Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Festyn w Nowej Holandii

04.06.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Występy zespołów dziecięcych i harcerskich, konkursy wiedzy o Unii Europejskiej to tylko kilka z wielu atrakcji, które przygotowali na jutro organizatorzy festynu pn. "Skarby depresji". Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 w Nowej Holandii.

Otwarcie festynu zainauguruje występ orkiestry wojskowej. Później na scenie wystąpią zespoły dziecięce: "Fasolki" i "Fantazja", harcerskie: Gromada Zuchów "Wesoła iskierka" i Drużyna "Decyma" oraz zespół ludowy "Rozrywkowa Rodzinka" z Suchacza. Konkursy wiedzy o regionie elbląskim i Unii Europejskiej to kolejne zaplanowane rozrywki. O 18.00 rozpocznie się koncert zespołu "Sobota" z Elbląga, a godzinę później występ zespołu "Od A do Z" z Gdańska. Oprócz popisów estradowych w ramach pikniku będzie miał miejsce kiermasz rękodzieła ludowego i rzemiosła artystycznego.

Na festyn można przyjechać specjalnie na tę okazję uruchomioną linią autobusową oznaczoną "NH", której trasę wyznaczono od Zawady i Nad Jarem do Nowej Holandii. Można też wraz z elbląskim PTTK wziąć udział w pieszym rajdzie, który o 9.00 wyruszy z pl. Słowiańskiego i w ten sposób dostać się na miejsce zabawy.
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1876559257507