Piątek, 10.07.2020, Imieniny: Amelia, Filip, Witalis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Groźna kolizja na Fromborskiej! Jedna osoba przewieziona do szpitala

16.02.2018, 20:16:31 Rozmiar tekstu: A A A
Groźna kolizja na Fromborskiej! Jedna osoba przewieziona do szpitala
fot.BS

Dzisiaj (02.16) tuż po godzinie 19.00 doszło do groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Fromborskiej niedaleko Próchnika. Kierujący osobowym saabem 46-letni mężczyzna stracił prawo jazdy. Sprawa na wniosek policji trawi do sądu. Kierująca samochodem infiniti, 39-letnia kobieta  została przewieziona do szpitala.


Jak poinformował nas starszy sierżant Bartłomiej Wróbel z Wydziały Ruchu Drogowego Komendy Policji w Elblągu, do zdarzenia doszło, gdy 46- letni kierowca sabba skręcając w kierunku Próchnika, nie ustąpił pierwszeństwa, prawidłowo jadącej, 39-letniej kobiecie kierującej samochodem marki infiniti, która jechała w kierunku Elbląga. W wyniku tego doszło do groźnego zderzenia pojazdów.


Kobieta pomimo tego, że nic poważnego jej się nie stało, została przewieziona do szpitala w celu przeprowadzenia dalszych badań. Kierowcy sabba zostało odebrane prawo jazdy, a finał tego zdarzenia będzie miał miejsce w sądzie, gdyż doszło do rażącego naruszenie przepisów drogowych.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 ) fot.BS


Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --9
  ~ Bn
  Piątek, 16.02

  Ale o co chodzi? Nie rozumiem.

 2. 2
  +5
  ~ jjj
  Piątek, 16.02

  burak z nebowa w aucie od korkucia!!! do wiezienia na 25 lat

 3. 3
  +7
  ~ NE
  Piątek, 16.02

  A Tobie jjj o co chodzi, mieszkańcy Próchnika mają rejestrację NE, nie NEB... Zresztą co ma rejestracja do zachowania kierowcy? NE też potrafią jechać poza obszarem zabudowanym 60, żeby na samym zabudowanym cisnąć 90, też potrafią wymuszać pierwszeństwo, wyprzedzać na podwójnej ciągłej i mieć jeszcze wiele grzeszków. Nie rejestracja wpływa na kierowcę, tylko jego głupota!

 4. 4
  --6
  ~ anonim
  Piątek, 16.02

  To jest chore by za każdą kolizję prawko zabierają.... I czy Pani w infiniti jechała prawidłowo?? Napewno jechała 70 km/h bo jak dobrze kojarzę, tyle tam obowiązuje.

 5. 5
  +4
  ~ ---
  Piątek, 16.02

  @ anonim - drogie dziecko, tobie tez trzeba odebrac prawo jazdy. I trzeba cie wyslac na jakies lekcje, gdze cie naucza czytac ze zrozumienim.

 6. 6
  --4
  ~ do .....
  Sobota, 17.02

  A co źle zrozumiałem w czytanym tekście?? Jeśli Pani w infiniti przekroczyła dozwoloną prędkość to nie jechała prawidłowo, jeśli w szpitalu była krócej niż 7 dni (a była krócej) to jest to zwykła kolizja.

 7. 7
  +2
  ~ Ehhhh
  Sobota, 17.02

  ~ do ..... a skąd wiesz że Pani jechała za szybko? Widziałeś? Masz radar w oku , czy może biegnący po polu lis Ci powiedział?

 8. 8
  0
  ~ Odpowiedź na pytanie
  Sobota, 17.02

  Do Bn Jak myślisz dlaczego nie wiesz bo jesteś durny

 9. 9
  +4
  ~ i kto nie rozumie
  Sobota, 17.02

  Człowieku, widzisz znak zapytania, w moim komentarzu?? I kto nie rozumie lub nie umie czytać?? Znając tą drogę i polskie realia śmiem twierdzić, że prędkość była przekroczona, co widać również po zniszczeniach. I właśnie przed zabraniem prawa jazdy kierowcy saaba policja powinna to wyjaśnić, tym bardziej, że w mediach cały czas wmawiają o prędkości jako głównej przyczynie wypadków. Czyli zachowują się jak chorągiewka, nie wyjaśnią do końca sprawy i już wymierzają jedną z najgorszych kar, pozbawiając człowieka, transportu do pracy etc. owszem wymusił, spowodował kolizję, jeśli Pani jechała 100% prawidłowo niech sąd wymierzy sprawiedliwą karę - nawet zabierze prawko (a nie policja), ale jeśli Pani się przyczyniła w jaki kolwiek sposób (prędkość, oświetlenie pojazdu, rozmowa przez tel. etc.), Pan nie powinien stracić uprawnień. Ale najlepiej po najprostszej lini oporu.

 10. 10
  +3
  ~ Życie
  Sobota, 17.02

  Co jeden to burak nie znający przepisów. Furmanke, konia i bat a nie samochód.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.