Środa, 26.06.2019, Imieniny: Paulina, Jan, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Grzegorz Nowaczyk naczelnikiem sportu w mieście

19.12.2010, 12:55:09 Rozmiar tekstu: A A A
Grzegorz Nowaczyk naczelnikiem sportu w mieście
Prezydent Grzegorz Nowaczyk i prezes Olimpii Łukasz Konończuk na spotkaniu wigilijnym

W miniony piątek, 17 grudnia w restauracji Wiarus odbyło się uroczyste spotkanie świąteczno-noworoczne zarządu Klubu Sportowego Olimpia Elbląg. W uroczystej Wigilii uczestniczył prezydent Elbląga Grzegorz Nowaczyk. - Sport jest mi na tyle bliski, że postanowiłem iż osobiście będę „naczelnikiem sportu” w naszym mieście i będę dbał o interesy elbląskich sportowców – wyjawił podczas spotkania Grzegorz Nowaczyk.

Oprócz prezydenta na wigilijnym spotkaniu obecni byli sponsorzy klubu, a także przedstawiciele instytucji, służb mundurowych oraz dyrektorzy spółek miejskich.

Na wstępie prezes Olimpii przywitał zaproszonych gości, a także w skrócie przedstawił najbliższe plany klubu.
- Dziękuję za to, że dziś, w jednym miejscu, mogło się spotkań tak wielu ludzi, którzy Olimpię mają w sercu - stwierdził Łukasz Konończuk, prezes Olimpii. - Mam nadzieję, że od teraz takich spotkań będzie więcej, że będą to świetne okazje do rozmów o biznesie, a jeśli na tym wszystkim skorzysta Olimpia, to będę bardzo szczęśliwy. Jeśli chodzi o plany na przyszłość, to nie uległy one zmianie. Nadal celem numer jeden jest awans do I ligi.

W spotkaniu uczestniczył także Maciej Romanowski, Szef Rady Sponsorów, który podziękował dotychczasowym darczyńcom i jednocześnie poprosił o dalszą owocną współpracę. Natomiast o planach sportowych zaproszonych gości poinformował wiceprezes Jarosław Majkowski, zdradzając zebranym kierunki transferowe w jakich powinna podążać Olimpia.

O znaczeniu nie tylko piłki nożnej ale całego elbląskiego sportu mówił nowo wybrany prezydent miasta.
- Przede wszystkim chciałbym podziękować kibicom Olimpii, bo zapewne gdyby nie ich głosy oddane przy urnie, to dziś w tej Wigilii uczestniczyłby ktoś inny, albo jak to miało miejsce w przeszłości, miejsce przeznaczone dla prezydenta byłoby puste - powiedział Grzegorz Nowaczyk, prezydent Elbląga. - Dla mnie sport to bardzo ważna i bliska dziedzina życia, ale trzeba pamiętać, że sport to nie tylko Olimpia, to także piłkarze ręczni Techtransu, piłkarki Startu, Concordia, Olimpia 2004, oraz inne kluby działające w naszym mieście. Sport jest mi na tyle bliski, że postanowiłem iż osobiście będę „naczelnikiem sportu” w naszym mieście i będę dbał o interesy elbląskich sportowców - zakończył z humorem prezydent.

Po uroczystych przemówieniach zgromadzeni goście podzielili się opłatkiem, życząc sobie sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Następnie prezes Olimpii Łukasz Konończuk, wraz z prezydentem Grzegorzem Nowaczykiem, wręczyli sponsorom i przyjaciołom Olimpii pamiątkowe statuetki w podziękowaniu za wieloletnią pomoc.

Zgromadzeni na sali goście obejrzeli także krótki film, specjalnie przygotowany na te okazję, który prezentuje zmiany organizacyjne, jakie zaszły w klubie w ostatnim czasie.
Na zaproszonych gości czekał poczęstunek, a ponad trzygodzinne spotkanie przebiegło w iście rodzinnej i świątecznej atmosferze.

Tego samego dnia miało miejsce także spotkanie Wigilijne w siedzibie klubu. Uczestniczyli w nim pracownicy Olimpii oraz trenerzy wszystkich grup młodzieżowych.

- W imieniu pracowników i współpracowników Klubu Sportowego Olimpia Elbląg składamy kibicom, przyjaciołom, sponsorom ale także wszystkim elblążanom życzenia zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia – mówi Krzysztof Fedak, rzecznik prasowy KS Olimpia Elbląg.
 

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Lekarz
  Niedziela, 19.12

  Teraz to tylko kupy nie zróbcie na ulicy wchodząc nowaczykowi w odbyt.

 2. 2
  0
  ~ PiS
  Niedziela, 19.12

  nowaczyk co ze swencickim aborygenem kryzysowym milicjantem bandytom i jego żonką debilką bandycką !?

 3. 3
  0
  ~ masakra
  Niedziela, 19.12

  PiS lecz się proszę, odłącz sobie internet przynajmniej.

 4. 4
  0
  ~ zzzzzośka
  Niedziela, 19.12

  Słyszałam ,że jest prezydentem a to tylko naczelnik ?. Uf odetchnęłam

 5. 5
  0
  ~ rufio
  Niedziela, 19.12

  Olimpia Elbląg sialaalalalalaaa..

 6. 6
  0
  ~ ono joko
  Niedziela, 19.12

  to jeszcze poproszę żeby Prezydent został naczelnikiem osób niepełnosprawnych. Bardzo proszę. na razie spotyka się tylko z Olimpią coś chyba jest nie w porzadku?? przestaję ufać .

 7. 7
  0
  ~ yataman
  Niedziela, 19.12

  do infoelblag: usuncie ta debilna reklame!!! wkurzajaca jest!

 8. 8
  0
  ~ mnb
  Niedziela, 19.12

  BRAWO.WIDAC ZE GOSC INTERESUJE SIE SPORTEM A TRZEBA PAMIETAC ZE SPORT JEST NAJLEPSZA REKLAMA MIASTA.

 9. 9
  0
  ~ Zyga
  Niedziela, 19.12

  dobrze Nowaczyk niech pcha działaczy tego klubu do decyzji o powołaniu Spółki Akcyjnej i część akcji na wolnym rynku powinna być dostępna

 10. 10
  0
  ~ nareszcie
  Niedziela, 19.12

  NARESZCIE MAMY PREZYDENTA MŁODEGO .WYKSZTAŁCONEGO I CHCĄCEGO ZMIAN .CIEKAWE KIEDY RUSZY BUDOWA WSZYSTKICH OBIEKTÓW HANDLOWYCH.SPORTOWYCH .REKREACYJNYCH.TAK TRZYMAĆ .WSZYSTKIEGO DOBREGO.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.