Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Władze Olimpii z wizytą u prezydenta Nowaczyka

14.12.2010, 16:11:07 Rozmiar tekstu: A A A
Władze Olimpii z wizytą u prezydenta Nowaczyka

Prezydent Elbląga Grzegorz Nowaczyk zaprosił dziś przedstawicieli elbląskiej Olimpii na spotkanie poświęcone przyszłości klubu. W rozmowie z Prezesami Olimpii, Łukaszem Konończukiem oraz Jarosławem Majkowskiem, Prezydent Elbląg przedstawił możliwości wsparcia dla klubu ze strony miasta. Obie strony uznały, że sprawą najważniejszą jest obecnie zakończenie inwestycji przy ulicy Skrzydlatej umożliwiającej zawodnikom Olimpii trenowanie na miejscu, bez konieczności wyjazdów do innych miast.

Obecny na spotkaniu Szef Rady Sponsorów Olimpii Maciej Romanowski, wrócił do pomysłu zaangażowania sponsora strategicznego dla klubu. Przyszłość elbląskiej Olimpii to przede wszystkim zapewnienie stabilności finansowej i organizacyjnej.

- Prezydent Nowaczyk będzie wspierał klub w rozmowach z firmami nie tylko lokalnymi ale także przedsiębiorstwami zainteresowanymi inwestycjami w Elblągu i przez to chcącymi budować trwałe relacje z elbląską społecznością – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego.

Przedstawiciele Olimpii, przekazali Grzegorzowi Nowaczykowi także szalik z najnowszej klubowej kolekcji pamiątek dla kibiców.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ stary kibic
  Wtorek, 14.12

  Ciekawe kiedy rozpocznie się remont ale prawdziwy stadionu Olimpii.Czy doczekam się że wreszcie trybuny będą podwyższone,i zadaszone wszystkie ,że wreszcie to będzie stadion miasta 130tys nie ruina.

 2. 2
  0
  ~ kd
  Wtorek, 14.12

  No to się lansujemy panowie

 3. 3
  0
  ~ ~~~
  Wtorek, 14.12

  Kiedy będzie? Zapytajmy tych, którzy obiecywali w czasie wyborów - Roberta Turleja na przykład ....

 4. 4
  0
  ~ aras260
  Wtorek, 14.12

  My Kibice z Elbląga pragniemy Stadionu komfortowego w pełni zadaszonego,bezpiecznego z monitoringiem zeby jakas"pijana łajza"nie zataczała sie przed nami i krzyczała nonstop jakies brednie tacy delikwenci powinni być zmonitorowani i usunieci ze stadionu....tak powinno byc a wierze ze duża liczba kibiców którzy sledzą Olimpie w necie lub na txt przyjda na KOMFORTOWY I BEZPIECZNY STADION A NIE JAKĄS KOMUNISTYCZNĄ STODOŁE!!!!!!!!!!!!!!WIERZYMY W OBIETNICE PANIE NOWACZYK!!!!!!!!!!!!

 5. 5
  0
  ~ 100% Elblążanin
  Wtorek, 14.12

  Panie Prezydencie, może w innej kolejności......najpierw interesuje mieszkańców przyszłość naszego miasta Elbląga.......a dopiero później Olimpii.

 6. 6
  0
  ~ Conca
  Wtorek, 14.12

  Panie Majkowski na wizyte do prezydenta w rozciągniętym sweterku?A Romanowski znowu na topie,a tak był za Słoniną?Ale gdzie moneta,tam i v-ce starosta.Ciekawe co będzie z innymi klubami?

 7. 7
  0
  ~ rysiek z miłomłyna
  Wtorek, 14.12

  no pięknie jeżeli pan prezydent chce się obwiesząc szlikami a nie zająć się komunalką i kosmicznymi cenami za ciepło i wodę to czekają nas ciężkie 4 lata.

 8. 8
  0
  ~ hanka
  Wtorek, 14.12

  Ja jestem w szoku.. Prezydent niech zaproponuje włądzom OLIMPI środki unijne o które mogą się starać a nie ciągnąć z naszej kasy!!!!! są ważniejsze wydatki i obiecujemy my Matki że zaczniemy pana rozliczać jak się okaże że nie ma kasy dla dzieci .. a znajdą się na tę ekipę OLIMPII

 9. 9
  0
  ~ luis
  Wtorek, 14.12

  ..to teraz wkońcu czekają naszą OLIMPIĘ tłuste lata pozdrawiam zarząd Klubu i Pana Prezydenta.........a że jest na zdjęciu z szalikiem ukochanego Klubu...no cóż wkońcu to kibic Olimpii...!!!

 10. 10
  0
  ~ Robson
  Wtorek, 14.12

  Dzięki Panie Prezydencie za zainteresowanie klubem.No i fakt Romanowski niech sie nie pcha na afisz,bo każdy wie jak za niego było.Najpierw Skrzydlata,potem stadion... i będzie ok.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1158268451691