Niedziela, 5.07.2020, Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Bądźmy dobrzy nie tylko od święta. "Wspaniałych partnerek i partnerów, z którymi możecie uczynić świat przyjaznym"

11.03.2019, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Bądźmy dobrzy nie tylko od święta. "Wspaniałych partnerek i partnerów, z którymi możecie uczynić świat przyjaznym"
Fot. Patryk Mamczyński

W piątek (8 marca) obchodziliśmy Dzień Kobiet, a wczoraj (10 marca) Dzień Mężczyzn. Udaliśmy się do restauracji Zmysły, by podpytać pracowników oraz klientów lokalu o najlepsze życzenia dla Pań i Panów, które można składać im nie tylko z okazji ich święta.


Joanna Czarnogórska
 

Z okazji Dnia Mężczyzny życzyłam Panom... najlepszych kobiet. Aby w stosunku do nich mieli dużo wyrozumiałości i cierpliwości. Zawsze życzę radości, wytrwałości, szczęścia, a przede wszystkim dużo miłości.

 


Pan Jan

Życzę kobietom, aby taki dzień, jak 8 marca, miały codziennie, by każdego dnia czuły się wyjątkowe. Aby pracodawcy Was doceniali i okazywali to w formie podwyżek.
 

 

Dorota Jędraszek

Mężczyznom życzę samych wspaniałych i kolorowych dni. Spełnienia wszystkich marzeń i świetnych kobiet na całe życie.

 

 


Mateusz Walczyk
 

Z mojej strony życzyłem i życzę wszystkim kobietom, aby w ich życiu nigdy nie zabrakło szczęścia, zdrowia i radości. Aby miały w sobie dużo wyrozumiałości i cierpliwości. Pamiętajmy, że okazja do wyjścia na kolację i podarowania kwiatka jest zawsze niezależnie od tego, czy jest Dzień Kobiet.
 

 

Natalia Mielżyńska

Panom życzę dobrych i niezapomnianych przygód. Spokojnych chwil spędzonych z drugą połówką. Najlepszych znajomych i dużo zimnego piwa.

 


Krzysztof Kowalczyk
 

Życzę wszystkim kobietom, aby mężczyźni rozpieszczali Was na co dzień, nie tylko od święta. Żeby Was bezgranicznie kochali. Życzę Wam dużo miłości, wiele szczęścia i pomyślności.
 

Joanna Jon-Słońska


Z okazji Dnia Mężczyzn zawsze życzę wszystkim Panom spełnienia marzeń i pragnień. Nieprzemijającego szczęścia i życia pełnego prostych dróg.
 

 

Pani Barbara
 

Życzę Panom mądrych kobiet. Wspaniałych partnerek i partnerów, z którymi możecie uczynić świat sprawiedliwym i przyjaznym, który pozbawiony jest konfliktów.
 

 

Pani Sylwia
 

Życzę Panom satysfakcji z tego, co robicie. Równowagi między życiem zawodowym a osobistym. Abyście mieli trochę czasu na refleksję i cieszenie się chwilą. Życzę Wam abyście byli dumni z osiągniętych sukcesów i dystansu do rzeczy mało ważnych. Jak również uśmiechu każdego dnia.

 

 

 

Monika Siuciak
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.