Niedziela, 2.04.2023, Imieniny: Maria, Franciszek, Urban
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ELBLĄSKA TEMIDA

Tragiczny finał zakrapianego spotkania. 30-latek oskarżony o śmiertelnie pobicie kolegi

03.06.2019, 13:10:00 Rozmiar tekstu: A A A
Tragiczny finał zakrapianego spotkania. 30-latek oskarżony o śmiertelnie pobicie kolegi

Zakrapiane alkoholem spotkanie towarzyskie przy braniewskim stadionie miało tragiczny finał. 30-latek tak brutalnie pobił swojego kolegę, że ten zmarł w wyniku doznanych obrażeń. Do Sądu Okręgowego właśnie trafił akt oskarżenia wobec sprawcy. Grozi mu od 5 do 25 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 11 sierpnia ubiegłego roku w Braniewie w trakcie towarzyskiego spotkania przy stadionie miejskim, podczas którego uczestnicy spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło do kłótni i 30-latek zaatakował jednego ze znajomych. Uderzył go w twarz. Gdy ten upadł, sprawca kopał go w głowę i po całym ciele. Finał był tragiczny. Zaatakowany doznał licznych i poważnych obrażeń ciała, w wyniku których zmarł.

Postępowanie w tej sprawie prowadziła Prokuratura Okręgowa w Elblągu. 30 maja do Sądu Okręgowego w Elblągu trafił akt oskarżenia w tej sprawie. Oskarżonemu zarzucono spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem jest śmierć. Za ten czyn grozi mu kara nawet 25 lat pozbawienia wolności.

Podczas śledztwa oskarżony nie przyznał się do popełnienia zarzucanego czynu. Na wniosek prokuratora, wobec sprawcy Sąd Okręgowy w Elblągu zastosował tymczasowe aresztowanie

- informuje prokurator Iwona Piotrowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Elblągu.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ kultura wolska
  Poniedziałek, 03.06

  nie kopie się leżącego dla wolskich chamów to rzecz niepojęta

 2. 2
  0
  ~ Bolo
  Poniedziałek, 03.06

  Wybaczcie mu. Trzeba dać szansę. To dobry człowiek.

 3. 3
  0
  ~ Policja to bezużyteczna instytucja
  Wtorek, 04.06

  To za posiadanie grozi tyle, brawo policja jak wy możecie spać z czystym sumieniem że egzekwujecie takie beznadziejne przepisy, jak wam nie wstyd że za gieta sprawa jest prosta i zaczyna się od cztery osiem a jak ktoś zabił człowieka to dopiero zyskuje u was szacunek, jak może grozić za zabicie człowieka 5 lat? Jak wy możecie patrzeć na to, a potem w lustro?

 4. 4
  0
  ~ JesusAlvaro
  Wtorek, 04.06

  Zadźgasz kogoś nożem - zarzut: zabójstwo, zatłuczesz gołymi rękami - zarzut: pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Oczywiście za to pierwsze wyższy wyrok niż za to drugie. Wszystko po to, aby ten co stać go na cwaną papugę albo na łapówę dla prokuratora się wymigał. Zabójstwo to zabójstwo. Żaden minister sprawiedliwości nie potrafi zrobić porządku w KK z klasyfikacją czynów. A już na pewno nie ten wielki szeryf-reformator od d... strony co zasiada teraz przy korycie.

 5. 5
  0
  ~ Hi7man
  Poniedziałek, 24.06

  Chłopaczki z woreczkiem zielska dostają podobne wyroki...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98353600502014