Środa, 15.07.2020, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

„Życie bez Was byłoby bez sensu”. Elblążanki składają życzenia z okazji Dnia Mężczyzny

10.03.2019, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
„Życie bez Was byłoby bez sensu”. Elblążanki składają życzenia z okazji Dnia Mężczyzny
Fot. Patryk Mamczyński

10 marca obchodzimy Dzień Mężczyzny. Sprawdziliśmy czego elblążanki życzą Panom z okazji ich święta.

 

Paulina Bukowska

Życzę mężczyznom, aby zawsze szybko wracali do swoich kobiet. Abyście na co dzień wytrzymywali z nami kobietami, bo czasem jest to ciężkie. Żebyście mieli jeszcze więcej miłości niż macie.

 

 

Pani Małgorzata

Drodzy mężczyźni życzę Wam, abyście mieli więcej czasu dla siebie i dla nas, żebyście więcej odpoczywali, a mniej pracowali. Żebyście mieli trochę więcej luzu. Jeśli będziecie bardziej wyluzowani miłość i cierpliwość sama do Was przyjdzie.

 

 

Elblążanka

Życzę Wam dużo wyrozumiałości i szacunku, dużo miłości i cierpliwości. Życzę Wam również, abyście byli radośni i szczęśliwi. Byście nas kochali, a my na pewno nie pogniewałybyśmy się za jakiegoś kwiatka od czasu do czasu.

 

 

Aneta Jachimowicz

Życzę Wam po prostu wszystkiego najlepszego. Samych sukcesów zawodowych, miłosnych, może i sportowych. Tego, o czym marzycie i czego pragniecie. Dużo miłości i radości, na co dzień.

 

 

Dorota Tomaszewska

Życzę Wam na pewno dużo szczęścia, realizacji w każdej dziedzinie. Spełnienia marzeń! Życie bez was byłoby bez sensu.

 

 

Aleksandra Frankowska

Jesteśmy trochę z innych światów, więc życzę Wam, i nam kobietą też, abyśmy się wzajemnie rozumieli, odciążali w obowiązkach. A Wam byście kochali kobiety, nosili nas na rękach, abyście nie stronili od codziennych miłych gestów takich jak podarowanie kwiatów bez okazji.

 

 

Marta Kwaśniewska

Wszystkim mężczyznom życzę wytrwałości, abyście z nami kobietami jak najdłużej wytrzymali. Zdrowia, szczęścia, dobrej pracy i wszystkiego, o czym marzycie. Dużo szczęścia, sukcesów zawodowych i miłosnych.

 

 

Katarzyna Rakowska

Drodzy mężczyźni życzę Wam, abyście dbali o swoje drugie połówki, abyście o nich nie zapominali. By w Waszym życiu było dużo zaangażowania. Życzę Wam również dużo zdrowia, szczęścia i przede wszystkim miłości.

 

 

Aleksandra Spole

Życzę Wam wytrwałości, więcej wolności, czasu na własne pasje, rozrywki. Abyście byli zdrowi i rośli w siłę, by móc nam trochę bardziej pomagać.

 


Barbara Goraczko

Drodzy mężczyźni życzę Wam, żebyście byli zawsze uśmiechnięci, byście mieli wieczną wiosnę w sercu. Życzę Wam więcej cierpliwości, wzajemności i wyrozumiałości.
 

 

Rozmawiała

Monika Siuciak
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Robin w rajtuzach
  Niedziela, 10.03

  Faceci juz tak zniewieścieli ze żal obchodzic dzień mezczyzny, kobiety przejęły niestety ster w domu i w pracy, a faceci pompują na silowni robiąc z siebie monstrum i myśląc ze wzrośnie im ego , tymczasem mięśnie im rosną ale rozum i najwazniejsza czesc ciala się kurczy więc dzień mężczyzn mogą świętować kobiety niestety

 2. 2
  +5
  ~ all
  Niedziela, 10.03

  Kobiety skladaja tu zyczenia same sobie -..abyście dbali o swoje drugie połówki, abyście o nich nie zapominali.byście nas kochali.jakiegoś kwiatka od czasu do czasu,nosili nas na rękach....

 3. 3
  +4
  ~ Aaabb
  Niedziela, 10.03

  Mi jako kobiecie trochę wstyd za te życzenia, które zostały złożone w zasadzie samym sobie. Ja chciałabym życzyć Panom dużo spokoju i czasu dla siebie- bo to trudne w obecnych czasach. No i żebyście nie dali sobie wejść na głowy :)

 4. 4
  --3
  ~ facet
  Niedziela, 10.03

  a ja jako facet życzyłbym sobie dobrego lodzika, takiego ekstra, a miałem już takich dużo, coś wspaniałego, a wy faceci jak tam.?

 5. 5
  0
  ~ łomatko
  Poniedziałek, 11.03

  taaaaaaaa.... bez sensu... :-)

 6. 6
  0
  ~ mieszkaniec
  Poniedziałek, 11.03

  Co mogę życzyć panią , przede wszystkim dużo zdrowia. Jak stary wraca i się przewraca dać mu kilka wałków ,

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.