Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Straż pożarna wyciągnęła ciało mężczyzny z rzeki Elbląg

26.08.2019, 17:42:17 Rozmiar tekstu: A A A
Straż pożarna wyciągnęła ciało mężczyzny z rzeki Elbląg
Fot. Ryszard Biel

Dziś, 26 sierpnia, w godzina popołudniowych ok. 16.30, elbląska straż pożarna otrzymała informację o dryfujących między dwoma mostami w rzece Elbląg, prawdopodobnie zwłokach starszego mężczyzny. Na miejscu pojawiły się wszystkie służby do tego typu zdarzeń.

Jak udało się nam ustalić, dryfujące ciało mężczyzny zostało wyciągnięte na brzeg rzeki. Mężczyzna w wieku ok. 60 lat prawdopodobnie spadł z wysokiego mostu.

Niewykluczone jest, że mężczyzna popełnił  samobójstwo. Służby na miejscu sprawdzają oklolicznści zdarzenia oraz zapisy pobliskich kamer.

Na miejscu jest też prokurator, który nadzoruje pracami dochodzeniowo - sprawdzającymi. Ustalana jest tożsamość mężczyzny.

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Z innej beczki
  Poniedziałek, 26.08

  Jak długo ten brzeg rzeki będzie zapomniany przez um Elbląg, wystarczy że jest rosa i tragedia gotowa . Myslcie w tym um.

 2. 2
  +7
  ~ ???
  Poniedziałek, 26.08

  Około godz. 16:30 służby mundurowe zostały powiadomione, że w rzece Elbląg znajduje się człowiek. Na miejsce zdarzenia przybył wodny partol policji, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Mężczyzny nie udało się uratować. Zobacz zdjęcia. Z relacji świadka, który znajdował się na Moście Wysokim wynika, że mężczyzna przebywał przez jakiś czas na bulwarze. W pewnym momencie zostawił torbę oraz laskę i usiadł na brzegu, by po chwili zsunąć się do wody. Służby ratunkowe zostały bardzo szybko powiadomione o zdarzeniu, wodny patrol policji wyłowił mężczyznę, niestety nie udało się go uratować. Miał 82 lata...

 3. 3
  --6
  ~ ochrzczony
  Poniedziałek, 26.08

  To było po wystąpieniu Ekscelencji Jego Biskupa Jędraszewskiego?

 4. 4
  +10
  ~ ZUS
  Wtorek, 27.08

  Myślę że z emerytury zostało Mu tyle kasy, że wiodąc do tej pory spokojne uczciwe życie nie potrafił sobie poradzić z takim majątkiem.

 5. 5
  +2
  ~ paranoja
  Wtorek, 27.08

  Zasłony na foto zmieniają kolor jak kameleon, no i na jednym jest Straż a na drugim Policja. Mężczyzna w wieku 82 lat to w sumie ok. 60 lat. 20 lat różnicy to przecież nie tak dużo! :-D

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.96137976646423