Niedziela, 14.04.2024, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Andrzej Śliwka ponownie z największym poparciem. Wyniki prezydenckiej sondy INFO!

08.03.2024, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Andrzej Śliwka ponownie z największym poparciem. Wyniki prezydenckiej sondy INFO!

41 proc. Czytelników info.elblag.pl jest przekonanych, że prezydentem Elbląga powinien zostać kandydat Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Śliwka. Po 19 proc. internautów najchętniej wdziałoby na tym stanowisku kandydatów niezależnych: Stefana Rembelskiego i Pawła Rodziewicza.

 

 

 


Do wyborów samorządowych pozostał 29 dni. 7 kwietnia wyborcy, którzy pójdą do urn, zdecydują, kto w nowej kadencji będzie reprezentował ich na szczeblu władz lokalnych. Kilka dni temu zapytaliśmy elblążan, kto ich zadaniem powinien zostać prezydentem miasta? Teraz prezentujemy wyniki ankiety.

 

 


Głosowanie trwało od 5 do 8 marca, do godz. 9. Udział w nim wzięło 1126 internautów. 

 

 

 

Najwięcej osób w roli prezydenta widziałoby Andrzeja Śliwkę (PiS). Na tego kandydata swoje głosy oddało 41 proc. uczestników ankiety (459 głosów). 

 

 

 


Po 19 proc. poparcia otrzymali: Stefan Rembelski (KWW Stefana Rembelskiego - Mega Elbląg - Uczyńmy Elbląg znowu wielkim) - 217 głosów i Paweł Rodziewicz (KWW Pawła Rodziewicza - Nowy Elbląg) - 214 głosów. 

 

 


Michał Missan (KO) w naszej sondzie uzyskał 14 proc., czyli 162 głosy.  Sławomir Malinowski, który najpewniej będzie kandydatem KWW Razem dla Elbląga, znalazła się na ostatnim miejscu, ze wsparciem 7 proc. internautów (74 głosy).

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (82)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ No bywa -:)
  Piątek, 08.03

  No trudno chlop czy chce czy nie chce a pewnie nie chce , ale musi to wziąć -:)

 2. 2
  +8
  ~ Ten typ tak ma!
  Piątek, 08.03

  Przyciąga pozytywną osobowością ,a ona jest wazniejsza i silniejsza niż wszystkie obiecywane i nirealne bzdury! Czym zaskakujemy ludzi i pozyskujemy? OSOBOWOŚCIĄ !

 3. 3
  --6
  ~ Lubię sliwki
  Piątek, 08.03

  Nigdy nie było jeszcze tak dobrego Kandydata na fotel Prezydenta Elblaga jak Andrzej Śliwka więc wynik sondy nie dziwi.Facet wyglada i zachowuje się jak normalny facet, jego program jest realny , przemyslany. Widać tu duże doświadczenie, wiedzę , merytorykę i szczerość. Wzbudza najwieksze zaufanie ze wszytskich kandydatów, jest młody nie umoczony w dotychczasowe układa. Zdecydowanie najlepszy wybór dla Elblaga, oby elblazanie wybrali madrze a nie jak ostatnio. Bo ten caly harley i nissan to jest najwieksza tragedia jaka spotkala to miasto od 1945 roku.

 4. 4
  +8
  ~ Totalny luz
  Piątek, 08.03

  W zasadzie nic nie musi robić, wystarczy że jest i się uśmiechnie i normalnie bez buty, chamstwa, prostactwa, arogancji się wypowie nawet kiedy krytykuje przeciwnika, taki normalny luźny styl , bo to młody czlowiek z obecnych czasów i właściwie nic nie musi ! Totalny luz i brak spiny !

 5. 5
  +6
  ~ Robert Koliński
  Piątek, 08.03

  @Ten typ tak ma! - Czy ja dobrze zrozumiałem, że nawet fani kandydata Śliwki uważają, że - może z wyjątkiem OSOBOWOŚCI - oferuje on elblążan/kom wyłącznie, cyt. "obiecywane i nirealne bzdury"? No zaprawdę wyjątkowa szczerość w tym przypadku, zwłaszcza jeśli chodzi o te wszystkie darmoszki stadionowo-parkingowe, aż śmiechłem:) A tak przy okazji i z uwagi na dzisiejsze święto międzynarodowe, to co kandydat Śliwka i cały PiS proponują kobietom na ten przykład? Znaczy, oprócz zakazu aborcji, prokuratora w szpitalu i zagonienia do kuchni/kruchty, bo to już od długich dekad anty-ludzkiego styropianizmu wiemy;) #tePytania; #PrawdaWasWyzwoli, #RazemDlaElbląga; 🖤💚🚩

 6. 6
  --28
  ~ Głos Ludu
  Piątek, 08.03

  Śliwka wygra 1 turę, ale w drugiej polegnie sromotnie. Nie wierzę w to, ze osoby które nie zagłosują na niego w 1 turze zrobią to w 2. Prezydentem będzie Rembelski lub Rodziewicz.

 7. 7
  +16
  ~ Mieszkanka
  Piątek, 08.03

  Z pewnością porzuci mandat posła na rzecz Elbląga... Ludzie są śmieszni jeśli sądzą, że ktokolwiek z nic nie robienia za które mu słono płacą, przyszedłby zajmować się problemami miasta, którego nawet nie zna. Ogarnijcie się.

 8. 8
  +28
  ~ Nie dla buca
  Piątek, 08.03

  Dla mnie najwazniejsze aby nie był bucem

 9. 9
  --10
  ~ Tylko Sliwka
  Piątek, 08.03

  Przyjdzie i bedzie naszym prezydentem! W koncu mamy kogos normalnego a nie zadufanego!!!! Polecam profil na facebooku - ANDRZEJ SLIWKA KANDYDAT NA PREZYDENTA ELBLAGA. Tam macie okazje codziennie obserwować co kandydat robi i planuje..jest bardzo aktywny i ludzki. Obejrzyjcie jego filmiki

 10. 10
  --1
  ~ Glos na Sliwke
  Piątek, 08.03

  Zgadzam sie z powyzszym. Z profilu jasno wynika ze ten chlop jest NORMALNY. A nie bufonowaty! Juz bufonowatych mielismy. Starczy ich krecenia

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0566589832306