Poniedziałek, 16.05.2022, Imieniny: Andrzej, Malgorzata, Wienczyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OSOBOWOŚĆ REGIONU

Możesz współtworzyć XI Galę Osobowości Regionu!

14.01.2020, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Możesz współtworzyć XI Galę Osobowości Regionu!
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)
XI Gala Osobowości Regionu odbędzie się 23 kwietnia 2020r., o godz. 12.00, w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Pod bacznym okiem Anny Daczkowskiej przygotowywać ją będą uczniowie I LO, ale nie tylko. Twórczyni programu chce dać możliwość także uczniom z innych elbląskich szkół, aby mogli pokazać swoje talenty i ogłasza casting!
 
- Osobowość Regionu jest programem społeczno-edukacyjnym. Kształci oraz buduje odpowiedzialność społeczną wśród młodzieży. Jest to przede wszystkim odpowiedzialność za nasz region, kraj. Musimy zadbać o to, by młodzi tworzyli nowe, lepsze jutro, a program Osobowość Regionu umożliwia im to. Poprzez ukazywanie wzorców, wręcz nakazuje podążać drogą życia z plecakiem marzeń i pasji na plecach – mówi Anna Daczkowska, twórca projektu Osobowość Regionu.
 
Casting odbędzie się już w tę sobotę.
 
Zapraszam wszystkich młodych artystów z zacięciem kabaretowym na casting, który odbędzie się 18 stycznia (sobota), między 11.00 a 13.00 w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych
 
– zaznacza Anna Daczkowska.
 
Kto będzie mógł współtworzyć Galę? - Poszukiwane są osoby, które nie boją się nowym wyzwań bądź mają doświadczenie w występach na scenie. Ważna jest dykcja i umiejętność poruszania się na scenie. Zapraszamy osoby od 16 do 20 lat – wymienia Anna Daczkowska.
 
 
Osobowość Regionu jest cyklicznym, prestiżowym eventem. Uzyskał już renomę wśród mieszkańców regionu elbląskiego. Od początku istnienia, czyli od 2003 r., jest to event oparty na pracy społecznej młodzieży oraz samej twórczyni. Impreza nie posiada swoich funduszy oraz dotacji, z których mogłaby korzystać. Gala jest przygotowywana w skromnym sponsoringu sklepów upominkowych, kwiaciarni. Co roku artyści elbląscy oraz utalentowana młodzież uświetnia koncerty bezpłatnie
 
– przyznaje Anna Daczkowska.
 
Dotychczas w Galerii Laureatów  znaleźli się: Ryszard Skotnicki, Katarzyna Jankowska; Mirosław Siedler, Bogusław Stolarski, Marek Osik, Grzegorz Nowaczyk, Leszek Wójcik, Wiesława Pokropska, Helena Pilejczyk, Roman Korzeniowski. Tegorocznym laureatem został Juliusz Marek.
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Osobowość Regionu ( zdjęć 12 )
Dodano: 2019-11-30 | Fot.Adrian Popielarczyk I LO
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ kilotka
  Wtorek, 14.01

  sorry, ale zdjęcie nr.10 ten gościu pierwszy z lewej to uczeń? bo taki zarośnięty

 2. 2
  +4
  ~ ja
  Wtorek, 14.01

  do kilotka pewnie Twój komentarz zostanie usunięty... Szerzysz mowę nienawiści - tak z całą pewnością stwierdzi "redakcja". Nie można komentować wyglądu kogokolwiek prawda "redakcjo"??

 3. 3
  +2
  ~ Beka
  Wtorek, 14.01

  Bo to zależy z która szkoła związany heh może usuną, może nie ...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.9286630153656