Czwartek, 20.06.2024, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Al.Grunwaldzka: Zderzenie opla z tramwajem (aktualizacja)

21.12.2021, 11:55:00 Rozmiar tekstu: A A A
Al.Grunwaldzka: Zderzenie opla z tramwajem (aktualizacja)
Fot. Konrad Kamiński
Dziś, 21 grudnia, na skrzyżowaniu al.Grunwaldzkiej z Lotniczą, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki opel z tramwajem.
 
 
Do zdarzenia doszło ok. godz. 11.00. Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego.
 
Jedna osoba została poszkodowana.


Aktualizacja:---------------------------------------------------------
 
 
62-letni kierowca opla chciał zawrócić na krzyżowaniu i wjechał w tramwaj
 
 
- informuje kom. Krzysztof Nowacki.
 
Mężczyzna został przebadany na obecność alkoholu. Był trzeźwy.

- Mężczyzna uskarżał się początkowo na ból, ale nie został zabrany do szpitala - dodał Krzysztof Nowacki.
 
Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500zł.
 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ PYTAMY
  Wtorek, 21.12

  Dlaczego rano jada konstale zamiast długie tzw ogórki tramwaje. Jest ciasno. Tak samo jadąc z pracy nie jafa długie tramwaje do cholery. Ścisk jest koronawirus i przepisy. Nieudacznicy w t,e .

 2. 2
  +2
  ~ kierowca
  Wtorek, 21.12

  Nic dziwnego jeżeli firma odśnieżająca miasto nic nie robi. Tak odśnieżanego miasta nigdy nie było. Jak można płacić za taką pracę. Tylko patrzeć jak takich wypadków będzie dużo więcej. Panie Prezydencie czy wnioski zostały wyciągnięte w stosunku do odpowiedzialnych za taki stan rzeczy? Po mieście nie da się jeżdzić, a my podatki musimy płacić..

 3. 3
  0
  ~ ZOFIA
  Wtorek, 21.12

  Co na taką sytuację na drogach w mieście mówi Prezydent?

 4. 4
  +8
  ~ Już łopata lata
  Wtorek, 21.12

  Chłopie o ksywie nomen omen KIEROWCA: przestań marudzić z tym odśnieżaniem. Od wielu, wielu lat istnieją ogólne i powszechnie stosowane zasady, a mianowicie : najważniejsze ciągi komunikacyjne muszą być odśnieżone po dwóch godzinach OD USTANIA OPADU, pozostałe, w zależności od zakwalifikowania do ważności, od czterech do ośmiu godzin, inne o mniejszym znaczeniu nawet po dwunastu godzinach. W czasie powtarzających się opadów lub dłuższego śnieżenia drogi są oczyszczanie wybiórczo jedynie tam, gdzie jest największe natężenie ruchu. Widać, że wielu, zbyt wielu kierowców nie tylko nie potrafi jeździć w warunkach zimowych, ale praktycznie nie posiada jakiejkolwiek wiedzy o prowadzeniu samochodu w takich warunkach. To nadmierne "zaufanie" do wszelkich ułatwień technicznych funkcjonujących w pojazdach spowodowało, że kierowcy zatracili umiejętności jeżdżenia. Są po prostu dodatkowym urządzeniem a samochodzie i nijak nie potrafią samodzielnie, odpowiednio do warunków na drodze prowadzić samochód.

 5. 5
  --3
  ~ Alicja
  Wtorek, 21.12

  @Już łopata lata… A kiedy według „powszechnie stosowanej zasady” jest liczone „ustanie opadów”??? Przecież nie pada bez przerwy. Są przerwy, niektóre 10 minutowe, niektóre półgodzinne, a pługi nie wyjechały od wczoraj… Znaczy! Przepraszam najmocniej! Minęłam dzisiaj kilka na mieście ale nawet nie raczyły opuścić łopaty! Hamowanie z takich warunkach to katastrofa i to niezależnie od tego, czy jaka to napisałeś „jest się tylko dodatkiem w samochodzie” czy tez nie ma się żadnych ułatwień technicznych. Jeszcze pół biedy, jeśli się walnie w inny samochód, gorzej jak się potrąci pieszego, a coraz więcej pieszych uważa, że co by sie nie działo to ma pierwszeństwo, a na lodzie, który jest na drogach się nie zahamuje… Także może pora zmienić to ogólne i powszechnie stosowane zasady i zacząć odśnieżać lub CHOCIAŻ sypać sól lub piasek, bo ludzie, którzy podpisują na to umowy dostają pieniądze. Pozdrawiam.

 6. 6
  --17
  ~ No wicie
  Wtorek, 21.12

  Zamiast zająć się odsniezaniem miasta i problemami miasta to zajmuje się TVN.

 7. 7
  +13
  ~ Zennon.
  Wtorek, 21.12

  ~ Już łopata lata: "odśnieżone po dwóch godzinach OD USTANIA OPADU" Co ty łżesz? Przecież w dokumencie "AKCJA ZIMA 2021-2022", który możesz znaleźć na stronie elblag. eu jak byk stoi: "Do usuwania skutków zimy wykonawcy zobowiązani są przystąpić równocześnie na wszystkich kategoriach dróg objętych stałym utrzymaniem, w ciągu 30 minut od wystąpienia niekorzystnego zjawiska atmosferycznego. W przypadku długotrwałych opadów prace prowadzone są w sposób ciągły, aż do czasu zapewnienia odpowiedniego standardu zimowego." Skąd ty wziąłeś te 2 godziny od ustania opadów? Z nosa czy innej części ciała?

 8. 8
  +20
  ~ Spacerowicz
  Wtorek, 21.12

  Tam chyba nie wolno zawracać ?

 9. 9
  --3
  ~ Do Już łopata lata
  Wtorek, 21.12

  Baranie albo jesteś pracownikiem z firmy odśnieżającej albą kompletnym głąbem. Jak są prowadzone prace na mieście to wszyscy widzą, przepraszam nie widzą bo ich prawie nie ma a jak są to jeżdżą z podniesioną spycharką. Stan ulic, każdy widzi jaki jest, to jest skandal. Pogonić taką firmę lub zarządzających tą firmą.

 10. 10
  +9
  ~ śnieżynka
  Wtorek, 21.12

  Co za ludzie?!!! Na zdjęciach widać, że sypie śnieg, a w komentarzach wielkie zdziwienie, że jezdnia jest biała. (???????)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2012429237366