycko : Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec : Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ITS Jeziorak Iława : Czarni Olecko
MKS Korsze : Tęcza Miłomłyn
24. kolejka -
Concordia Elbląg : MKS Korsze
Tęcza Miłomłyn : ITS Jeziorak Iława
Czarni Olecko : Tęcza Biskupiec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie : Mamry Giżycko
Motor Lubawa : Olimpia II Elbląg
Granica Kętrzyn : Rominta Gołdap
Zatoka Braniewo : GKS Wikielec
Mrągowia Mrągowo : Unia Susz
25. kolejka -
Mrągowia Mrągowo : Concordia Elbląg
Unia Susz : Zatoka Braniewo
GKS Wikielec : Granica Kętrzyn
Rominta Gołdap : Motor Lubawa
Olimpia II Elbląg : Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mamry Giżycko : Czarni Olecko
Tęcza Biskupiec : Tęcza Miłomłyn
ITS Jeziorak Iława : MKS Korsze
26. kolejka -
Tęcza Biskupiec : MKS Korsze
Concordia Elbląg : ITS Jeziorak Iława
Tęcza Miłomłyn : Mamry Giżycko
Czarni Olecko : Olimpia II Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie : Rominta Gołdap
Motor Lubawa : GKS Wikielec
Granica Kętrzyn : Unia Susz
Zatoka Braniewo : Mrągowia Mrągowo
27. kolejka -
Zatoka Braniewo : Concordia Elbląg
Mrągowia Mrągowo : Granica Kętrzyn
Unia Susz : Motor Lubawa
GKS Wikielec : Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap : Czarni Olecko
Olimpia II Elbląg : Tęcza Miłomłyn
Mamry Giżycko : MKS Korsze
Tęcza Biskupiec : ITS Jeziorak Iława
28. kolejka -
Concordia Elbląg : Tęcza Biskupiec
ITS Jeziorak Iława : Mamry Giżycko
MKS Korsze : Olimpia II Elbląg
Tęcza Miłomłyn : Rominta Gołdap
Czarni Olecko : GKS Wikielec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie : Unia Susz
Motor Lubawa : Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn : Zatoka Braniewo
29. kolejka -
Granica Kętrzyn : Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo : Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo : Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Unia Susz : Czarni Olecko
GKS Wikielec : Tęcza Miłomłyn
Rominta Gołdap : MKS Korsze
Olimpia II Elbląg : ITS Jeziorak Iława
Mamry Giżycko : Tęcza Biskupiec
30. kolejka -
Olimpia II Elbląg : Tęcza Biskupiec
Concordia Elbląg : Mamry Giżycko
ITS Jeziorak Iława : Rominta Gołdap
MKS Korsze : GKS Wikielec
Tęcza Miłomłyn : Unia Susz
Czarni Olecko : Mrągowia Mrągowo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie : Zatoka Braniewo
Motor Lubawa : Granica Kętrzyn
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.