Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Topielec w rzece Elbląg. Mimo szybkiej pomocy i reanimacji nie udało się go uratować

27.04.2016, 15:45:52 Rozmiar tekstu: A A A
Topielec w rzece Elbląg. Mimo szybkiej pomocy i reanimacji nie udało się go uratować

Dziś przed godziną 15 na Bulwarze Zygmunta Augusta około 55-letni mężczyzna wskoczył do rzeki Elbląg i zaczął się topić. Tonącego szybko wyłowili z wody policjanci z patrolu wodnego. Mimo półgodzinnej reanimacji, topielca nie udało się uratować. Wszystko na to wskazuje, że była to skuteczna próba samobójcza.

Mężczyzna celowo wskoczył do wody. Nie był to żaden przypadek. Na miejsce bardzo szybko przybył policyjny patrol wodny na motorówce oraz strażacy. Topielec już po około dwóch minutach został wyłowiony nieprzytomny z wody. Policjanci zaczęli jego reanimację jeszcze na pokładzie motorówki

- relacjonuje jeden ze świadków tego zdarzenia.

Na brzegu reanimację mężczyzny przejęli ratownicy medyczni pogotowia ratunkowego. Mimo długiej, ponad półgodzinnej reanimacji, nie udało mu się przywrócić akcji serca.

Na chwilę obecną nie wiadomo dlaczego mężczyzna wskoczył do wody. Jego zachowanie świadczyło jednak o tym, że dokonał próby samobójczej. Niestety próby skutecznej.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ mieszkaniec
  Środa, 27.04

  Na pewno nie z radości skoczył do wody , może z dobrobytu ?

 2. 2
  +14
  ~ Obserwator
  Środa, 27.04

  A mówią, że topielec nawet brzytwy się chwyta. Szkoda chłopa. Przecież póki człowiek żyje, to może w jego życiu wszystko zmienić się na lepsze.. Takich przypadków jest tysiące. Co nie którzy nawet z przysłowiowego dziada stali się milionerami. Ale trzeba starać się i walczyć do końca jak na zawodach sportowych. Czasami ktoś ze środka peletonu wygrywa. Bo życie jest na prawdę ciekawe i jedyne. O nie trzeba się troszczyć od najmłodszych lat. Nie wolno go zmarnować. A każdy z nas ma jakieś talenty. Tylko trzeba je odpowiednio rozwijać i wykorzystać, a nie zmarnować.

 3. 3
  --2
  ~ ; (
  Środa, 27.04

  Pewnie chłopina dostała pracę za porządną płacę i chciał ochłonąć ?? Smutne .

 4. 4
  +2
  ~ Janusz
  Środa, 27.04

  Przechodząc przez most wysoki zauważyłem obiekt w wodzie . zatrzymałem sie aby się przyjrzeć i wtedy nadbiegł tam człowiek krzycząc że tonie człowiek który wskoczył do wody. Wtedy tez zauważyłem ruchy osoby tonącej.O godzinie 14 48 połączyłem się ze służbami ratunkowymi. Policjanci łodzią motorową byli o 14 52 . Szok ,był tylko około 6 minut w wodzie i amen.......

 5. 5
  +16
  ~ otake Polskie walczylim
  Środa, 27.04

  50+ się wieszają, topią, trują, nie mają szans na pracę i godne życie, samoeliminacja elementu nieporządanego w wolnej od opresyjnej "komuny" Polsce

 6. 6
  +5
  ~ takie życie
  Czwartek, 28.04

  Na pewno z " dobrobytu ", bo trudno się radować jak nie ma się z czego żyć . Bardzo smutne.

 7. 7
  +1
  ~ maja
  Czwartek, 28.04

  Co wy tu wypisujecie za bzdury w komentarzach może ten facet nieradzil SB z problemami może stracil prace itp Kondolecje dla rodziny

 8. 8
  0
  ~ Jaś
  Piątek, 29.04

  prezydent witold wróbel powinien podac sie do dymisji mieszkancy na jego rządzenie miastem popełniają samobójstwa

 9. 9
  --4
  ~ M
  Piątek, 29.04

  Jestem zaskoczona, że państwa serwis opublikował takie zdjęcia. Jest to zachowanie jak z najgorszych tabloidów, okazuje brak szacunku dla człowieka, który był ratowany i jego rodziny. Wysoko cenię sobie państwa serwis, mam nadzieję, że to tylko incydent i życzę więcej rozwagi - pokazujecie ludzi.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4753968715668